Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA ALACAK ARKADAŞLARA ÖNERİLER

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İNSİGNİA ALACAK ARKADAŞLARA ÖNERİLER

merhaba arkadaşlar
    ismim cüneyt
    bu sıralar 1.6 Cosmo Sports Tourer modellerine bir hayranlığım var ve almayı düşünüyorum. bu aracı kullanan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. alacağım araçta nelere dikkat etmeliyim? sorunları nelerdir? parça durumu nedir? kısacası her şeyini merak ediyorum ve yardımlarınıza ihtiyacım var. cevaplarınızı bekliyorum.

Yorum

Hemşerim welcome

Kendinize ait tanışma konusu açarsanız daha iyi olur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kusuruma bakmayın ilk kez giriyorum buraya o yüzden direkt daldım mevzuya. nasıl yapacağımla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum

Benim düşüncem hiç tahmin edemeyeceğiniz oranda araç 2. El alım konusunda şans çok önemli araba vardır 100 bin km üzerinde ama gerçekten çok temizdir km si yüksek dye uzak durursunuz araba vardır 50 binde 60 binde temiz görünür ama bi halta yaramaz..gerçekten yıllarca bineceğinizi düşünüyosanız 3-e 5-e bakmayıp düşük km araç almakta fayda var..tabi şöylede bişey var aracı satarken değil alırkn kâr etmek lazım o yüzden değeri neyse o şekil alacaksın fazlasına gerek yok..en azından bindiğiniz sürece düşük kmli bi araçta yıllık bi periyoduk bakımı yaparsın oda taş çatlasın yetkili serviste 450 500 biz kendi aracımızı o şekil yapıyoruz..şunun kanısına nasıl vardınız derseniz 2012 23 binde aracımızı 4 yaşında bi araç 3. Defadır servise sadece periyodiğe götürüyoruz parça falan cart curt şu bu değişmedi burdan ölçün tartın biçin 4. Bakımıda bu yaza gidecek allahın izniyle bi sorunla karşılaşırmıyım bilmiyorum..

Yorum

ben bir audi a4 18T quattro kullanıcısıyım. tabi biraz yaşlıca bir aracım var. değiştirmeyi düşünüyorum ama henüz insignia konusunda ki özellikle SW konusunda tatmin edici bir yorum alamadım arkadaşlar. yardımlarınızı bekliyorum

Yorum

StW araçlarla ilgili bir sıkıntı yok merak ettiğiniz nedir ?

Yorum

kıyas yapmam gerekiyor. yakıt konusunda endişem yok. konfor konusunda durumu merak ediyorum. bazı arkadaşlar audinin konforunu bulamazsın gibilerinden söylemlerde bulundurlar. ayrıca arıza konusunda da sorunları olduğunu söylediler. o yüzden siz bilenlere sorayım dedim. 45-50 bin arasında fiyatlar söz konusu. alacağım araçta hangi noktalara dikkat etmeliyim?

Yorum

Konfor konusunda bir sıkıntısı yok

Kıyaslama yaptığınız Audi nedir ?

45-50 Tl ye Modeli eski ve boş bir araç bulabilirsiniz

Yorum

Ben 3 Yıldır St kullanıcısıyım. Standart Bakım dışında bir masraf çıkmadı. Dediğiniz Aralık'ta tutarlarda kazalı veya km yüksek araç var. Cam tavan muhakkak Olmalı bence. İçerisini aydınlatıyor ve çok havalı. Sedan insigniaya göre az Sayıda olduğu için çok ilgi çekiyor. Sürüş konforu çok iyi. Audi kullanmadığım için kıyas yapamam ama aynı model ve özellikte bu fiyatlara Audi bulamazsınız sanırım. Elektrikli bagajı bile yeter bu aracı seçmeye. Kilolu Araçların ilk Kalkış hantallığını sprint booster ile bir nebze çözdüm. Vereceğiniz fiyatın çok üstünde keyif ve özellik sunuyor. Allah gönlünüze göre versin.
                    "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

• Ynt: İNSİGNİA ALACAK ARKADAŞLARA ÖNERİLER

oğuz_75 verdiğin bilgi için teşekkür ederim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12583083/detay mesela bu araç fena durmuyor. tabi almadan önce bir bilene göstermek gerek

Yorum

Fatih Bey
                        kıyaslama yaptığım araç Audi A4 1.8T quattro. temiz bir araç ama 1996 model. ne motor sesi geliyor ne de yol sesi. ama ben insignia SW'yi çok beğendim. Yozgat'ta kullanıcısını bulamadığım için gerekli bilgilere vakıf olamadım. bu yüzden bilgilerinize müracaat ettim. en kısa sürede şimdiki aracımı satarak aranıza katılmak istiyorum. hayırlısı

Yorum

Şahsi tavsiyem İnsignia SW alacaksanız cam tavan muhakkak olsun.Arabanın havasınıda ferahlığınıda çok değiştiriyor.
                          1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Yorum

Ersin Bey teşekkür ederim tavsiyeniz için. Haklısınız cam tavan hem ferahlık veriyor hem de ayrı bir güzellik katıyor arabaya. ancak cam tavan araçların fiyatları beni biraz aşıyor. o yüzden de 45-50 arasındaki motoru ve yürüyeni sorunsuz olan (boya ve değişen takıntım yok) araçlara bakıyorum. umarım bulurum

Yorum

İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz.
                              1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Yorum

amin

Yorum

İşleniyor...
                                X