Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Ewet arkadaşlar o pistte gazlamak çok keyifliydi,gelemeyenler için ben onlardan çok üzüldüm Fatih abiye,insigniateam'e ve Opel Türkiye'ye kocaman teşekkürler..En kısa zamanda aynısından bekliyoruz cool (yahu bu pistti bizim team adına kapatsakta zewk için biz kendimiz gazlasak olmaz mı? )

Yorum

Çok güzel bir etkinlik olmuş en azından şunuda artık hem üyelerimiz hemde ziyaretci arkadaşlarımız öğrenmiş oldu ki Opel Türkiye müşterisine karşı duyarlılık girişimlerinin çıtasını yükseltmeye başladı ki böyle etkinlikleri üst markalarda görmekten pek bir iç çeker duruma gelmişti Opel sahipleri,

Opel Türkiyenin ve Odak Opelin böyle bir organizasyona imza atmalarından ötürü kendi adıma teşekkür ederim Nice nice böyle organizasyonlar

Bu arada katılan bütün abilerim kardeşlerim bu güzel günde yanınızda olamasamda her zaman ki gibi kalpler bir Resimlerden de olsa bende o günü yaşadım sayenizde...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Orjinal yazı sahibi: Seyyah
        Evet arkadaşlar,emeği geçen ve organizasyona katılan-katkısı olan herkese teşekkür ederim.Ailemle birlikte son derece hoş vakit geçirdik.Dönüş yolculuğumuz Faih hocamın gazı sayesinde sular seller gibi oldu.Benide kendine uydurdu sağolsun
        Bülent hocam o senin sel oluşundan kaynaklanıyor dere gibi gözüküp sel gibi akıyorsun maşallah

Dönüşte biraz trafik vardı bu sebepten biraz gazladık Ben,Sufyan,Bülent,Murat,Ahmet Birde Bülent beyin Arkadaşı (Küçük BMW) vardı trafik olduğu için biraz keyiflendik maşallah şöförlerimiz sağlam bir Ahmeti pek göremedim ihihi

Araçlarımıza Maşallah Diyelim performansı gerçekten mükemmel bir araç kim ne derse desin.

yaş, tecrübe vs vs etkenleri ortaya koy bir de o pencereden bak.. bu benim ilk güçlü motorlu arabam.. sen benim yaşımdaykeeennn...
        *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Organizasyon yavaş yavaş internet basınında yer almaya başlamış
          http://www.haberler.com/opel-opc-ler...984951-haberi/

http://www.otomobilgazetesi.com/opel...pti-10433.html

http://www.sondakika.com/haber-opel-...erisi-2984951/
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Arkadaşlar dün yine yeniden mükemmel bir gün geçirdik. Dün sürekli aklıma geldi ve kendi kendime düşündüm ve dedim ki 'İyi ki bu arabayı almışım'. Bu araba sayesinde sizin gibi değerli arkadaşlarım oldu ve çok keyifli dakikalr geçiriyorum ve iş hayatımdaki stresi tamamıyla atabiliyorum. Organizasyon daha önce gördüğüm profesyonel işi organizasyonların aynısı diyebileceğim kailtede gerçekten başarılı bir organizasyondu. Hersey güzel hazırlanmış ve düşünülmüştü. Tabii bu organizasyonda daha önce yeterince desteğini göremediğimiz Opel Türkiyenin de aramızda olması bizi çok sevindirdi.Burdan huzurunuzda Ankara grubu adına kendilerine çok çok teşşekür ediyorum.
            Gelelim dostalrımıza.Öncelikle huzurlarınızda saygıdeğer Fatih hocama çok çok teşekkürediyorum.Hem benimle sabahın köründe ilgilenip arabamızın modifiye işinde yardım ettiği için hem o güzel sohbetini Dolmabahçede deniz kenarında benden esirgemediği için hem organizasyondaki katkılarından ötürü ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca saygıdeğer eşine ve çocıuklarından da özür diliyorum sabahın köründe eşlerini ve babalarını benim yanıma gönderdikleri için. Gelelim İstanbullu diğer arakadaşlarıma Volkan kardeşim, Bülent abim ,Murat kardeşim,Ahmet kardeşim ve daha yazabileceğim birçok abim kardeşim gösterdiğiniz yakın ilgi alaka ve misafirperverlikten ötürü tek tek teşekkür ediyorum. Ayrıca sevgili Çağrı ve saygıdeğer babasına da dönüş yolculuğunda bana eşlik ettikleri ve yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum. Ve kesinlikle Cemil abime bol bol teşekkür ediyorum.Ankarayı temsilen beni yanlız bırakmadığı ve o güler yüzünü bizden esirgemediği için... ihihi ihihi ihihi ihihi ihihi ihihi ihihi
            HERKESE SEVGİLER SAYGILAR

