Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Opel İnsignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2017 Opel İnsignia

Selamlar. 2017 opel insignia sanırım bu buick gibi olacak.Tasarım fotograflarına da çok benziyo. Siz ne dersiniz ?
    Bence Çok güzel bir patlama yapıcak bir insignia geliyo,, ki insignia nın kalite olarak premium araçlarla yarışmasında engel olan çoğu özelliklerinin de bu araçta giderilceğini biliyoruz. Şanzıman , ağırlık , sağlam bir dizel motor , iç mekan ferahlığı , artan sürüş kontrol sistemleri vb. gibi donanımları göz önünde bulundurursak.

Yalnız arka tasarımı İnşAllah bu buick teki gibi olmaz hiç begenmedim. Biraz olsun değişik ve şuanki kasaya benzer bi şekilde gelir İnş.

https://www.youtube.com/watch?v=fL57wOa-US0

bu da yol videosu.
    https://www.youtube.com/watch?v=eDlQFF-wAog

Ynt: 2017 Opel İnsignia

Gm grubu olduğu için ve Buick ile Opel aynı kasayı ve aracı kullanıyor sadece ülkelere göre farklılıklar oluyor.

Beklenen bu model.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

buick regal değil miydi abi? buick lacrosse mu oldu?

Yorum

Güzel araç yapmışlar yeni insignia piyasayı sallar demedi demeyin
        [Center]    
                               1.6 Turbo- 180 HP -Cosmo -Flexride Şase -DVD 800 -Sunroof Ve 34 CHN 85

Yorum

5.20 gibi cüsseli duruyor yandan, arkadaki keskin hatlar yerine Oval Çizgiler gelmiş. Kısacası ağır abi olmuş, arkası hariç genel olarak ben de beğendim.

Yorum

Araç çok güzel, beğenmediğim noktalar ön tampon alt kısmı ve direksiyon simidi... Umarım ön tampon alt kısmı Astra K'dan direksiyonsa güncel İnsignia'dan izler taşır...

Yorum

Arka görünüş ve yan çizgileri kesinlikle beğenmedim.Sportif d segmenti araç çizgisinden çıkıp passat gibi emeklilere oynamaya yönelik olmuş.Umarım bu tasarımla gelmez.Gelirse sportif bir duruş bekleyenler için hayal kırıklığı olur.İç tasarımı ve ön görünümü beğendim

Edit : Gene büyük boy sunroff yok.Tahminim cam tavanda gelecek ama büyük boy değil.Koskoca firma adam akıllı bi sunroff yapmaz mı yaaa maad maad maad

- INSIGNIA 1.6T 180HP SEDAN COSMO + FLEXİ
              - ASTRA 1.4T 170HP HATCHBACK SPORT
              - AUDI Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO SLINE

Yorum

Arkası mevcut kasa gibi sedan benzeri olsa daha iyi olurmuş.
                .
                İç mekana bayıldım.
                .
                Hemen çıksada alsak.
                İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

10 puan.... Satılık dizel insignia var

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                  Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Ben daha çarpıcı bir tasarım bekliyordum açıkçası, sanki güncel versiyonun kasasını genişletip farı stopu değiştirmişler gibi, umarım böyle gelmez. Bir de artık tüm firmalar keskin hatlara geçmeye başladı talisman, passat, 2017 bmw 5 serisi vs (moda bu yönde) bunda hatlar yine yumuşak. Bu da aracın kısa sürede yüzünün eskimesine sebep olacak
                    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatihdemircelik
                      Arka görünüş ve yan çizgileri kesinlikle beğenmedim.Sportif d segmenti araç çizgisinden çıkıp passat gibi emeklilere oynamaya yönelik olmuş.Umarım bu tasarımla gelmez.Gelirse sportif bir duruş bekleyenler için hayal kırıklığı olur.İç tasarımı ve ön görünümü beğendim

Edit : Gene büyük boy sunroff yok.Tahminim cam tavanda gelecek ama büyük boy değil.Koskoca firma adam akıllı bi sunroff yapmaz mı yaaa maad maad maad
                      Senin araba bende olsaydı ben de hiç beğenmezdim yeni kasayı
                      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatihdemircelik

Katılıyorum, sportifliği azaltmamaları lazım, bu türlü resmen piyasaya oynuyorlar. Ben de önden ve içten çok beğendim ama yandaki arka kapı kolunun üzerindeki dalga izini ve arka stopların ifadesini beğenmedim.

Videolarda 8 ileri otomatik şanzımandan bahsediyor. Ayrıca bir de çift kavramalıdan bahsetti acaba 2 farklı otomatik mi sunulacak?
                        Bir de Buick LaCrosse önceden de olan bir modelmiş, 2017'de yenileniyor.
                        Insignia Buick'te Regal olarak satılıyor. Eğer yeni Insignia bu olacaksa model değişmiş olacak. İsim de değişmesin?
                        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Insignia nin muadili buick regal. Bu biraz daha buyuk ve premium sanirim. Yeni regal e ait oldugu iddia edilen test araci fotograflari yayinlandi. Bu konuda bazi haberlerde var o yuzden bunun insignianin yerine gececegini sanmam. Okudugum haberlere gore yeni regal octavia gibi hatchback tarzi bir kasaya sahip olacakmis. Benim begendigim bir kasa şekli ozellikle aileler icin hem spor hem genis ve kullanışlı bi bagaji oluyor.
                          Insignia 2015 1.6 SIDI AT Cosmo (41GN584)

Yorum

bu araç GM in E segmenti aracı D segmenti Regal ve onunla ilgili bir görsel daha yok ama ön yüzü buna yakın olur ama arka kısmı biraz daha değişik olur ve direksiyonu kesinlikle astra K ya benzer olacaktır.
                            insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

bence de yeni insignia bu değil, bu insignianın bir üst sınıfı, opel bunu Türkiye'ye omega ismiyle getirirse ancak olur, ama yeni insignia kesinlikle bu değil bence

Yorum

İşleniyor...
                              X