Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA ALACAK ARKADAŞLARA ÖNERİLER

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İNSİGNİA ALACAK ARKADAŞLARA ÖNERİLER

Valla 180 bg inip 115 bg tcdi mondeoya binince bende şoklardayım 6-4 5-3 lerde geziniyoruz bazen 180 candır
    2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Arkadaslar merhaba. Yaklasik 6 yildir kullndigim golf6 tsi dsg aracimi artik kucuk geldigi icin degistirmek istiyoruz. Birkac gundur insignia almak ic8n araştırmalar yapiyorum. Cosmo paketi için fiyatlar aldim. Yeni gelecek 1.6 dizel otomatik icin. Karar verme asamasindayim. Bugun cosmo paketli benzinli insigniayi gormek icin bayiye gidecegim belki orada siparisi de verebilirim. 104 bin fiyat verildi simdiye kadar. Garanti uzatma istemezsem 1200 tl daha düşüyor. Sizden ricam cok fazlada butcem yok hangi paketi ekleyip alsam. Flexride dendi bana ama ileride amortisoru bozabilirmis diyorlar. Benim aklimdada cevre gorus 2 var. Birde icimde kalmasin diye skoda superb icinde fiyat alacagim. Ama gonlum insignia dan yana. Alirken nelere dikkat etmeliyim neleri ekletsem uygun olur??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tanertudor
        Arkadaslar merhaba. Yaklasik 6 yildir kullndigim golf6 tsi dsg aracimi artik kucuk geldigi icin degistirmek istiyoruz. Birkac gundur insignia almak ic8n araştırmalar yapiyorum. Cosmo paketi için fiyatlar aldim. Yeni gelecek 1.6 dizel otomatik icin. Karar verme asamasindayim. Bugun cosmo paketli benzinli insigniayi gormek icin bayiye gidecegim belki orada siparisi de verebilirim. 104 bin fiyat verildi simdiye kadar. Garanti uzatma istemezsem 1200 tl daha düşüyor. Sizden ricam cok fazlada butcem yok hangi paketi ekleyip alsam. Flexride dendi bana ama ileride amortisoru bozabilirmis diyorlar. Benim aklimdada cevre gorus 2 var. Birde icimde kalmasin diye skoda superb icinde fiyat alacagim. Ama gonlum insignia dan yana. Alirken nelere dikkat etmeliyim neleri ekletsem uygun olur??
        dostum tamamen ekonomik durumunla alakalı bu sorduğun soru. ama nacizane tavsiyem, flexride, afl var, dvd800 ve uzatılmış garanti muhakkak olsun

Yorum

Bakalim kismet artik filexride pakete param yeterse almaya calisacam gidip bi goruselim once.

Yorum

abi herkese merhaba ben şimdi aracın beygir gücünü yüksek istedigimden 2.0 motor almayı düşünmeye başladım sizce 2.0 motor alıp benzinle şehir içinde kullansam benzin cok fazla yakarmı ?

Yorum

12 lt yakar

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ımsomukemmel
                abi herkese merhaba ben şimdi aracın beygir gücünü yüksek istedigimden 2.0 motor almayı düşünmeye başladım sizce 2.0 motor alıp benzinle şehir içinde kullansam benzin cok fazla yakarmı ?
                1.6 turbo alıp chip yaptırmak, bence daha iyi bir seçenek.
                İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Yeni arac alacaksanız, mutlaka bayiiden cikarmadan önce son kontrolleri yapılmasina dikkat ediniz, birde muhakkak kaporta boya kontrolünu yaptırın

Yorum

Sıfır araç alsam kesinlikle 200 tl lik boya makinası ile kontrolünü yaparim. Boyaci ya götürmek abartı olur .
                    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

200TL lik makine?

Yorum

merhabalar.2010 2011 insignia 2 cdti almayı düşünüyorum.tavsiye edermisiniz.otomatiği nasıl.kronik sorunlar varmı.yakıtı nedir.

Yorum

Bildiğim kadarıyla gerçi kullananlar daha doğru anlatırlar ama
                          otomatiğin eksileri
                          Bir dsg kadar seri değil
                          Çok tasaruflu olduğu söylenemez
                          Artıları;
                          Konforlu ve hissedilmeyen vites geçişleri
                          Tam otomatik olduğundan sorun çıkarmaması
                          Yakıtı kullanıma ve kullanılan güzergaha göre değişir ama sanırım şehiriçi 7 ile 8,5 lt/100km arasında şehirlerarası ise 5-6lt/100km arası diye biliyorum. Ayrıca herhangi bir kronik sorunu yok insigniaların ve fiyat göz önüne alındığında daha iyisi yok hele tipi için diyecek lafım yok tavsiye eder miyim? Ben ikinciyi aldım , bundan kalitelisini alabilmek için en az iki katını ödemelisiniz , kesinlikle gözü kapalı evet bu bir zevk makinesi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

afl kesinlikle olsun gerisi size kalmış

2010 1.6T 180 HP COSMO KARBON SİYAH DVD800+TURNPUSH+PRİNS LPG+KAPI KOLU+AYNA ALTI+VİTES ALTI+KAPI İÇLERİ+GÖSTERGE PANELİ+ARAÇ İÇİ LED AYDINLATMA

Yorum

ben 5. ye yollandım. Öyle bir araç bu !
                              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.opel servisinde çalışan bir tanıdığım krank sarma mutlaka oluyor 2009-2012 arasında dedi.mutlaka olur servisde 15 bin civarına yapılıyor dedi.eğer sen almadan olduysa mutlaka olacak deyince düşüncem değişti.yoksa arabanın dış görüntüsü olsun iç dizynı olsun mükemmel.böyle bir sorun gerçekten varmı.ben 2 cdti otomatik düşünüyorum.civic temiz premiumlar 2010-2012 modeller düşük km li 50 den aşağı yok.50 ye pazarlık yaptım.alırsam lpg taktıracam bana 52 ye mal olacak.60bin civarına insignia alsam pişman olurmuyum.civicle insignia kıyaslancak bir araba değil bu arada onunda farkındayım zaten beni insigniaya iten iki araba arasında çok büyük fark olmasına rağmen aradaki fiyat farkının az olması oldu.

Yorum

İşleniyor...
                                X