Yorum

Utkucum,asıl biz teşekkür ederiz bizleri yalnız bırakmadığın için..Nice güzel etkinliklerde birarada olmak dileğiyle
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İlk kez bir organizasyona katılamamanın acısını ciddi anlamda içimde hissediyorum... Fotograflara ve videolara dün geceden beri kaçıncı bakışımdır bilmiyorum:S Hele Fatih abi ve Bülent ve Murat abinin dönüş yolunda zıpladığını duyunca resmen tarumar oldum Utku abi sanada astra power ı yaşatamadığım için ayrı bi burukluk yaşıyorum, ama Allahtan şanslı insanmışsın gelemedim

Katılan ve BENİM GİBİ İŞİNDEN DOLAYI gelemeyen herkese,

Organisazyonda emeği ve katkısı olan tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler...
                F30 Sport+

Yorum

Merhaba,
                  İstanbulpark pistinde 325 beygirlik canavarlar ile o meşhur 8.virajı döndüğümü anlattığımda iş yerinde herkes gıpta ediyor bana... dövmeye kalkan bile oldu cevabım şu oldu...Insignia kullanmak bir ayrıcalıktır
                  Bize bu olanağı veren başta Opel Türkiye' ve Insignia Team kurucularına ve ayrıca bu özel organizasyona deneyimli pilotları ile destek veren Volkan Işık ve ekibine teşekkürü bir borç bilirim.
                  Volkan Işık'ın pistte Corsa OPC ile yaptığı sürüşte yanında olma şansını yakalayan Sevgili Volkan ve Çağrı için de ayrıca özel bir anı oldu sanırım deneyimlerini bizlerle paylaşacaklardır
                  Bu arada Insignia dediğin Beyaz olur felsefesini ortaya atmış biri olsam da Kırmızı Şeytan OPC'yi görünce sloganı "Insignia Türkiyedir, Ya Kırmızı ya Beyaz olur" şeklinde revize ediyorum

Selamlar.
                  Montoya Murat
                  1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

Ya gökhancım artık zaten aynı klasmanda değiliz.Yani artık seninle yarışmak başka arakadaşlarım klasmanı.... haha haha haha haha haha haha haha

Yorum

Bu etkinlikte %100 olması gereken kankalar yoktu çok üzüldüm anlatamam Erhan ve Gökhan kaçırılmıyacak bir etkinlikti ama merak etmeyin sizin yerinizede araçlara bindik

Şaka bir yana keşke yanımızda olabilseydiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu arada bizleri yanlız bırakmayan Insigniateam üyelerinede ayrı ayrı teşekkürler yoğunluktan dolayı ilgilenemediğimiz arkadaşlarımdan özür diliyorum

Amasyadan Faruk bey
                        Eskişehirden Çoşkun bey
                        Ankaradan Cemil abi ve Utku beye
                        Tekirdağdan Önder beye

Davetimizi kabul edip geldikleri içinde ayrı ayrı teşekkürler.

Biz bir aileyiz ve sizlerle varız clapclap clapclap clapclap

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                          çok güzel bir video olmuş nurettin abi eline sağlık fotolarda çok güzel olmuş. shell buluşması fotosundaki apg 09'un yanındaki beyaz opc line'lı araç kime ait acaba? o body kiti sonradan mı yaptırmış yoksa alırken mi?
                          Opel Odak'ın test aracı kardeşim o araç Burak bey kullanıyordu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                            Murat baba videolarda ve fotolarda maşallah jantların çok harika olmuş çok hosuma gitti
                            Eyvallah kardeşim Allah razı olsun. Daha iyileri senin olsun inşallah...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                              Ya gökhancım artık zaten aynı klasmanda değiliz.Yani artık seninle yarışmak başka arakadaşlarım klasmanı.... haha haha haha haha haha haha haha
                              hehehehe ben orijinal işlerden yanayımdır ama senin için bu felsefeme ara verip chiplenirim, öyle verirsin ifadeni

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                              Bu etkinlikte %100 olması gereken kankalar yoktu çok üzüldüm anlatamam Erhan ve Gökhan kaçırılmıyacak bir etkinlikti ama merak etmeyin sizin yerinizede araçlara bindik

Şaka bir yana keşke yanımızda olabilseydiniz
                              hiç sorma abi ya kankam neden yoktu?
                              F30 Sport+

Yorum

Erhanın Off Road yarışı vardı bakalım derece var mı acaba

Yorum

İşleniyor...
                                X