Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ASKERLERİMİZİ TAŞIYAN OTOBÜSE MAYINLI SALDIRI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ASKERLERİMİZİ TAŞIYAN OTOBÜSE MAYINLI SALDIRI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trabzon61, avburak uyelik iptali istemektedir. Bugune kadar dostlugunu ve arkadasligini bizden esirgemeyenlere sonsuz tesekkurler.

Yorum

Organizatirluk gorevimden de ayrildigimi ayrica ifade etmek isterim.

Yorum

Tekrarlıyorum,
        öncelikle bütün mesajlarımın ve bütün konularımın silinmesini benden geriye hiç bir iz kalmayacak şekilde ve sonrasında üyeliğiminde silinmesini istiyorum..
        Bundan sonra sizlere şehit haberleri olmayan insanların konuşmadığı dertlerini paylaşmadığı acılara ortak olmadığı bir forum dilerim...

Yorum

Actigim konularin ve yazdigim yazilarin hepsinin silinmesini istiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
            valla o zaman haydi bana eyvallah diyorum kusura bakmayın bu kadar kötü günde bu kadar laylaylom yapabilen acısını dışarı haykıran dudaklarını ısıra ısıra acısını yaşayan burda arkadaşlarıyla duygu ve düşüncelerini paylaşan insanlara ambargo koymak onların düşüncelerini saygısızca forumdan silmek asıl saygısızlığın en büyüğüdür...

Paylaştığım videoya kimse sesini çıkartmadı hee diyeceksiniz ki yönetime özelden bildirildi,bende diyorum ki o bildirende azcık yürek olsa burda bana söylerdi bu mesaj olmamış diye,
            o videoda bir türkiye gerceği vardı siz bunu görmek istesenizde görmek istemesenizde...

Bu konulardan bu mesajlardan gocunan erinen yerinen adamların varlığı bizlerden üstünse bu forumda benim gibi düşünen arkadaşların ve benim bu forumda zaten yerimiz yoktur demektir...
            özel mesajdan bildirmiyorum burdan bildiriyorum benim üyeliğimi iptal edin , bu forumda ki a'dan Z 'ye açmış olduğum tüm konular yazmış olduğum bütün mesajlarında silinmesini istiyorum,
            madem ki ne bir duygu ve düşünce özgürlüğümüz ne bir düşüncelerimize saygı yok bu forumda o zaman benim ve bana ait hiç bir şeyinde bu forumda işi yok...
            emre abi çok güzel yazmışsın sonuna kadar destekliyorum.her ne kadar önemsenirim bilmiyorum ama üyelik iptali istiyorum ben de.insanlar düşüncelerini de paylaşamıcaksa neden bu ortamda bulunmaya devam edeyim.üyeliğimin iptalini istiyorum.burda ülkemin askerleri ülkem için şehit olurken biz burda bunları konuşmayıp ne konuşmamızı bekliyorsunuz onu da anlamış değilim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Astra H
              valla o zaman haydi bana eyvallah diyorum kusura bakmayın bu kadar kötü günde bu kadar laylaylom yapabilen acısını dışarı haykıran dudaklarını ısıra ısıra acısını yaşayan burda arkadaşlarıyla duygu ve düşüncelerini paylaşan insanlara ambargo koymak onların düşüncelerini saygısızca forumdan silmek asıl saygısızlığın en büyüğüdür...

Paylaştığım videoya kimse sesini çıkartmadı hee diyeceksiniz ki yönetime özelden bildirildi,bende diyorum ki o bildirende azcık yürek olsa burda bana söylerdi bu mesaj olmamış diye,
              o videoda bir türkiye gerceği vardı siz bunu görmek istesenizde görmek istemesenizde...

Bu konulardan bu mesajlardan gocunan erinen yerinen adamların varlığı bizlerden üstünse bu forumda benim gibi düşünen arkadaşların ve benim bu forumda zaten yerimiz yoktur demektir...
              özel mesajdan bildirmiyorum burdan bildiriyorum benim üyeliğimi iptal edin , bu forumda ki a'dan Z 'ye açmış olduğum tüm konular yazmış olduğum bütün mesajlarında silinmesini istiyorum,
              madem ki ne bir duygu ve düşünce özgürlüğümüz ne bir düşüncelerimize saygı yok bu forumda o zaman benim ve bana ait hiç bir şeyinde bu forumda işi yok...
              emre abi çok güzel yazmışsın sonuna kadar destekliyorum.her ne kadar önemsenirim bilmiyorum ama üyelik iptali istiyorum ben de.insanlar düşüncelerini de paylaşamıcaksa neden bu ortamda bulunmaya devam edeyim.üyeliğimin iptalini istiyorum.burda ülkemin askerleri ülkem için şehit olurken biz burda bunları konuşmayıp ne konuşmamızı bekliyorsunuz onu da anlamış değilim.
              Herşey konuşulabilir herkesin önemsemesinide beklemiyorum yok zaten böyle karakterli insanların sayısı gün be gün azaldı memlekette ama buna saygı duyan bu konuda acısını paylaşan insanlarında saygı hak ediyor hani bu konulardan rahatsız olanlar saygıyı hak ediyor ya bizde ediyoruz azınlık olarak kardeşim en azından ediyorduk...

