Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Arkadaşlar önceden beri aklımda olan bir organizasyonu sizlerle paylaşmak isterim. Grubumuz içinde inanılmaz bir yardımlaşma abilik,kardeşlik ve dostluk ilişkisi var. Ben de bu konuda kendi dalımla ilgili bir yardımda bulunmak istiyordum. İçinde bulunduğum kliniğin varlığında gerekli kimliğe ulaştıktan sonra yani bir nevi kendim karar verir hale geldikten sonra bu organizsyonu planlıyordum .Klinik ortamında bu koşulları şu an iti barıyla sağlamış bulunmaktayım. Bu nedenle sizlere de uygun olacak bir gün de sitemiz üyesi olan herkes açık olacak şekilde bir ağız muayenesi ve taraması yapmayı düşünüyorum. Böylece ben de kendimce sitemize bir katkıda bulunmuş olacağım. Bu organizasyon dahilinde uzmanlığım dahilinde bulunan dişeti hastalıkları ve tedavisi alanında ve bunun dışında eksik dişlerin yerine yapılacak protezlerin planlaması aşamasında , çürüklerin tespiti ve tedavisi alanında ,koruyucu dişhekmliği alanında sizlere gerekli bilgileri vermek isterim. Sorunlarınızın tespiti aşamasında ve hijyen konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapabilirim. benim yapacağım planlama sonrasında kendisi istediği zaman istediği hekimle tedavilerini gerçekleştirebilir. Bu konuda kimseden bir beklenti kesinlikle yoktur. Ben boş olan bir Perşembe günümü sizlere ayırmayı planlamaktayım. Bu organizasyon sadece tarama planlama ve bilgilendirmeyi kapsamaktadır. Aile bireyleriniz de bzizm bir parçamızdır ve onlar da bu organizasyona katılabilir. Böylece bizde sadece bir araba fun clubü olmadığımızı herkes gösterebilrtiz. Bu arada bu organizasyonun dillendirilmesi veya reklamı mümkün değildir. Dolayısıyla bu organizasyon sadece manevi tatmin ve yardımı kapsamaktadır. Özellikle vurgulamak isterim ki kesinlikle kimsenin bundan maddi bir kazancı olmayacaktır. Sadece ve sadece benim sizlere yapabileceğim en iyi şeyin bu olduğunu düşündüğüm içindir. Tüm insigniateam ailesi davetlidir. Saygılar sevgiler Dr.Dt.Utku AKSOY

Ynt: 1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Çok güzel bir düşünce abi ben gelemem ama gelmiş kadar oldum eline sağlık....
    F30 Sport+

Yorum

Gökhanım sana gelince İstanbulda bakarım merak etme....

Yorum

seni geçmeyim diye böyle şeyler yapıyorsan boşa zahmet etme)
        F30 Sport+

Yorum

Şimdi burda beni konuşuturacaksın Gökhanım ama ne kadar kassan da konuşmayacağım......Yok ben büyük bir hevesle o günü bekliyorum.Yalvaracaksın abi beni daha fazla zorlama diye....Çünkü alacaksın motoru eline....Tsi bu ne zaman patlayacağı belli olmaz....Şu an piyasada bu muhabbet o kadar yaygın ki sorma halinize....

Yorum

ancak gülerim buna)) hemde öyle bi gülerim ki sen o araba muayeneyi bile yaparsın:=)))))
            F30 Sport+

Yorum

Abi düşüncen için çok teşekkürler ankara da olsa gelirdim ama istanbul da yaşıyorum ve açıkcası bu aralar diş ile biraz sıkıntım vardı ama mesafeden dolayı katılamayacağım.
              2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Tebrikler utku ;

Bu ve buna benzer sosyal sorumluluk projeleri yapıyoruz ve siszlerin bu şekilde yaklaşımlarınızla dahada çok yapılacak inşallah

clapclap clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bende tebrik ediyorum seni utkucum gerçekten güzel düşünmüşsün clapclap clapclap bu arada insignia team üyelerine diş çekme dolgu filan yüzde80 indirimli değilmi rolleyes rolleyes haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Utku abicim çok güzel bir düşünce, teşekkürü bir borç biliyorum kendi adıma bende gelmiş muayene olmuş kadar oldum abi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                      Şimdi burda beni konuşuturacaksın Gökhanım ama ne kadar kassan da konuşmayacağım......Yok ben büyük bir hevesle o günü bekliyorum.Yalvaracaksın abi beni daha fazla zorlama diye....Çünkü alacaksın motoru eline....Tsi bu ne zaman patlayacağı belli olmaz....Şu an piyasada bu muhabbet o kadar yaygın ki sorma halinize....
                      utku kardeşim sen gökhan'nın dediğine bakma ağzı olan konuşuyor ihihi artık ağız kısmı senin uzmanlığın sen bir çaresini bulusun ihihi ihihi ihihi
                      2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Arkadaşlar herkes yapabilecekleri ile yardımcı olursa bizim sırtımız yere gelmez. ben servis hizmetleri organizasyonlar ve ancak sağlık alanında katkıda bulunabiliyorum....Volkancım benim dalım gereği dişi sonuna kadar ağızda tutmak gerekliliği var.Diş çekimi son çare ...Ama team üyelerine hiçbir para konuşulmaz....

Yorum

utku kardeşim çok ince bir davranışda bulunmuşsun.
                          düşünmen bile yeterli çok teşekkürler şahsımca gelmiş kadar oldum.
                          2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Bir hastalık veya rahatsızlık nekadar onceden tespit edilirse tedavisi okadar kolay oluyor.
                            Koruyucu hekimlik de çok önemli.
                            Hayırlı olmasını dilerim.
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                              Arkadaşlar herkes yapabilecekleri ile yardımcı olursa bizim sırtımız yere gelmez. ben servis hizmetleri organizasyonlar ve ancak sağlık alanında katkıda bulunabiliyorum....Volkancım benim dalım gereği dişi sonuna kadar ağızda tutmak gerekliliği var.Diş çekimi son çare ...Ama team üyelerine hiçbir para konuşulmaz....
                              bak burada anlaşamıyoruz şimdi , senin dalın gereği dişi ağızda tutman gerek benim dalım gereğiyse dişi ağızda bırakmamak aslında seninle iyi işte çıkaarabiliriz nedersin

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
                              X