Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia'da beğenmediğiniz yönler nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia'da beğenmediğiniz yönler nedir?

Cruise control'ü devreye alınca kaça ayarladığınızı, hafızada hangi hızın kaldığını göstergede göremiyorsunuz, bu aralar en gıcık olduğum kısmı bu.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
      Cruise control'ü devreye alınca kaça ayarladığınızı, hafızada hangi hızın kaldığını göstergede göremiyorsunuz, bu aralar en gıcık olduğum kısmı bu.
      Makyajla bu durumu düzeltmişler, bizim araçlarda cc ayarlı hızı görülebiliyor

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
      2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Benimkinde net görünüyor, yaşasın ACC

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mccoffeer
          Makyajla bu durumu düzeltmişler, bizim araçlarda cc ayarlı hızı görülebiliyor
          Olması gereken o zaten, megane'da da hem kaçta olduğunu görüyorsun, hem de ayarlanan hızı geçersen kırmızı kırmızı ışık yanıp gözüne sokuyor. Kullandığım araçlarda en başarılı bulduğum megane'ın cruise control sistemi.
          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Bence bizimkide çok başarılı

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant

Yorum

0-30 hızlanması.Klimalı halde ise bayılıyor resmen.Bizimki 180 bg. Yeni jenerasyonda da aynı sıkıntı varmı?
              "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

alala ilginç 5 yıl kullandım ama klima açık yada kapalı bayılmıyordu

Yorum

Aynen klima acikken 1.6 t ler sikintili ozellikle 1 ve 2 . Viteste
                  En sevmedigim yonu hepsine flexi koymayislari
                  Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Bayılma arada olur. İyidir. Dip gaz kendine getirir.
                    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

kullandıkları multimedya sisteminin yetersizliği (bazılarına yetebilir)
                      sert amortisör yapısı (buna bağlı doğacak erken trim sesleri,bir çok araca göre mükemmel tabi)
                      arka taraftaki körük hizasındaki klima havalandırma ve 12v çakmaklık çıkışının tasarımı (aracı çok boş ve sıradan gösterebiliyor)
                      Sedanlarda bagaj kapama düğmesinin olmaması

birde bence yazılım desteği gibi teknolojik geliştirmelerin satıştan sonraki yıllarda müşterilere adapte edilmemesi.

Ivır Zıvır şeyler aslında ama olsa iyi olurdu.
                      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Yetkili unvanına sahip bilgisiz, etkisiz ve tecrubesiz servisleri.
                        Insignia 2015 1.6 SIDI AT Cosmo (41GN584)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya
                          Bayılma arada olur. İyidir. Dip gaz kendine getirir.
                          İstanbul trafiğinde ortalama 38 km Hız ile her bayıldığında dipgaza yüklensem yakıtı feci olur gibi geliyor. Golf ile hep S viteste kullanıyorum 7 lt geçmedi. sadece Yakıt konusunda kıyaslama yapıyorum tabii. Aynı segment araçlar değil.
                          "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Klima açtığımdaki isteksizliği benide sinir ediyor.sanki önceki fsi passatı sürüyormuşum gibi.alt devirlerde cansız olunca klimalı kullanım bayıcı oluyor.cc konusuna da katılıyorum çok sıradan.onceki aracım passat 2007 idi hız sabitleyicisi çok kullanışlı idi.
                            2010 insignia 1.6t cosmo karbon siyah..

Yorum

2016 insigniada cd çaların olmaması ve usb girişinin tek olması.Apple car kullanmak için usb ye telefonu bağlasan flash disk boşta kalıyo müzklerini dinleyemiyosun
                              2016 - İNSİGNİA - SPORT + STİL PAKET - BEYAZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mustafa147
                                2016 insigniada cd çaların olmaması ve usb girişinin tek olması.Apple car kullanmak için usb ye telefonu bağlasan flash disk boşta kalıyo müzklerini dinleyemiyosun
                                hep deniycem diyorum unutuyorum. USB Hub yani çoğaltıcılar çalışıyor mu acaba. bu çözüm olabilir.
                                1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                                Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
                                X