Bu site ortak paylaşım forumu burda 3 kişi yönetim olup 1000 kişinin istek ve önerilerini önemsemiyorsa 900 kişi bir konuyu destekliyor 100 kişi desteklemiyor diye o 900 kişiyi eziyorsa daha fazla ezilmeye gerek yok yokluğumuz varlığımızdan daha memnuniyetle karşılanacaktır...

Yorum

hiçbir şekilde herhangi bir açtığım konu yaptığım yorumun izi kalmayacak şekilde silinmesi ve üyeliğim iptalini istiyorum.

Yorum

Eşimin kendi adına açmış olduğu "Di_eM" nickli profilinde aynı şekilde tüm açmış olduğu konuların ve yazmış olduğu mesajların silinerek üyeliğinin iptalini istiyorum...

Yorum

mesajları kafasına göre silen yönetim zahmet edip bir açıklama yapma gereği bile duymuyo.gerçi açıklama da istemiyoruz üyeliğimiz silinsin yeter......

Yorum

Hükümet yanlısı msjlarda hiç böle tepki gormedim, "kapak cevap" "işte bunu destekleyin bu bizden" gibi ibareleri hatırlıyorum ki o insanlar çok daha sivri dilli açıklamalarda bulundular..

Tabirleri ilk okul tabiri gibi yok içki masası adamı fln gibi bu forumda hükümet yanlısı olupta aşşalayıcı, düşük seviyede muhabbet yapan üyelere bu tepki gösterilmedi.

Gerçekten Ülkenin bu durumda olmasında insanların içi yanarken bile ayrım yapılıyorsa burda bişiler paylaşmamızın bi anlamı yoktur.

Yorum

Evet Arkadaşlar yine hararet Tavan yapmış

Yönetimle ayrı düştüğünüz konuyu biraz tarafsız olarak açıklama yapmaya çalışacağım.

Öncelikle her zaman söylediğim gibi bu vatan hepimizin bu şehitler hepimizin ve gaziler hepimizin ve başımızın üzerinde yeri vardır.

Bizler sadece bu forumdaki üyelerin kozmoplikliği sebebi ile kişileri,kurumları,ırkları,mezhepleri,tuttuğu takımları , partileri vs.. hedef alan fikir beyanlardan uzak tutmaya çalışıyoruz bizler bu güne kadar birçok buluşma yaptık ve hep kardeşlik ve sevgi saygı çerçevesinde bir birlerinin fikirlerini kabullenerek birlikte çok güzel etkinliklere hep beraber imza attik ve hep beraber gurur duyduk

Bizler bu forumda şehitlerimizin son zamanda sayılarının artmasıyla sıkıntı ve üzüntümüz sebebi ile bilerek yada bilmeyerek A patisi B partisi adını bile ifade edemiyeceğim p... hakkında yorumlar yazılıyor bu konuların yerinin bura olmadığını defalarca söyledik uyardık ve bizler birebirde hepimiz bir birimizi kardeş olarak görüyoruz ama Forum ortamında bir anda insanlar değişiyor ve yazılan mesajlarla destekçi bulunduğu gibi anti patide topluyor Sizlerin Vatan millet için iyi niyetle yazdığınız mesajlar bir anda bazı kişileri olumlu yada olumsuz galeyana getiriyor . Bizler bunları gördüğümüz için bire bir telefon görüşmelerinde ,msn veya özel mesaj sistemi ile bu konular hakkında çok görüştük sizlerle.

Bu formda her zaman hoş görü hakim oldu ve olacak bu forumda küfürlü ve Tehdit ler le konuşmalar maalesef şehit konusunun altındaki mesajlardan çıktı bizler bu tür olaylardan çok rahatsız olduk ve üzüldük ve bu tür olayların olmaması için ara sıra tatlı sert mesajlarla uyardık.

Bizler sizleri hiç bir zaman kaybetmek istemiyoruz sizleri çok seviyoruz .

