Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
    Ne demek Emrecim seni de bekliyorum bu guzel ve saglikli gune......
    inşallah utku
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Bu arada Mustafacim gelip de aramazsan kizarim....

Yorum

Bu arada Mustafacim gelip de aramazsan kizarim....
        mutlaka gelicem abi sen davet etmişsin gelmez miyim , hatta sıkıntı olmazsa bi pazar günü uygun olursak karşılıklı , biz sabah çıkar geliriz sana 3-4 arkadaş , akşama da geir döneriz
        www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Evet dostlar önümüzdeki hafta Perşembe gününü ayarlayabilirim. Sabah başlayalım rahat rahat muayenelerimizi yapalım. Herkesin muayene sonucunda görülen majör ve minör problemleri asistanım tarafından yazılıp kendilerine verilecek. Böylece ağız durumumuz ile ilgili detaylı bir bilgilendirme sağlanacak. Gereken durumlarda panoromik görüntüleme yapacak merkezi ayarlayacağım ve çok cüzzi bir meblaya radyografik görüntüler de elde edilecek. Lütfen kendi programını ayaralayabilecek olanlar bana isimlerini verirlerse planlama yapmak kolaylaşacak....Saygılar sevgiler

Yorum

Arkadaşlar perşembe ile ilgili yazdığım yaqzıya hala cevap alamdım.sanırım kimsenin ağızı ile ilgili bir şikayeti yok.Ya da hala muayene kısmını paralı sanıyor.Arkadaşlar bu sizn için güzel bir fırsat .En azından ağız problerinizi öğrenin ve önlem alın. saygılar sevgiler

Yorum

Arkadaşlar bu konuyla ilgili bir son girişimde daha bulunayım dedim. Sanrım perşembe günü kimseye uymadı. Bu nedenle gelecek hafta Cumartesi günü yani 14 nisan günü belirlediğimiz bir saatten sonrasını ayrıntılı ağız muayenesi için kapatabilirim. Tabii talep gelirse böyle bir şey yapacağım. Size tekrar tekrar belirtmek isterim ki bundan hiçbir maddi kazanç planlanmamaktadır. Özellikle bir çok önemli hastalığa etken veya tetikçi olabilecek dişeti hastalıklarınız dişeti kanaması hariç semptom vermediği için gözden kaçmaktadır . Ancak ağız içindeki bu en önemli hastalık üzerine gidilmesi gereken ve çok önemli bir rahatsızlıktır. Tabii bunun yanında diş eksiklikleri ve çürük problemleri de üzerine gidilmesi gereken önemli rahatsızlıklardır. Bu nedenle en azından bir muayenenizin yapılması sizlere çok fayda sağlayacaktır. Eğere sitemize böyle bir yardımım olabilecekse ne mutlu bana. Yorumlarınızı ve taleplerinizi bekliyorum. saygılar sevgiler

Yorum

Arkadaşlar bu konuyla ilgili bir son girişimde daha bulunayım dedim. Sanrım perşembe günü kimseye uymadı. Bu nedenle gelecek hafta Cumartesi günü yani 14 nisan günü belirlediğimiz bir saatten sonrasını ayrıntılı ağız muayenesi için kapatabilirim. Tabii talep gelirse böyle bir şey yapacağım. Size tekrar tekrar belirtmek isterim ki bundan hiçbir maddi kazanç planlanmamaktadır. Özellikle bir çok önemli hastalığa etken veya tetikçi olabilecek dişeti hastalıklarınız dişeti kanaması hariç semptom vermediği için gözden kaçmaktadır . Ancak ağız içindeki bu en önemli hastalık üzerine gidilmesi gereken ve çok önemli bir rahatsızlıktır. Tabii bunun yanında diş eksiklikleri ve çürük problemleri de üzerine gidilmesi gereken önemli rahatsızlıklardır. Bu nedenle en azından bir muayenenizin yapılması sizlere çok fayda sağlayacaktır. Eğere sitemize böyle bir yardımım olabilecekse ne mutlu bana. Yorumlarınızı ve taleplerinizi bekliyorum. saygılar sevgiler
                Utku abi Öncelikle bu güzel hareketindne dolayı tüm forum arkadaşlarım gibi bende bir kez daha takdir ettim seni...

C.tesi olması şahsen benim açımdan süper olur.. ve kesinlikle gelirim.. senin bana tarih ve zamanv ermen yeter abicim..

saygılar sevgiler...
                AStra 1.4 Turbo Enjoy Plus + lpg 2010

Cüneyt Özgül

Yorum

Ben de bombayı patlatayım o zaman. Klübümüz üyüelerine ücretsiz tarama günü yapayım ben de. Üroloji muayenesi ve taramaları ücretsizdir.
                  Çorbada bizim de tuzumuz bulunsun ama dimi haha
                  Ağız bölgesi bana epey uzak ama Utkudan çıkana ben bakarım artık.
                  Bakalım kaç talep gelecek.
                  Yoktur abi başka forumlarda böyle fedakarlıklar
                  Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Utku bey öncelikle bu girişiminiz için çok teşekkür ediyorum.Eğer mümkünse kendim için değilde annemin bu tarz bi kontrol ve yönlendirmeye ihtiyacı var. Bundan dolayı haftaya cumartesi ben ve annem gelebiliriz.
                    2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Hodri meydan. Sünnetler de benden (cem hocama çaktırmayın).
                      [center]
                      2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: goday
                        Ben oğullarımın sünnet işini hallettim,bir arkadaş düğünlerini üstlense fena olmaz hani haha haha
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Olgaç bey kesinlikle birinci sıraya benim oğlanı yazalım şuan 15 aylık bu yaz kesinlikle istiyoruz sünnet en kısa zamanda görüşelim halledelim ...Şimdiden Teşekkürler
                            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

haha haha haha
                              Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                              Ben de bombayı patlatayım o zaman. Klübümüz üyüelerine ücretsiz tarama günü yapayım ben de. Üroloji muayenesi ve taramaları ücretsizdir.
                              Çorbada bizim de tuzumuz bulunsun ama dimi haha
                              Ağız bölgesi bana epey uzak ama Utkudan çıkana ben bakarım artık.
                              Bakalım kaç talep gelecek.
                              Yoktur abi başka forumlarda böyle fedakarlıklar
                              heyt cem kardeşime bak benim tebrik ederim cemcim seni, yanlız tarama yaparken şu erhanın kafayıda bi tarasana içerde bişeyler varmı yokmu çok merak ediyorum

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

haha
                                Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can

Olgaç bey kesinlikle birinci sıraya benim oğlanı yazalım şuan 15 aylık bu yaz kesinlikle istiyoruz sünnet en kısa zamanda görüşelim halledelim ...Şimdiden Teşekkürler
                                sende hazırda bekliyormuşsun ufuk hemen kaptın birinci sırayı haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
                                X