Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 1.İnsigniateam Sağlık Günleri

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
    Soyle yapin bir grup olusturun meyva yiye yiye 3 saatte Ankaraa gelin. Agz tablonuzu v sagliginizi gozden gecirelim
    O günler gelir Utkucum sen merak etme
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      işi bana yıkma hemen benim yapabileceğim bir şey yok devlet kurumundayım neticede... ee ne zaman yiyioruz şeftalileri? :=)
      Bursalı üyeler söylesin ne zaman yiyebileceğini Bu mevsimde şeftali ne gezer,ama istersen sana şeftali suyu ısmarlarım bir gün
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
        Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        işi bana yıkma hemen benim yapabileceğim bir şey yok devlet kurumundayım neticede... ee ne zaman yiyioruz şeftalileri? :=)
        Bursalı üyeler söylesin ne zaman yiyebileceğini Bu mevsimde şeftali ne gezer,ama istersen sana şeftali suyu ısmarlarım bir gün
        sen istersen şeftaliyi bulursun ben suyunu sıkarım icap ederse
        F30 Sport+

Yorum

Tebrik ederim Utku. Cok guzel Sosyal dayanisma etkinligi olacagi kesin. oleyy
          2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

utku abi süpersin tebrik ediyorum seni
            2015 leon fr

Yorum

helal olsun Utku abi, bi çok araba kulübü olabilir ama bir çoğu burası gibi bir aile olamaz. böyle bi projeyle bunu bi kez daha ifşa ediyoruz cümle aleme obaa clapclap

Yorum

Helal olsun Utku bey.Sitemizin farkini ortaya koyan bir yaklasim. Sizi cani gonulden destekliyorum. Senelerce bosuna dirsek curutmediginizi dosta dusman gostermis oldunuz.Gokhanin dislerini kontrol ederken senden ricam. One bir tane pirlanta koyda tekrar opel alacagi zaman satarda ustune koyar.

Yorum

Gokhanın dişlerini istediği gibi yapacağım yeter ki hatsını anlasın da dönsün.ama o çok akıllı bir hemsşehrim .Bu hatadan dönecektir dönerken de ben ona nasıl isterse yardımcı olacağım....

Yorum

utku abi günümüzde senın dusunce yapında ınsanların oldugunu bılmek super bırsey.insanlar artık cıkar mefaat ılıskısı olmadan kıllarını bıle kıpırdatmazken sen boyle bır proje fıkır ıle ınsanlara yardımcı olmaya calısıyorsun kı büyüksün abi daha ne denilebilirki pray pray pray

Yorum

Estagfurullah dostlar..... Bazı şeyler çıkar olmadan yapılırsa yapan ve yapılan dost olabilir. herşey karşılık için yapılacaksa hiç kimse hiç kimsenin faydasına iş yapmaz.Benim elimden gelen bu. Bilgilerim çerçevesinde sizleri de bilgilendirip ileride yaşayacağınız sağlık sorunlarını önlemek ve var olan sorunları çözmeye çalışmak bir hekim zorunluluğu olmalı. Ben burada hiç kimseyi tedavi zorunluluğu altında bırakmak istemem. Ama zorunluluk var ise de kesinlikle belirtmek ve yönlendirmek isterim. Bunu da başarabilirsem ne mutlu bana....

Yorum

Utku abi tebrik ediyorum seni bu güzel projenden ötürü , herkes uzman olduğu dallarda veya bilgili olduğu konularda böyle duyarlı ve paylaşımcı olursa çok gelişir ve daha içice bi aile oluruz hayırlısıyla , keşke ankara da olsaydım , gerekirse işi gücü bırakıp ilk gelenlerden olurdum..
                        www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Olsun Mustafacim ben de senin muayeneni Ankaraya yolun dusunce yaparim.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                            Olsun Mustafacim ben de senin muayeneni Ankaraya yolun dusunce yaparim.....
                            Allah razı olsun abi , kimbilir belki birgün pat diye çıkar gelirim yani , benim sağım solum belli olmaz
                            www.facebook.com/mstfkls

Yorum

utkucum seni tebrik ederim senın böyle bişeyi düşünmen bile süper bişey tekrardan tebrikler clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap
                              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Ne demek Emrecim seni de bekliyorum bu guzel ve saglikli gune......

Yorum

İşleniyor...
                                X