Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 2017

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Golf 140 bin tl olmuş 100 bine insignia vericek değiller ya,full bir 2.0 dizel insignia 180-220 arası 1.6 benzinli ise 160 bin tl den aşağı gelmez.
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

• 1.4 act highline passat 160.000 iken insignia 1.6 benzin 160.000tl olursa bencede satmaz.
      .
      Bizim gibi bağımlısı olanlar alır belki.
      .
      1.6 dizeldeki gibi bir başarı isyeniyorsa fiyatta rekabetçi olmak zorunda.
      .
      Herşeye rağmen güzel görünüyor.
      İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

• Ben Opel Türkiye'nin yerinde olsaydım, FacomX i Lansmana götürürdüm.
        https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

• https://youtu.be/c42jrkocjX4
          Cenevre fuarı...Türkçe...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: canbaz View Post
            Ben Opel Türkiye'nin yerinde olsaydım, FacomX i Lansmana götürürdüm.

Türkiye Lansmanına Çağırırlar artık

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Hızlanma videosu izledim. Hayal kırıklığına uğradım.
              https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

• 2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Lastikler continental. Csc6 dır belki.
                  .
                  Şanzıman işi çözülmedikce hızlanmalar hep vasat olacak. Umarım makyajla 8 ileri gelir 1.5 motora. O zaman daha iyi bir performans olabilir.
                  İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

• Bu kasa ilk insignianın yarattığı heyecanı yaratmadı bende ,

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

• setko bazen internette sanal olarak gördüğümüz bazı ürünleri beğenmediğimiz oluyor makyajlı kasa gibi ama canlısını görünce artılarını görünce sonradan beğeniyoruz birde biz çok yanlıyız eski kasa aşıkları olarak araçtan çok beklentimiz var bence bir çok yenilikle geliyor ve başarılı ek özellikleri ile kendini sevdirecek dediğim gibi araççların gelmesi gerekiyor bence

Yorum

• setko , Size katılmakla birlikte Fatih Bey'in bahsettiği gibi canlı görmek lazım.Ama bu yeni kasa ile ilgili ilk mesajlarımda da belirttiğim gibi arkası passat cc gibi duruyor.Bende st var ve tasarıma bayılıyorum.Yeni kasasında ise o spotifliği gitmiş mondeo st havası verdi.
                        Liftback/gt diye tabir edilen araçlar içinde piyasada eskimeye bile başlayan A5 bmw4 serisine biraz rötarlı rakip oldu.Ama bahsettiğim bu araçlar daha sportif bir havası var eski olmasına rağmen.Yakıt/Performans ve şanzuman olarakta bu yeni kasada pozitif değişimler bekliyoruz.Kıyas için çok erken belki.Diğer markaların araçlarını canlı görme ve kullanıcı yorumlarını okuma fırsatımız oldu.Bu yüzden İnsigniamıza peşinen haksızlık etmek istemem.Gelsinler ve kafamızdaki soru işaretlerini kaldırsınlar.
                        "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

• bu yeni gelecek insignia ile şuanda kullanılan insignianın şanzımanı aynı olsa gerek. klasik active select acaba bu yeni gelcek olan daki yazılımsal olarak güncellenmiş versiyonmu? eğer öyle ise bizim araçlarada umarım şanzıman güncellemesi gelir.

Yorum

• Bugün yeni kasa A5 gördüm enfesti

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

• Garip, eski kasanın üretimi devam ediyor anlaşılan hem de yeni kasa ile aynı üretim bantında, 3:03'de görünüyor
                              https://www.youtube.com/watch?v=7oRk4rXT_F0
                              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

• Olabilir eski Astra yıllarca üretildi

Yorum

İşleniyor...
                                X