Şunuda Unutmayalım Vatan Bölünmez Şehitler unutulmaz elbette Şehitlerimizin ve gazilerimizin intikamı alınacaktır.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                          Evet Arkadaşlar yine hararet Tavan yapmış

Yönetimle ayrı düştüğünüz konuyu biraz tarafsız olarak açıklama yapmaya çalışacağım.

Öncelikle her zaman söylediğim gibi bu vatan hepimizin bu şehitler hepimizin ve gaziler hepimizin ve başımızın üzerinde yeri vardır.

Bizler sadece bu forumdaki üyelerin kozmoplikliği sebebi ile kişileri,kurumları,ırkları,mezhepleri,tuttuğu takımları , partileri vs.. hedef alan fikir beyanlardan uzak tutmaya çalışıyoruz bizler bu güne kadar birçok buluşma yaptık ve hep kardeşlik ve sevgi saygı çerçevesinde bir birlerinin fikirlerini kabullenerek birlikte çok güzel etkinliklere hep beraber imza attik ve hep beraber gurur duyduk

Bizler bu forumda şehitlerimizin son zamanda sayılarının artmasıyla sıkıntı ve üzüntümüz sebebi ile bilerek yada bilmeyerek A patisi B partisi adını bile ifade edemiyeceğim p... hakkında yorumlar yazılıyor bu konuların yerinin bura olmadığını defalarca söyledik uyardık ve bizler birebirde hepimiz bir birimizi kardeş olarak görüyoruz ama Forum ortamında bir anda insanlar değişiyor ve yazılan mesajlarla destekçi bulunduğu gibi anti patide topluyor Sizlerin Vatan millet için iyi niyetle yazdığınız mesajlar bir anda bazı kişileri olumlu yada olumsuz galeyana getiriyor . Bizler bunları gördüğümüz için bire bir telefon görüşmelerinde ,msn veya özel mesaj sistemi ile bu konular hakkında çok görüştük sizlerle.

Bu formda her zaman hoş görü hakim oldu ve olacak bu forumda küfürlü ve Tehdit ler le konuşmalar maalesef şehit konusunun altındaki mesajlardan çıktı bizler bu tür olaylardan çok rahatsız olduk ve üzüldük ve bu tür olayların olmaması için ara sıra tatlı sert mesajlarla uyardık.

Bizler sizleri hiç bir zaman kaybetmek istemiyoruz sizleri çok seviyoruz .

Şunuda Unutmayalım Vatan Bölünmez Şehitler unutulmaz elbette Şehitlerimizin ve gazilerimizin intikamı alınacaktır.

"Bizler sadece bu forumdaki üyelerin kozmoplikliği sebebi ile kişileri,kurumları,ırkları,mezhepleri,tuttuğu takımları , partileri vs.. "

işte burda dikkat edilmesi gerekne çok önemli bir detay var
                          Birileri Fenerbahçeli olur Birileri Galatasarylı hoş görü olur,
                          Farklı kurumlarda çalışır hoş görü olur,
                          Farklı Siyasi görüşü olur hoş görü olur,
                          Aramızda yabancı üye olur , onuda aramıza alırız...

Ama benim Askerime kurşun sıkana serzenişte bulunmam ona destek verene kin kusmam bunca acıyı görmezden gelene bu şekilde acımı dile getirmemden rahatsız olandan yanlışları söylediğim için özgürce paylaşım yaptığım için kısıtlayan,
                          İşte ben bunlara hoş görülü olamam kimse kusura bakmasın....
                          bu konuları bizde defalarca dile getirdik bizde bu bu bu böyle daha iyi olur bırakın insanlar sevdikleri ile acılarını paylaşsın bilgilerini bilmediklerini herşeyi paylaşsın dedik ama oldu mu olmadı...Hırsla kalkan zararla oturur derler bu sefer hırsla kalkan kazanır oturun sadece kendini paralar oldu bu memleket içinde böyle...

"Şunuda Unutmayalım Vatan Bölünmez Şehitler unutulmaz elbette Şehitlerimizin ve gazilerimizin intikamı alınacaktır. "

Kaç tane daha evladımızı arkadaşımızı kardeşimizi gömecez intikam alınana kadar bir Bayrağı sitemize koymaktan aciziz,
                          bu politikalarla bu açılımla bu saçılımla bu anlaşmalarla mı olacak bu intikam bunlarlamı avutalım her gün taziye mesajı allahtan Rahhmet kalanlara uzun ömür bi patlama bi saldırı olana kadar bir daha bir daha mı avunacaz...

