Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Opel İnsignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2017 Opel İnsignia

http://youtu.be/sCwCVU5RpaQ

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

http://www.carscoops.com/2016/04/fir...-vauxhall.html

İç mekandan da görüntüler sızmış

Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Vitesin orası guzel olmuş, küçük ve şık duruyor. Daha büyük giosterge kadranlari, sanırım dokunmatik hd bir Multimedia var üzerinde. Ne zaman lanslamani yapılacak acaba?

Yorum

Kadran eskiye mi dönmüş bana mı öyle geliyor?

Yorum

Aynen kadran eski kadran gibi. Sadece ortası turuncu yerine beyaz aydınlatmalı görünüyor
            2015 İnsignia 1.6 Turbo Sidi Cosmo Asteroid Gri.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sirius
              Kadran eskiye mi dönmüş bana mı öyle geliyor?
              Dedigin gibi olacak

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hayalet ekrandan bir önceki kasanın kadranına dönüş. Zeka diye ben buna derim. Adamlar işi biliyor muhaha muhaha yourock (eğer doğru gördüysek tabi)

Yorum

Kadran Astra K'da da kullanılıyor şuanda. Belki daha gelişmişi üzerinde olabilir. Test aracında farklı birşey kullanıyor olabilirler.

Yorum

Merakla bekliyorum. 8 ileri, hafif kasa ile birleşirse yakitta 1-2litre düşer. Artık çok yakıyor diyenlerin söyleyecek bir şeyi kalmayacak.
                    İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Büyük ihtimal üst donanımda farklı bir ekran olur.Ben tam dijital ekran gelir diyorum.
                      Vitesin kenarı sert plastik gibi duruyor,keşke orayıda kaplasalar.
                      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                      2.0 CDTI
                      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

GM Amerika'da tamamen dijital ekran kullanıyor, bu arabada neden analog ekran kullanılmış ki? Rusya'da gördüm, hata alıp getirecektim ama Rus ehliyetim olmadığı için yattı o iş. Cadillac Ats, CTC, CTCv serilerinin tümü hayalet ekran. Passat bile o ekranla havasını değiştirdi. Belki amerikadakinden farklı birsey yapabilirler, zaten Amerikan arabalar ayni marka ve model olsa bile avrupadakilerden daha değişik oluyor.

Yorum

Yeni Meriva İle Aynı Olmuş İçi.

Yorum

beğenmedim.
                            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Aracımda zayıf bulduğum noktalardan biri vites konsolu trimleri.

Fotoğrafta vites konsolunun yan tarafı muhtemelen yumuşak plastik olacaktır çünkü;

1- Astra K da (üst donanımda) o kısım deri kaplı yeni Insignia da en kötü ihtimalle benzer malzeme olacaktır,
                              2- Yeni Insignia nın ciddi şekilde daha kaliteli olacağı iddiası atılmışsa firma oradaki büyükçe kısımda sert plastik parça kullanmayacaktır.
                              2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
                                Yeni Meriva İle Aynı Olmuş İçi.
                                İmza kısmındaki yandan görünen araç yeni Insignia olabilir mi?
                                2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                                X