Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA ALACAK ARKADAŞLARA ÖNERİLER

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İNSİGNİA ALACAK ARKADAŞLARA ÖNERİLER

Ben 2012 insignia'ya son olarak 800 TL civarında kasko ödedim, maksimum hasarsızlık oranı (sanırım %60) ile.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

2011 520,-₺

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Biz 3 senedir zırt pıt arac değiştirmekten, bi eşimin üzerine bi benim üzerime ruhsat çıktığından 3 senedir hasarımız olmamasına ramen hasarsızlık indiriminden yararlanamadık
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          welcome
          kendinizi tanisma bolumunde tanitirmisiniz
          tabi ki kendimi tanıttım

Yorum

arkadaşlar sağolun hoşbuldum kararımı verdim gibi ama sizin tavisyelerini bekliyorum

Yorum

Bi dikiş tutturamadık 2015 Mondeo aldık gene yok yok yani İnsignia'nın yerini tutmuyor
              2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERCAN41
                Bi dikiş tutturamadık 2015 Mondeo aldık gene yok yok yani İnsignia'nın yerini tutmuyor
                Sen 1.6 motor olup 250-260 yapmayı çok ararsın
                Dönüp dolaşacağın yer Insignia

Bu sendrom sadece sende olmuyor bir çok insignia aracını satan arkadaşım ve üyemizin genel de bu serzenişi yapıyorlar

Bizede hayırlısı demek düşüyor.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Niyetine girdik desem inanır mısın Fatih abi.. Yol tutuşu bile arattırıyor sadece.. Ah şu yakıt meselesi olmucaktı kii.. Her güzelin bir kusuru oluyor işte
                  2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Merhaba arkadaşlar. 2010 Ford fiestamın bana ve aileme ufak gelmesinden ötürü sınıf atlama niyetindeyim. Şu an 1.6 benzinli (turbo değil) 2009 model 75000km de bir araç buldum 45000TL fiyatı var. Orjinal bayisinde takılmış navigasyon ve arka iki kafalıkta tv ve geri vites kamerası mevcut. İç dış antibakteriyel temizlik olmuş olup boyası seramik kaplama ile ilg gün den daha iyi bir görunum kazanmış...

2 Sorum var sizlere.

1- Bu verilere göre fiyat nasıl?
                    2- 1.6 benzinli gerçekten gitmiyor mu? Haftasonları 70-100 km arası bir gezintide ve ya tatillerde ege yollarındakı 1500-2000 kmlik bir yolculukta ne gibi artı ve eksileri olur bana bu motor seçiminin. Çünkü herkes turbo modellere yönelmiş durumda anladığım kadarı ile. 1 Aydır araştırıyorum. Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tuncer
                      Merhaba arkadaşlar. 2010 Ford fiestamın bana ve aileme ufak gelmesinden ötürü sınıf atlama niyetindeyim. Şu an 1.6 benzinli (turbo değil) 2009 model 75000km de bir araç buldum 45000TL fiyatı var. Orjinal bayisinde takılmış navigasyon ve arka iki kafalıkta tv ve geri vites kamerası mevcut. İç dış antibakteriyel temizlik olmuş olup boyası seramik kaplama ile ilg gün den daha iyi bir görunum kazanmış...

2 Sorum var sizlere.

2- 1.6 benzinli gerçekten gitmiyor mu? Haftasonları 70-100 km arası bir gezintide ve ya tatillerde ege yollarındakı 1500-2000 kmlik bir yolculukta ne gibi artı ve eksileri olur bana bu motor seçiminin. Çünkü herkes turbo modellere yönelmiş durumda anladığım kadarı ile. 1 Aydır araştırıyorum. Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim...
                      Merhaba,

Anladığım kadarıyla 115 HP lik 1.6 Insignia ya niyetlenmişsiniz.Kesinlikle uzak durun.....1600 kg lık bir araca 115 HP çok küçük kalıyor.Bu model çok yavaş ivmelenir ve hantaldır.Zaten Opel de 1 sene sonra bu motor seçeneğini üretimden kaldırmıştı.