Bir Türk bayrağı istedik kabul ettirene kadar göbeğimiz çatladı,kabul edildi şehit verdiğimiz günlerde bir iki koyuldu şimdi nerde o bayrak bakın o bile umursanmaz oldu niye çok mu zordu ?

Şehitlerimize daha çok yer verilsin bırakın insanlar konuşsun dedik bir şehit konusu açtırana kadar akla karayı seçtik açıldı bakın noldu ?
                          Bütün mesajlar silinir oldu ...

Daha fazla kimse açıklama yapmasın gerek yok...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onat89
                            bir ülkenin satılıp satılmadığını paylaşmak siyaset değildir. herhangi bir ülke bir ünvanı olmayan terör örgütü ile bir masaya oturmuşsa olay bitmiştir vatan satılmıştır. bu siyaset ise yönetim burada vatanı satmıştır. bir ülke ve milletin onuru vardır. bir ülke politikası vardır. buna siyaset denmez.
                            +1000000000000 hiho maad

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Ama benim Askerime kurşun sıkana serzenişte bulunmam ona destek verene kin kusmam bunca acıyı görmezden gelene bu şekilde acımı dile getirmemden rahatsız olandan yanlışları söylediğim için özgürce paylaşım yaptığım için kısıtlayan,
                              İşte ben bunlara hoş görülü olamam kimse kusura bakmasın....
                              bu konuları bizde defalarca dile getirdik bizde bu bu bu böyle daha iyi olur bırakın insanlar sevdikleri ile acılarını paylaşsın bilgilerini bilmediklerini herşeyi paylaşsın dedik ama oldu mu olmadı...Hırsla kalkan zararla oturur derler bu sefer hırsla kalkan kazanır oturun sadece kendini paralar oldu bu memleket içinde böyle...

Bir Türk bayrağı istedik kabul ettirene kadar göbeğimiz çatladı,kabul edildi şehit verdiğimiz günlerde bir iki koyuldu şimdi nerde o bayrak bakın o bile umursanmaz oldu niye çok mu zordu ?

Şehitlerimize daha çok yer verilsin bırakın insanlar konuşsun dedik bir şehit konusu açtırana kadar akla karayı seçtik açıldı bakın noldu ?
                              Bütün mesajlar silinir oldu ...

Daha fazla kimse açıklama yapmasın gerek yok...
                              Sayın DiaDavidoff,

Belirttiğimiz gibi sadece siyasi içerikli mesajlarınız silinmiştir, yukarıda yazdığınız gibi serzenişte bulunduğunuz, kin kustuğunuz, acınızı dile getirdiğiniz mesajlarınız konu içerisinde durmaktadır, linkleri de aşağıdadır.
                              Konuyu çarpıtarak Yönetim'e karşı insanları galeyana getirmezseniz memnun oluruz.

Saygılar...

http://www.insigniateam.com/forum/in...8035#msg188035
                              http://www.insigniateam.com/forum/in...8060#msg188060
                              http://www.insigniateam.com/forum/in...8062#msg188062
                              http://www.insigniateam.com/forum/in...8063#msg188063
                              http://www.insigniateam.com/forum/in...8066#msg188066
                              http://www.insigniateam.com/forum/in...8072#msg188072

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                                Forum ortamında bir anda insanlar değişiyor ve yazılan mesajlarla destekçi bulunduğu gibi anti patide topluyor Sizlerin Vatan millet için iyi niyetle yazdığınız mesajlar bir anda bazı...
                                Yineliyorum,
                                Şehitlerimin kanının dökülmesine sebep olan ,onların hain puslarda şehit olmasına vesile olan,
                                Vatandaş , hükümet , devlet ,kişi , kurum ,
                                Herkesin allah belasını versin kendi çıkar ve menfaatleri için milleti kandıran onları her türlü oyunla uyutan herkesin iki yakası bir araya gelmesin...
                                Bunca şehit haberine duyarsız kalan içinde bir parça acı hissetmeyen banane diyen Herkesinde Allah belasını versin ,
                                Benim abimin kardeşimin canına kast eden Askerime kurşun sıkan o kişilerin ailelerinden çoluğundan çoçuğundan çıksın....

Şimdi bu mesajıma antipati duyan kim varsa özelden mesaj atacam adresimi verecem...
                                Buyursun anti patisini özgürce dile getirsin...

Eğer bu mesajıma anti pati duyan adam varsa artık bu sitede rahat rahat keyifli forumlar geçirsin çünkü o kazandı ben kaybettim ve bu nedenle üyeliğim ve bütün bana ait şeyler silinsin...

Yorum

İşleniyor...
                                X