Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

fatih abi video foto yokmu başka güzel bir gün olmuş iyi vakit geçirmişsiniz sırada izmir buluşması ve büyük türkiye buluşmasına var tr buluşmasının adını koysak tarih konuştnuzmu yer zaman mekan ?...

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Zafer varda hd olduğu için çok yer kaplıyor hem resimleri hemde videoları yüklemek zor oluyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Orjinal yazı sahibi: aykut
        clapclap clapclap. her şey on numara olmuş. sanki oradaymış gibi oldum videoları ve fotoları sevrederken. emeği geçen herkezin eline sağlık.
        Aykut nerelerdesin gözümüz seni aradı Burak beyde sordu Farukla beraberdik Aykut nerde dedi niye gelmedi dedi bizde dedik bizi unuttu
        Fatih abi konmuyu çok takip ettim. Ama Samsun gümrüğünde sezon açıldı. ihracat patlaması yaşanıyor. Yoksa gelmek istedim. kalbim oradaydı : ). unutmak mı ?. hayır tabiki

Yorum

fatih abi türkiye buluşması hakkında görüşüldümü arkadaşlarla ?

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            İkinci Video

http://www.youtube.com/watch?v=AiT6riZ9oIc

Pat Pat sesler Kameranın askısının sesi silah değil haha haha
            bunu soylemsen birsi ateş ediyor zannetmiştim
            Hadi devam... Paylaşımlara devam pls....
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bugün moralim sırf orada olamadığım için çok bozuktu ama işte kısmet değilmiş.İnsanın hayatında herhalde bir kez karşısına çıkardı.Neyse sağlık olsun siz eğlenmişsinizya o da yeter bana.Allah daha güzel etkinliklerde birlikte olmayı nasip etsin.
              2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Arkadaşlar zevkten 4X4 köşe oldum yazacak birşey bulamıyorum .. özür
                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                [center]

Yorum

Kelimelerin kifayetsiz kaldigi bir organizasyondu cok eglendik opc ye doyduk resmen. Katilim cok iyiydi Butun katilimcilara,ozellikle sehir disindan gelen arkadaslarimiza ve bu organizasyonda emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler.

Yorum

Murat baba videolarda ve fotolarda maşallah jantların çok harika olmuş çok hosuma gitti
                    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Bir dahaki bekle gelsin bu fırsat ayağa neyse belkı bir gün denk gelır yıne. İçim gitmesin diye fazla bakmamaya çalıştım bu topiğe
                      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

vay vay vay anam vay. sen hangi bayırın gülüsün küçük kız ya.

Yorum

Herkese Tiflis'ten selamlar..
                          Gördüğüm kadarıyla cok guzel bir organizasyon olmuş. Fakat yurtdışına gitmem gerektiği için bu buluşmaya katılamadım. Gönül isterdi ki haftalardır beklediğim bu organizasyona katılıp opc leri denemek isterdim fakat isim sebebiyle bunu gerçekleştiremedim. Kısmet diyelim. Her ne kadar da katılamasam da kalbimde sizlerin o araçları kullandığı zamanki heyecanı hissettim.

Yorum

Evet arkadaşlar,emeği geçen ve organizasyona katılan-katkısı olan herkese teşekkür ederim.Ailemle birlikte son derece hoş vakit geçirdik.Dönüş yolculuğumuz Faih hocamın gazı sayesinde sular seller gibi oldu.Benide kendine uydurdu sağolsun
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                              Evet arkadaşlar,emeği geçen ve organizasyona katılan-katkısı olan herkese teşekkür ederim.Ailemle birlikte son derece hoş vakit geçirdik.Dönüş yolculuğumuz Faih hocamın gazı sayesinde sular seller gibi oldu.Benide kendine uydurdu sağolsun
                              Bülent hocam o senin sel oluşundan kaynaklanıyor dere gibi gözüküp sel gibi akıyorsun maşallah

Dönüşte biraz trafik vardı bu sebepten biraz gazladık Ben,Sufyan,Bülent,Murat,Ahmet Birde Bülent beyin Arkadaşı (Küçük BMW) vardı trafik olduğu için biraz keyiflendik maşallah şöförlerimiz sağlam bir Ahmeti pek göremedim ihihi

Araçlarımıza Maşallah Diyelim performansı gerçekten mükemmel bir araç kim ne derse desin.

Yorum

Bu arada ;

Bu Etkinlige Katılmamızda bize Canı gönülden Destek Olan Opel Türkiyeden Ertuğ bey ve Öznil Hanıma ve Odak'tan Burak beye Çok ama çok teşekkür etmek istiyorum

İstanbul Parkta bizim içim giriş kısmına Opc leri gönderip Padok arkasındaki büyük piste topluca salına salına gezmemizi sağlayan Öznil hanım ve ekibine ve bizler çok sıcak karşılayan Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik beye Mustafa Beye ve ekibine Çok çok çok teşekkürler.

Bizim için çok gurur verici bir tabloydu ve şunu öğrendik Opel Türkiye bizi çok iyi tanıyor ve bundan sonraki organizasyonlarımızda bizlere desteklerinin süreceğini ve bizlerle beraber olmak istediklerini bildirdiler

Yorum

İşleniyor...
                                X