Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Opel İnsignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2017 Opel İnsignia

Böyle değişik duyumlar olunca insan kararsız kalıyor.
    En iyisi ocak ayına kadar bekleyip görmek.
    Tabi bekleyebilirsek.
    Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Ön tasarımı ve önden arkaya dogru yan profilin görünüşünü beğemdim. Arkayada bişeyler yaptılarsa araç tamamdır.

Yorum

Merhaba arkadaşlar. İnsignia dizel otomatik sport donanım almayı düşünüyordum ancak görüyorum ki insignia Yen'i kasa çıkacak. Sizce beklemeli miyim? Şu an ki model çok hoşuma gitti açıkcası. Bu nasipse 2. Aracım olacak ve daha önce de hiç Opel kullanmadım. Araca sahip olanlar da tavsiye eder mi? İyi geceler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mucar
          Merhaba arkadaşlar. İnsignia dizel otomatik sport donanım almayı düşünüyordum ancak görüyorum ki insignia Yen'i kasa çıkacak. Sizce beklemeli miyim? Şu an ki model çok hoşuma gitti açıkcası. Bu nasipse 2. Aracım olacak ve daha önce de hiç Opel kullanmadım. Araca sahip olanlar da tavsiye eder mi? İyi geceler
          Beklemenizi öneririm. Şahsen ben bekliyorum Opel bayisinin dediğine göre Aralık gibi tanıtımı olacak, 2017'nin 2. çeyreğinde de satışa sunulacakmış.

İmza fotoğrafınız kurallara aykırı olduğu için kaldırılmıştır, lütfen uygun çözünürlükte fotoğraf ekleyiniz.

2012 Opel Insignia 1.4T Edition Elegance + 18'' Jant + AFL / Beyaz

Yorum

Şu aşamada sıfır araç alacak olanlar varsa beklemeleri yararlarına olacaktır.Yeni kasası çıkınca eldeki önceki kasaların fiyatlarında güzel indirimler yapacaklardır.Üretim bandındanda 2017 de inerse eski kasa güzel bir rakama alıp mis gibi binilir.
            1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Yorum

2017 insignia boşu 110 bin den falan başlar artık dolusuda 130 a falan bize düşer maad
              2016 - İNSİGNİA - SPORT + STİL PAKET - BEYAZ

Yorum

bugün facebookda bir grupta paylaşım vardı.1.6 dizel otomatik en dolusu kış paketiyle 103 bin lira fiyat vermiş bayi İstanbulda.Cosmo 2.0 dizel otomatik 170 lik olana 122 bin lira demişler.Doğruluğunu bilemiyorum.
                1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Yorum

Yeni Insignia bu olabilir mi?

http://www.chevrolet.ca/malibu-mid-size-sedan.html#

Yorum

Malibu' ya beyzeyeceği konuşulmaktaydı.
                    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Bence Buick lacrosse gibi olacak...

Yorum

Bazi haber sitelerinde Paris autoshow da 2017 insignia tanitilacagi soyleniyordu dun baktim hic ses yok. Bilgisi olan varmi?
                        Insignia 2.0 cdti cosmo flexride

Yorum

2017 3'ü çeyreği ya da 2018'de piyasada olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Palupa23
                            Bazi haber sitelerinde Paris autoshow da 2017 insignia tanitilacagi soyleniyordu dun baktim hic ses yok. Bilgisi olan varmi?
                            http://gmauthority.com/blog/2016/09/...r-show-reveal/

Paris fuarını atlamış 2017 Cevevre'de tanıtılacak diyor.
                            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Yani Mart Ayında Yapılıyor bu fuarda, en erken 2017 - 2018 ya da 2018

Yorum

İnsignia'nın 5. yılında makyajlı kasası çıktığını düşünürsek, 10. yılında da yeni kasa gelmesi muhtemel...
                                2018'de tanıtılır, 2019'da ilk araçlar teslim.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İşleniyor...
                                X