Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Yeni Insignia Test yorumları

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Cagrixxx öncelikle hoşgeldiniz

Full donanımlı yeni insigniayı bende kullanıyorum bir kaç artıda ben ilave edeyim

Far Sistemi gerçekten çok başarılı Led Matrix

FlexiRide Sistemi çok başarılı ve stabil frenler on numara test edilmiştir

Güvenlik paketleri çok başarılı öndeki aracı takip etmesi gaza basması fren yapması şeritlerde ufak direksiyon hamleleri ile şeritten çıkmaması çarpışma ikaz sistem yaya algılama bu biraz çok hassas
    hemen tepki veriyor biz Türk şöförleri için alışık olmadığımız bir durum ama olması gerekende bu çok başarılı

sadece geliştirilmesi gereken bir konu var bana göre bu araçlar Nb değil Hb bu yüzden arka taraftaki izalosyon geliştirilmeli onun dışında araç gerçekten yenilikçi bir ruh taşıyor ve başarılı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yakıt şehiriçi 7,5 litrenin altına inmiyor.

Yorum

Araç güzergahına bağlı olarak artar yada düşer sonuçta bu araba 1.5 ton civarında bir ağırlığı var o yüzden Clio ile kiyaslanmasinn

Yorum

1.6 CDTI ECOTEC 136 HP 6 ileri Otomatik Dizel
          • Emisyon : Euro 6
          • Motor Hacmi: 1598 cm3
          • Maksimum Güç : 136 HP @ 3500-4000 dd
          • Maksimum Tork: 320 NM @ 2000-2250 dd
          • Sıkıştırma Oranı: 16,0:1
          • Boş Ağırlık: 1422 kg
          • 0-100 Hızlanma : 10.5 Saniye
          • Maksimum Hız: 203 kmh
          • Yakıt Tüketimi :
            Şehiriçi : 6.1 litre/100km, Şehirdışı: 4.5 litre/100 km, Karma: 5.1 litre/ 100 km
          ben ilk defa Opel aldım ve pişmanım. Keşke Clio alsaydım geri kalan parama bir de megane sedan alırdım

Yorum

Tercih meselesi Clio alabilirsiniz

Yorum

ben de inceledım on göğüs kullanılan dıkışlı plastık arka bagaj kapagı ağır otomatık kapatma yok ve kapakta kullanılan plastık malzeme işçiliği cok kotu fiyat pahalı iç tasarım harıçı ozellıkler oncekı kasa ıle hemen hemen aynı hele jantlar hiç yakışmamış en fulune 170 dediler haramidere erdemirde yeni suv gelecek onu merak ediyorum

Yorum

Sıfır yeni kasa Insignia fiyatına ikinci el 2016 Model full 3.20i var, öyle olunca illa ki sıfır denmiyorsa bu tür alternatifler sebebiyle Insignia'da sıkıntı olabilir.

Ama şu Clio ile Insignia kıyaslamasını aklım almıyor, mesaj sayısına bakınca aracı kötüleme hedefli bir çaba diye düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cagrixxx View Post
                  1.6 CDTI ECOTEC 136 HP 6 ileri Otomatik Dizel [LIST]
                  /LIST]ben ilk defa Opel aldım ve pişmanım. Keşke Clio alsaydım geri kalan parama bir de megane sedan alırdım
                  Kusura bakılmasın da bu yaklaşıma '.ok yemenin İngilizcesi' derler

Yorum

Abartmanın lüzumu yok, adam "Clio Insignia'dan iyi araç" dememiş, "Clio alır yanına bir de Megane alırdım hiç olmazsa başım ağrımazdı" demiş. Ki bunu da mübalağa olarak söylemiş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                      Abartmanın lüzumu yok, adam "Clio Insignia'dan iyi araç" dememiş, "Clio alır yanına bir de Megane alırdım hiç olmazsa başım ağrımazdı" demiş. Ki bunu da mübalağa olarak söylemiş.
                      "Renault" ile "başım ağrımasın" aynı cümlede geçince gülesim geldihaha
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

"Renault" ile "başım ağrımasın" aynı cümlede geçince gülesim geldihaha
                        Öyle deme ya, benim Megane 10 yıl boyunca başımı çok az ağrıttı. Tabi bunda arıza çıkaracak karmaşık parçaların olmamasının da payı var

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Konu sadece "sorunsuzluk" ise Renault Opel'den daha iyi bir marka.

NOT : Symbol, Fluence gibi 2. kalite Renault ürünlerini saymıyorum, onlar ayrı bir sınıf çünkü.

Yorum

Valla araştırsak destan gibi sorun dökeriz internetten ama şu da ayrı bir gözlemim, sert kullanılan dağa taşa vurulan renault’larda tık yok, evin ilk aracı olan titiz kullanıcı araçları sorun çıkarıyor, nette yazan sorunlarda bu standart kullanıcıların arabalarıyla ilgili hep. Yoksa forumdan Fatih ve Bülent abiler şirket aracı olarak Fluence kullanmıştı ikisininde şikayetini duymadım.
                            InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı o dediğin titiz kullanıcılar en küçük sesi kendine dert eden tipler, dağa taşa vuranlar da motor yağsız kalsa bile nasıl olsa şirket aracı diye umursamayanlar.
                              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

İşleniyor...
                              X