Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Opel İnsignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2017 Opel İnsignia

2017 martta lansmanı yapılırsa 2017 üçüncü çeyrek kasım gibi gelir araçlar..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omfaya
      İnsignia'nın 5. yılında makyajlı kasası çıktığını düşünürsek, 10. yılında da yeni kasa gelmesi muhtemel...
      2018'de tanıtılır, 2019'da ilk araçlar teslim.
      Normalde (ve geçmişte) 5.yılda makyajlanıp 7.yılda yeni kasa çıkıyor
      InsigniaTEAM

Yorum

Herkese selamlar arkadaşlar. Benim 2011 model hb otomatik vites Mazda 3 aracım mevcut. Araç ilk arabam ve çok şükür çok memnunum hiç Bi arıza yaşamadım 6 yılda. Ancak 2. Çocuğum dan sonra ailemizin 4 kişiye çıkması ve yakıt açısından aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. Sedan Bi araç almak istiyorum. Biliyorum sizlerin çoğunun insigniası mevcut. Ancak Eminim Bi çoğunuz benim şu anki ikilemimi zamanında yaşamıştır. Aklımda Yeni araç olarak insignia ve Skoda süperb var. Mazdadan çok memnunum ancak Mazda 3 sedan 100 bin civarında fiyata sahip Mazda 6 ise 150000 civarı. Ben c segment Bi araca 100 bin vermektense 120 bin verip d sınıfı daha geniş Bi araç düşünüyorum sizce insignia mı süperb mi daha iyi Bi tercih olur. Objektif yorumlarınızı bekliyorum. İyi geceler

Yorum

Süper b,nin motor gürültüsü çok fazla gelmişti bana..Ses yalıtımını beğenmemiştim o yüzden vazgeçip insignia aldım..Kullanmış arkadaşlar varsa daha detaylı bilgilendirme yaparlar...

Yorum

Garenta araç kiralama firmasında iki araçta mevcut. Alın birer gün deneyin eşe dosta hanıma gösterin hangisi içinize sinerse onu alın. Bana kalırsa alın bi insignia hiç düşünmeyin alternatifi olan bi araç değil.
            2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

süperb; çok geniş ferah bi araba gerçekten, ancak dsg şanzuman ve doğuş oto beni korkutuyor, tipi de güzel sayılır
              insignia; o kadar ferah ve geniş değil ancak tipi beni çok etkiliyor ve dizel otomatik olmasına rağmen daha az sorun çıkaracağını düşünüyorum...

Yorum

İsmail abinin Superb'i biraz kullanmıştım, arka geniş ama eski kasası kadar geniş gelmedi. Onun haricinde standart VW hissiyatı vardı, bana göre değil
                InsigniaTEAM

Yorum

eğer suberb prestij paket alınmayacaksa cosmo insignia her türlü öndedir zaten. opsiyonlarını saymıyorum bile. superb de güzel arabadır geniş diz mesafesi ve bagaj avantajlı aileler için. ikiside tercih edilebilir.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Insignia sport paket için 104 lü rakamlar okudum biryerlerde.Eğer doğruysa super b nin yüzüne bile dönüp bakılmaz.
                    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                    2.0 CDTI
                    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                      Insignia sport paket için 104 lü rakamlar okudum biryerlerde.Eğer doğruysa super b nin yüzüne bile dönüp bakılmaz.
                      gerçekten sport paket için 104000 lerden bahsedilyorsa, benim istediğim donanımlarla max 115000 civarı olur ki bu süper bi şey gerçekten, sonuçta süperb prestige paket dizel otomatik 125000 tl+ bir de ona donanım eklemeniz gerekecek ve 135000 lere yakın b,i fiyat çıkacak.

Yorum

hem o zaman bu fiyatlarla yeni kasayı bekleyip de illa yeni kasa olsun demenin de anlamı kalmaz gibi geliyor bana

Yorum

Fiyatlar doğru
                          InsigniaTEAM

Yorum

o zaman süper oleyy

Yorum

sport paket dizel otomatik 104 bin ise eğer hemen bayiye uğrayıp bi sorayım, şeytana uyduracak bu insignia beni

Yorum

İşte yeni Insignia'nın 32 ledli intellilux farları:

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                                2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

İşleniyor...
                                X