Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia'da beğenmediğiniz yönler nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia'da beğenmediğiniz yönler nedir?

insignia bu paraya alınabilecek en iyi araç.
    ve sağından solundan tıkırtı gelmeyen araç yok yada ben hiç binmedim.
    haliyle bizim insignialardanda bu ufak tefek tıkırtılar geliyor.gelmese iyi olurdu ama geliyor.
    ben ses sistemini hiç beğenmiyorum.
    2.eli şuanda kötü ama bize göre kötü çünkü biz bu araca çok para verdik.keşke şimdi insignia alıyor olsaydım.sahip olduğum araca verdiğim para ile cosmo ,flexi ve sunroof lu model bile alabilirdim.
    şimdi insignia alacaklar için 2.el kötü değil hatta süper çünkü piyasası oluştu değeri belirlendi.alan zarar etmez artık.
    en önemli eksiklikler
    1-otomatik vites 1.6 t olmayışı
    2-1.6 dizelin hala olmayışı
    3-anahtarsız çalıştırma olmayışı.
    4-tüm firmalar için geçerli bu, navigasyonun standart olmayışı.

2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

İnsignia nın en kötü zamanı satmaya çalıştığınız zamandır. Yoksa bence şikayet edilecek pek bir yanı yok.
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Görüş açıları ve ses sistemi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Ses sistemi kötü
          Aracin suspansiyonlari sert janttanda olabilir18"
          2014 b8 passat 1.6 tdi dsg highline navi&hayalet gosterge

Yorum

*plastık aksamda çok çıtırtı gelmesi
            *navi yok olsa iyi olurdu(passatta jettada var)
            *süspansiyonları bıraz sert olması
            *kesinlikle balata volan konusu
            *yan aynalar aracın çizgisiniz bozmamak için biraz küçük olmuş gıbı
            *1.82cm boyum var arkama yetişkin oturduğunda dizi rahatlıkla deyiyor

**** ama aldığım fiyata göre (ikinci el almıştım) sevıyesının üzerinde bir araç o yüzden bu konuları dert etmiyorum
            Bayrağı Bayrak yapan, üstündeki kandır.Toprak; eğer uğrunda ölen varsa Vatandır.SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR !!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
              Görüş açıları ve ses sistemi
              görüş açılarına kesinlikle katılıyorum çok yerinde bir tespit
              2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

Ben sadece ses sisteminden şikayetçiyim.Onun dışında fiyatına göre alınabilecek en iyi araba olduğunu düşünüyorum.

Yorum

kesinlikle fiyatına göre alınabilecek en iyi araba. hatta fiyatından daha yüksek araçlardan daha güzel (bence). ben sadece bunlar olsa daha iyi olurdu gibisinden söylüyorum
                  2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

bagaj hacmi gayet büyük, çok ideal bir araç ama tek sıkıntısı 2. eli kötü dün buick regale (platform kardeşi) baktım, anahtarsız çalıştırma geri görüş kamerası, ve aynalarda sinyali standart sunuyor, ayrıca buick regal gs modeli (insignia opc diyebiliriz tam karşılığı olarak ama değil ) 2000 motor, yani daha ulaşılabilir, ve 270 bg gücünde ayrıca bizim opc 6 sn'de 100'e çıkarken o 6.3 sn'de 100'e çıkıyor. Amerikalılara o araç çok, adamlarda hem benzin ucuz hem vergi sistemi farklı ama 2.0 motor araç onlara gidiyor, ve en janjanlı donanımlar onlarda var, bizim opel niye böyle yapıyor anlamıyorum!

