Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 2017

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia 2017

Hakan hocam Bence Arabaları bozduracak bu yeni insignia

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu arada farlardaki yeni tasarım bana Nıke cizgisini anımsattı Nıke sevenler için ekstra bir artı değer olur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İnşallah 1.6 turbo benzinli 200 beygir( yada üstü) motor ile de gelir

Yorum

Güzel olmuş fakat beklentimiz çok yüksek olduğundan biraz hayal kırıklığı oldu

İlk insignia çıktığı zamanki etkiyi gösteremedi

Yine de genel olarak iyi olmuş, canlı görmek lazım
          2011 Teknik Gri Opel Insignia 1.6 T Cosmo+DVD800+Sunroof+Flexride

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            Bu arada farlardaki yeni tasarım bana Nıke cizgisini anımsattı Nıke sevenler için ekstra bir artı değer olur

Ben seviyorum abi, ama bu ters yatmış :-))

Yorum

Opel/Vauxhall Insignia Grand Sport'un tanıtımından saatler sonra Holden, bu otomobilin Avustralyalı kardeşini sergiliyor.

Şimdiye kadar üretilmiş en teknolojik Commodore modeli olarak adlandırılan yeni araç aslında Opel Insignia Grand Sport'un ikizi. Avustralya pazarında satışına 2018 yılı başında start verilecek olan otomobil daha ilk günden 3.6 litre hacimli bir V6 motorla sunulacak. 313 beygir güç, 370 Nm tork üretebilen ünite standart olarak 9 ileri vitesli otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle satılacak.
              2018 Holden Commodore

tr.motor1.com

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                Hakan hocam Bence Arabaları bozduracak bu yeni insignia
                Kesinlikle katılıyorum inşallah fiyatları ofsayta düşmez hocam

Yorum

Küçük bir önerim olacak İlk görsellerde Vauxhall amblemli resimler var. Arabanın resimlerini aratıp siteye göz atanlar için algılamada sıkıntısı olmaması için Opel amblemli fotolarla değiştirilebilse daha güzel olur diye düşünüyorum

http://media.opel.com/media/tr/tr/op...and-sport.html

Burada Opel in resimleri mevcut.

Yorum

Gercekten cok güzel olmuş merak ettiğim dizel otmotik cosmo donanım fiyat ne olur? birde 175 kg hafiflemesi 8 ileri, 1.6 tdi bi turbo muhteşem özellikler rakiplerinin çok önünde bi araç olacak inşallah..
                    Insignia 2.0 cdti cosmo flexride

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K
                      Ön logo altında kamera var sanırım.
                      Ön koltuk kafalıklarında öncekiler gibi tuş bulunmuyor, kafalık öne doğru ayarı kaldırılmış.
                      Daha önce ön kapıda bulunan üstten aşağaya oradan arkaya doğru uzanan aerodinamik yapı bu sefer arka kapıdan öne doğru getirilmiş.
                      Ön kısım son kasa mondeo'yu anımsatıyor gibi. Büyük panjuruyla.
                      Bagaj kapağı, stop tasarımı vs. astra j sedana astra k farlarını uydurmuşlar gibi duruyor.
                      O eski sportifliğini kaybetmiş.
                      Döşemelerde premium algısı baya artmış.
                      Yine Astra K ile çok çok benzer bir konsol tasarımı kullanılmış. J ile ilk Insignia'lar benziyordu fakat J daha sportif duruyordu tuş tasarımı olarak.

Canlısını görene kadar makyajsız kasanın arkası, makyajlı kasanın da iç tasarımı benim için daha güzel kalacak.
                      4.10-4.11 de bir tuş görünüyor Uğur sanki ama bahsettiğin fonksiyonda mı bilmiyorum

https://www.youtube.com/watch?v=eXpk9XueYso
                      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Araba kesinlikle kötü değil.Ama insignia yı ilk gördüğümdeki heyecan olmadı.Yaşlanıyorum galiba ))
                        2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                        2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                        2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

Ilk insignia tamamennkendine ozgu bir tasarimdi. Bunda biraz satis kaygisi olmus sanirim. Opel in guncel cizgileri disina cikmamislar.

Sahsen hem ic hem de dis dizaynda daha cesur cizgiler bekliyordum. Orta ve alt donanimda ic kismin astra dan hic farki kalmayaca

2009 da ilk insignialardan birini almak nasip.oldugunda Ankara daki avm otoparklarinda millet basina toplanip inceliyordu Bu 2. Kasada o tur bir tepki olacagini sanmiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                            Vites kulakçıkları göremedim
                            https://youtu.be/RLhJjpM4m5s

Videoda 40. sn de kulakçıkları görebilirsin galiba bu sefer tüm eleştirilere cevap vermişler gibi

Yorum

Yeni ile eski arasında ki değisim teknolojik olarak çok fazla. Headup display, 360 kamera, ACC ile insignia teknolojide zirve yapmış. 8 kademeli tam otomatik şanzıman ve Kilo kaybetmesi de dusuk hizda yakıt tüketimini minimiz edecektir. 1.6 CDTI motor daha atik daha az yakıt tüketen bir araç karşımıza çıkaracak ki bence coupe tarzından da taviz yok. Arkadaşlar tadından yenmeyecek bir araç geliyor. Eski kasaların pabucu dama atılacak gibi tabi GM nin ilk çıkarttığı modellerde görülen kronik sıkıntılar olmazsa...
                              Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo AT + Kış Paketi
                              Who needs an SUV when I've got the Insignia sedan

Yorum

8 ileri ilk etapta 2.0 turbo 4x4 de gelecekmiş. 6 ileri tam otomatik koyup yine performans kaybı yaşatmazlar umarım.
                                Birde 1.5 turbo 165 hp güzel ama merak ettiğim 1.6 sidi turbo 203 ps 300 nm torklu motorda gelecek mi?
                                2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

İşleniyor...
                                X