Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Oooo süper ya sitede imkanlar süper oldu... Sitede bı mezarci arkadasımız da
    Olursa on numara olur... Volkan sende imam tipi var... Artık sen yaparsın gerekeni ...

Yorum

Volkan benim veletlerin sünnet düğünlerini yapacak Hendekte değilmi Volkanım?
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
        Oooo süper ya sitede imkanlar süper oldu... Sitede bı mezarci arkadasımız da
        Olursa on numara olur... Volkan sende imam tipi var... Artık sen yaparsın gerekeni ...
        estafurullah fatihcim varken benim ne haddime imamlık o doğuştan imam haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Bülent Abi'm ev Volkan'dan düğün bizden olsun abi..

Yorum

Ohoo iki saat ekran basindan ayrildim muhabbet imam, sunnet muhabbetine donmus muhaha muhaha muhaha umarim bir gunde insigniateamin veletlerinin sunnet dugunlerini yapariz..... Bu arada benden yardim isteyen arkadaslara yarindan itibaren randevu vermeye baslayacagim. Yarin muayene programi uzeine uygun saatlere randevulari yerlestiririz....Boylece 1. İnsigniateam Saglik Gunlerini baslatmis oluruz....Saygilar sevgiler

Yorum

Fatih abi ve Süfyan abi ...

Yorum

Volkan onlar bizi gömemezler... Kıyamazlar bize.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
                  Bülent Abi'm ev Volkan'dan düğün bizden olsun abi..
                  Eyvalllaaaah Coşkuncum ))
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Düşünceniz için binler teşekkürler, gelemem belki ama yinede sizin gibi insanların bulunduğu bir arkadaşlık ortamında bulunmak mutlu etti beni. Allâh niyetinizi kabul etsin.
                    MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Ne demek. Herkes elinden geleni yaparsa sirtimiz yere gelmez hiho

Yorum

Çoşun hocam ve Volkan kardeşim ;

İmam sadece Gömmez korkmayın esas Korkulacak başka şeyler var İmam Namaz kıldırır doğruları söyler ve yönlendirir öbür dünyaya göçenlere dua eder Kuranı Kerim okur ilahi okur mevlid okur hayırdan hasenattan bahseder seve seve her türlü desteği veririz bizden daha alim olanlar içinizde vardır onlarda eşlik eder siz merak etmeyin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                          Volkan benim veletlerin sünnet düğünlerini yapacak Hendekte değilmi Volkanım?
                          tabi bülentçim sen yeterki iste 2 yeğenimin sünneti nedirki araya babalarınınkinede katarım istersen haha haha haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Bu sünnet işini abant buluşmasında dile getirmiştim. Şaka bir tarafa üzerimize düşen neyse gurubumuz adına herşey için hazırım.
                            Olgaç hocamla birlikte bir mekan bulup 1. İnsignia Team sünnet şölenine kadar uzar gider iş. Demedi demeyin.
                            Wolkan kardeşim de kirve olarak görev yapar. Tekbir ve dua işlerini Fatih hocama devrediyoruz. Birkaç arkadaş ve eşleri de çocukları sünnet sonrası sakinleştirme işi yaptım mı ohhh missss. Walla Opel Avrupada bile ses getirir bu organizasyon.
                            Bu arada tıbbi olarak 1 yaş ve 6 yaş arası sünnet pek tavsiye etmiyoruz bunu da belirteyim istedim.
                            Saygı ve sevgiyle...
                            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                              Bu sünnet işini abant buluşmasında dile getirmiştim. Şaka bir tarafa üzerimize düşen neyse gurubumuz adına herşey için hazırım.
                              Olgaç hocamla birlikte bir mekan bulup 1. İnsignia Team sünnet şölenine kadar uzar gider iş. Demedi demeyin.
                              Wolkan kardeşim de kirve olarak görev yapar. Tekbir ve dua işlerini Fatih hocama devrediyoruz. Birkaç arkadaş ve eşleri de çocukları sünnet sonrası sakinleştirme işi yaptım mı ohhh missss. Walla Opel Avrupada bile ses getirir bu organizasyon.
                              Bu arada tıbbi olarak 1 yaş ve 6 yaş arası sünnet pek tavsiye etmiyoruz bunu da belirteyim istedim.
                              Saygı ve sevgiyle...

Cem hocam 1 / 6 yaş arasında ne gibi sıkıntılar yaşanıyor bizim çocugun zamanı geçti sanırım şuan 15 aylık
                              2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                              2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Utkucum bravo...

İmam olayına gelince, bu oflu'nun işine dönmesin
                                Morpheus
                                61 TT 971

Yorum

İşleniyor...
                                X