115 HP lik Insigniaların 2.eli de çok zordur.Bu arada 180 HP lik turbo Insignia lar da 1.6 motorludur.(eğer MTV açısından değerlendiriyorsanız).115 HP ler 0-100 km hızlanmasını 12,5 sn gibi yaparken 180 HP 1.6 T modellerde bu süre 8,6 sn dir.Ne kadar fark ettiğini buradan anlıyabilirsiniz.

Selamlar..
                      2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tuncer

2 Sorum var sizlere.

3-4 bin TL'nize daha kıyıp kesinlikle turbo alın. (nokta) ihihi
                        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Turbosuz insigna mı olur yahu ?
                          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

turbosuz 115 hp motor opelin yaptığı en verimsiz motorlardan biri.hem çok yakıyor hem gitmiyor.bence aklınızdan bile geçirmeyin direk silin kafanızdan bu düşünceyi
                            öyleki en ufak yokuşta dahi panelvan araçların bile ancak plakasını okursunuz
                            onun dışında konfor ve genişlik olarak bir sıkıntı yaratmaz sonuçta kalan kısım insignia hepsi aynı
                            2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                            2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

2009 model 1.6 turbosuz 115 hp'lik insignia'yı kastediyorsanız uzak durun. Bizim daha önce chevrolet cruze 1.6 ls plus 2011 benzinli araç vardı. o da turbosuz atmosferik motor 125 hp güce sahipti. Maaşallah'ı var bizim 1.6 T 180 hp'lik araçlara yakıtı içiyor diyorlar ama bu cruze'u görselerdi, bizim opel insignia'yı öpüp başına koyarlardı. Atmosferik olduğu için cruze 125 bg'de olsa benzini ve hatta lpg'yi insan gibi sömürmediği için aldıktan 2 ay içinde hemen okuttuyduk. Ama aynı şeyi cruze'un 1.4T ve 2.0 dizel versiyonları için söyleyemem. 2.0 160 bg'lik motor insignia 2.0 dizel motoru ile aynısı GM ürünü farkı yok. 1.4T ise astra'da kullanılan motorun aynısıdır. Ancak chevrolet'in dünyadaki ekonomik krizi bahane ederek doğu avrupa pazarından çekilmesi, araçların değerinin düşmesine neden oldu. malum internet sitesinde uçuk fiyat istiyorlar cruze için ama emin olun piyasası o değil. 2009 yılında çıkan cruze 115 hp'lik motor bizim 2009 yılında insignialarda gördüğümüz 115'lik motorla aynı. Bizimki 125 bg olandı gitmiyordu ve feci yakıt yakıyordu, 115'likler ise yakıt ve performansı bizimkinden (125bg) daha vahimdi. o yüzden 115 beygirlik insignia'yı da cruze 115 beygirlik alanlar gibi hata yapıp almayın, paranıza yazık. Alın bir 180 hp (tavsiyem lpg'siz olsun muhakkak) bakın keyfinize. Çok yakıyor diyenlere de aldanmayın. Kullanmayı bilenlere gayet ekonomik bir araç 180 beygirlikler.

Yorum

Gerçekten çok yararlı bilgiler verdiniz. Hız önemli olmasa da ivmelenme benim için önemli çünkü yeri geldiğinde hayat bile kurtarabilir. 4-5 Bin TL lik farktan bahsetmişsiniz. Şimdi baktım gerçektende 48-50 bin tl bandında alınabilinecek araçlar mevcut. Şu an itibarı ile o araçtan vazgeçmiş bulunuyorum. Sayenizde büyük bir yanlıştan döndüm . hepinize benim için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Gerçi 2 haftadir sahibi ile kesin alacağım diye konuşuyorduk vazgeçmem biraz ayıp olacak ama artık kısmet...

Yorum

İşleniyor...
                                X