Yorum

3 aylık kullanıcıyım (dizel 130 hp). ama almadan önce çok araştırma yaptım. şunlarda olsa dediğim;
                      * anahtarsız çalıştırma
                      * standart iyi bir navigasyon
                      * direksiyondan vites değiştirme

ama bu paralara alınabilecek en iyi araç olduğu kesin.
                      http://www.arabam.com/haber/Sirketle...i/Detay-294386
                      http://www.used-car-report.com/index.php?id=12

Yorum

Kasisleri çok hissettiriyor,arada kendi kendine hata bulup bir daha cikarmiyor,pencereler biraz yüksek geldi önceki arabaya göre.hepsini geçtim bence çok yakma az yakma mevzusundan da önemli ikinci eli bitik bu arabaların hiç yakışmayan fiyatlara gidiyor çiçek gibi arabalar bedavaya gidiyor resmen bende ikinci el aldım ama ben bile aldıktan sonra dahada düştü
                        2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

bi yere gittiğiniz zaman insigniadan inince itibar görürsünüz ,
                          size bakış açısı şöyle olur , bu adam civata bi adam değil derler
                          trafikte bile arkadan öle ikide bir daaaad daaaad korna çalmazlar , ya içindeki savcıysa der adam
                          bu neden araç d segmenti olduğundan
                          atalarımız ne demiş ; öküzüm yiğit olsunda çekmesse çekmesin
                          size bir soru ;
                          dfm diye bi araç var araç ta yok yok birakın gündüzü gece görüş kamarası bile var , dfm nin dolusumu insignianın boşumu
                          ayrıca aracınızı kimse emanete isteyemiyor ,
                          geçen biri istanbula gitcekmiş emanet istedi km ye 900 lira yakıyor dedim saol taksi tutsam aynı paraya gelir dedi bunlar hep + ları
                          ayrıca gider bi linea alırsınız , fabrika gider şirketlere bi filo satışı yapar , sonra bu şirketler 3 üne beşine bakmadan satar bu arabaları sizin arabanızın piyasasıda düşer, hadi şirketler alsaya insigniayı ( yöneticiler hariç )
                          daha çok + ları var ihalelere katılırken ,yolda sizi gözüne kıstırıp az şunla oynaşıyım diye sağınızdan solunuzdan şamar atmaya cesaret eden olmaz ( porsche ferrari felan hariç ) e daha ne olsun
                          2012 İnsignia 1.4 turbo edition elegance+beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: şahin
                            bi yere gittiğiniz zaman insigniadan inince itibar görürsünüz ,
                            size bakış açısı şöyle olur , bu adam civata bi adam değil derler
                            trafikte bile arkadan öle ikide bir daaaad daaaad korna çalmazlar , ya içindeki savcıysa der adam
                            bu neden araç d segmenti olduğundan
                            atalarımız ne demiş ; öküzüm yiğit olsunda çekmesse çekmesin
                            size bir soru ;
                            dfm diye bi araç var araç ta yok yok birakın gündüzü gece görüş kamarası bile var , dfm nin dolusumu insignianın boşumu
                            ayrıca aracınızı kimse emanete isteyemiyor ,
                            geçen biri istanbula gitcekmiş emanet istedi km ye 900 lira yakıyor dedim saol taksi tutsam aynı paraya gelir dedi bunlar hep + ları
                            ayrıca gider bi linea alırsınız , fabrika gider şirketlere bi filo satışı yapar , sonra bu şirketler 3 üne beşine bakmadan satar bu arabaları sizin arabanızın piyasasıda düşer, hadi şirketler alsaya insigniayı ( yöneticiler hariç )
                            daha çok + ları var ihalelere katılırken ,yolda sizi gözüne kıstırıp az şunla oynaşıyım diye sağınızdan solunuzdan şamar atmaya cesaret eden olmaz ( porsche ferrari felan hariç ) e daha ne olsun
                            900 mü siz gaz pedalının üstüne taş falan mı koyuyorsunuz
                            2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                            2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

istemesin diye öyle diyoruz işe yarıyor
                              2012 İnsignia 1.4 turbo edition elegance+beyaz

Yorum

anahtarın sustalı olması
                                arka stopların led olmaması
                                aynalarda sinyal olmaması

Yorum

İşleniyor...
                                X