Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Gercekten cok keyifli bir bulusmaydı millet sizinle tanısmaktan dolayıda cok mutlu oldum bundan sonra kısmetse butun organizasyonlarınızda kardesim onur akkose ile birlikte orada olmaya calısacagız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Can
      Gercekten cok keyifli bir bulusmaydı millet sizinle tanısmaktan dolayıda cok mutlu oldum bundan sonra kısmetse butun organizasyonlarınızda kardesim onur akkose ile birlikte orada olmaya calısacagız
      Tekrar hoşgeldin Can ama seni tanımayanlar var kendini tanıtma bölümünde tanıtırmısın.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Çağrı; Fındık fıstık sayarmış gibi yazmışın .... Millet rüyasında göremiyor...

Orjinal yazı sahibi: cagri

Araçlar; 4-5 adet yeni kasa Corsa OPC, 1 adet Corsa OPC Nurburgring Edition, 5-6 adet Insignia OPC, 1 adet Insignia OPC Unlimited, 2 adet Insignia OPC ST vardı. Insignia'ların 2-3 tanesi otomatik vitesti.
        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Benim vizeye ihtiyacım yok ama ihtiyaç duyanların vizelerini biz alırız. Gidiş-Geliş depoları doldursun yeter.
          Gelmeyen namerttir.

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
          Çağrı dediğin doğru bence GTC'nin TR lansmanını da biz yapalım

Opel TR vizelerimizi alsın biraz da yakıt takviyesi yapsın biz gidelim Almanya'ya
          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Aramıza hoşgeldin, kendi resimlerinden birini avatarın olarak ayarla daha iyi olur

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

hoşgeldin Can, bende seninle tanıştığıma memnun oldum, her zaman bekliyoruz

bir hatırlatma, çektiğiniz fotoğrafların orjinal çözünürlüklerini winrar ile sıkıştırıp dosya paylaşım sitelerine yüklerseniz çok memnun oluruz. lütfen fotoğrafları kendimize saklamayalım, paylaşımcı olalım ihihi
              hotfile'da hesabımız mevcut, fotoğrafları paylaşacak olanlar bana bildirirse user/pass bilgilerimizi iletebilirim.
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                Bu arada bizleri yanlız bırakmayan Insigniateam üyelerinede ayrı ayrı teşekkürler yoğunluktan dolayı ilgilenemediğimiz arkadaşlarımdan özür diliyorum

Amasyadan Faruk bey
                Eskişehirden Çoşkun bey
                Ankaradan Cemil abi ve Utku beye
                Tekirdağdan Önder beye

Davetimizi kabul edip geldikleri içinde ayrı ayrı teşekkürler.

Biz bir aileyiz ve sizlerle varız clapclap clapclap clapclap

Fatih bey, sizlerin arasında olmaktan gerçekten çok mutlu oldum, teşekkürlerimi sunuyorum, Hele pistte sürücü koltuğuna resmen yapıştım. 8. viraj beni benden aldı. Nefis bir adrenalin idi.

Ayrıca, Erken ayrılmak zorunda kaldığım için çok üzgün olduğumu yeniden belirtmemde yarar var.

Emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum. Nice organizasyonlara...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Bu arada bizleri yanlız bırakmayan Insigniateam üyelerinede ayrı ayrı teşekkürler yoğunluktan dolayı ilgilenemediğimiz arkadaşlarımdan özür diliyorum

Amasyadan Faruk bey
                  Eskişehirden Çoşkun bey
                  Ankaradan Cemil abi ve Utku beye
                  Tekirdağdan Önder beye

Davetimizi kabul edip geldikleri içinde ayrı ayrı teşekkürler.

Biz bir aileyiz ve sizlerle varız clapclap clapclap clapclap
                  Bizde çok keyifli bir gün geçirdik.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum

o gün çektiğim tek fotoğrafı paylaşıyım
                    lastiğin yolda giderkenki durumunu görmeniz lazım, Volkan abinin tabiriyle artık yuvarlak değil 8 köşe olmuş durumdaydı içerideki sarsıntı ve gürültü çok felaketti. buna rağmen tam performansta kullandı arabayı, asfalt bildiğiniz ağladı yani lastik sesleri onu gösteriyor

bu arada İsa abi organizasyona katılmadı, forumda da göremiyorum haberi olan var mı? Ercüment hocam da gelmedi sanırım göremedim ben.

edit: şimdi aklıma geldi, yemekten dönüş yolunuz nasıldı? biz sapağı kaçırınca mecbur Şile otobanından gittik.
                    http://g.co/maps/8j5xf bu noktada yolu kapatmışlar, yolda inanılmaz trafik vardı, 3 şerit yolu sehiriçinde ara sokaklara vermişler durumu siz tahmin edin orayı geçtik bu sefer kaza varmış onu bekledik.
                    karşıya geçecek olanlar bu yolu kullanıyor bildiğim kadarıyla, o yüzden size haber verelim istedik ama işinize yaradı mı bilmiyorum.
                    InsigniaTEAM

Yorum

Merhaba Arkadaşlar, organizasyondan umarım keyif aldınız, Insıgnia Team ailesine teşekkürler resimleri https://www.facebook.com/capitaleventstr bu adresten alabilirsiniz. Keyifli sürüşler. : )

Yorum

Ali bey sizi daha yakından tanıma şansımız olabilir mİ? Bu arada organbizasyon gerçekten oldukça başarılı idi. Opel marakamızı diğer elit firmaların yanında ve eş değer bir yerde görmek bizi de mutlu etti.Umarım bundan sonra da sizleri aramızda görürüz..... ihihi ihihi ihihi ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ali.orhun
                          Merhaba Arkadaşlar, organizasyondan umarım keyif aldınız, Insıgnia Team ailesine teşekkürler resimleri https://www.facebook.com/capitaleventstr bu adresten alabilirsiniz. Keyifli sürüşler. : )

Teşekkürler videolarda sizde sanırım doğru mudur?
                          ayrıca benim bir isteğim olabilir mi, facebooktaki fotoğraflar malum çözünürlüğü düşüyor, eğer mümkünse orjinallarini bana ulaştırabilir misiniz?
                          InsigniaTEAM

Yorum

Ercüment Hocam geldi Çağrıcım,ben görüştüm...
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bende cagrı gıle uyup yolu karıstırdım 30 dk yolu 1,5 saat de gıttım
                              2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

büyük şehirlerde insan acemi oluyor sanki araba sürmesini bilmiyor gibi oluyor hele o yollar tabelelar sağamı solamı kavşaktan dön vsvsv derken güzelim gezi vsv zehir oluyor

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

İşleniyor...
                                X