Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İstanbulPark OPC Buluşması 11 Eylül 2011 Buluşma Zamanı

Opc'nin ne kadar yaktığını merak eden varmıdır bilmiyorum ama ben merak edip baktım. Dünkiü performanslardan sonra aracın ortalama yakıt tüketimi 36,5lt/100 km idi. Düşünün artık nasıl kullanmışız makinaları...Rüya gibiydi..

Yorum

maşallah tosuna 36,5
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Herşeyden önce, böyle bir Organizasyon için emeği geçen ve katılımda bulunan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Aranızdan erken ayrıldığım için de ayrı bir üzüntüye sahibim. Tekrar tekrar teşekkürler....

Yorum

Başta Fatih bey olmak üzere tüm emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
          Çok eğlenceli bir gün geçirdik.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alpercan
            Başta Fatih bey olmak üzere tüm emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
            Çok eğlenceli bir gün geçirdik.
            Biz teşekkür ederiz ama mangala katılamadınız keşke gelebilseydiniz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hakkaten tarihe geçecek bir buluşma olmuş katılan herkes adına çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. fotoğraflar birbirinden güzel videolarda öyle, hele 4 şerit kapatıp gitme olayı tam bir gövde gösterisi bütün üyelerin de slalom gösterisi çok muhteşem olmuş, dikkat çekmeyecek gibi değil inşallah daha da güzel buluşmalarda birlikte olmak dileği ile, bu arada unutmadan bizim yerimize de gazladınız değil mi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                Opc'nin ne kadar yaktığını merak eden varmıdır bilmiyorum ama ben merak edip baktım. Dünkiü performanslardan sonra aracın ortalama yakıt tüketimi 36,5lt/100 km idi. Düşünün artık nasıl kullanmışız makinaları...Rüya gibiydi..
                biz çeşmede sürdüğümüzde 42.7 lt'di ama biz 2. vitesten yukarı çıkmadık düşük vitesin de etkisi vardı

Yorum

çok güzel, çok keyif aldığım bu organizasyonda emeği geçen, başta OPEL TÜRKİYE, OPEL ODAK, sevgili insigniateam üyeleri abilerim, kardeşlerim, fatih abi, nurettin abi, gökhan abi, çağrı kardeşim ve diğer emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler....

otomatik vites OPC insignia (kırmızı) kullanma şansım oldu, çok keyfli bi tecrübe oldun benim için, araç nasıl hızlanıyor ve hiç hızını belli etmiyor, 40-50 km/h gaza yükleniyosun bir anda 160-170 km/h olmuş, frenleme sistemide bir okadar harikaydı, ama en çok keyfi corsa OPC"den aldım desem yalan olmaz, pistin bi başını bide sonunu hatırlıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                    Arkadaşlar dün yine yeniden mükemmel bir gün geçirdik. Dün sürekli aklıma geldi ve kendi kendime düşündüm ve dedim ki 'İyi ki bu arabayı almışım'. Bu araba sayesinde sizin gibi değerli arkadaşlarım oldu ve çok keyifli dakikalr geçiriyorum ve iş hayatımdaki stresi tamamıyla atabiliyorum. Organizasyon daha önce gördüğüm profesyonel işi organizasyonların aynısı diyebileceğim kailtede gerçekten başarılı bir organizasyondu. Hersey güzel hazırlanmış ve düşünülmüştü. Tabii bu organizasyonda daha önce yeterince desteğini göremediğimiz Opel Türkiyenin de aramızda olması bizi çok sevindirdi.Burdan huzurunuzda Ankara grubu adına kendilerine çok çok teşşekür ediyorum.
                    Gelelim dostalrımıza.Öncelikle huzurlarınızda saygıdeğer Fatih hocama çok çok teşekkürediyorum.Hem benimle sabahın köründe ilgilenip arabamızın modifiye işinde yardım ettiği için hem o güzel sohbetini Dolmabahçede deniz kenarında benden esirgemediği için hem organizasyondaki katkılarından ötürü ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca saygıdeğer eşine ve çocıuklarından da özür diliyorum sabahın köründe eşlerini ve babalarını benim yanıma gönderdikleri için. Gelelim İstanbullu diğer arakadaşlarıma Volkan kardeşim, Bülent abim ,Murat kardeşim,Ahmet kardeşim ve daha yazabileceğim birçok abim kardeşim gösterdiğiniz yakın ilgi alaka ve misafirperverlikten ötürü tek tek teşekkür ediyorum. Ayrıca sevgili Çağrı ve saygıdeğer babasına da dönüş yolculuğunda bana eşlik ettikleri ve yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum. Ve kesinlikle Cemil abime bol bol teşekkür ediyorum.Ankarayı temsilen beni yanlız bırakmadığı ve o güler yüzünü bizden esirgemediği için... ihihi ihihi ihihi ihihi ihihi ihihi ihihi
                    HERKESE SEVGİLER SAYGILAR
                    Ne demek Utku kardeşim bende seni gördüğüme gerçekten çok sevindim. Tüm ekibin yanından da erken ayrıldığım içinde ayrı bir hüzün vardı. Malgal partisine de katılamadım İnşallah bir daha ki sefere...

Yorum

yine her zamanki gibi harika bi buluşma olmuş.. emeği geçen herkese tebrikler.. uzakta olduğumuz için katılamıyoruz ama yüreğimiz desteğimiz sizlerle.. fotoğraflar ve videolar çok güzel emeği geçenlerin ellerine sağlık.. daha nice böyle güzel keyfli buluşmalara obaa

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Efemurat kardeşim ürgüp göreme yaparsak sen ve senin gibi daha uzakta olan arkadaşlarımızda birlikte oluruz inşallah... ihihi ihihi

Yorum

Süper bir gündü emeği geçenlere teşekkürler. Opel uzun zamandır beklediğimizi gerçekleştirdi sonunda
                          ayrıca bizlere güzel jestleri de oldu, ilgi alaka çok iyiydi, keyifli zaman geçirdik.
                          organizasyonun tanıtım filmi için de güzel görüntülere vesile olduk diye düşünüyorum
                          Özcan Keklik ile tanışmış, görüşmüş olduk, Murat abi (Montoya) sayesinde Volkan Işık ile yakından ve keyifli muhabbetlerimiz oldu, önden çekiş bir aracın pistte nasıl driftle viraj döndüğüne Volkan abiyle canlı canlı şahit olduk ihihi (Corsa N.Edition)

Araçlar; 4-5 adet yeni kasa Corsa OPC, 1 adet Corsa OPC Nurburgring Edition, 5-6 adet Insignia OPC, 1 adet Insignia OPC Unlimited, 2 adet Insignia OPC ST vardı. Insignia'ların 2-3 tanesi otomatik vitesti.
                          aslında kullanım olarak Corsa Insignia'dan daha zevkliydi ama araç çok fena gaza getiriyor, yerinde durmuyor, eğitmenin sürüş tarzı da bizim adrenalinleri iyice tavan yaptırınca olur olmadık yerlerde gazlamaya heveslendim
                          bu yüzden ne parkuru düzgün kullanabildim, ne adam gibi sürüş yapabildim ne de kullandığım araçtan keyif aldım. Corsa sürüşümden hiçbirşey anlamadım, tek anladığım Corsa OPC normal bir araba değil

Insignia'da araca 3 kişi Utku abi, babam ve ben bindik. eğitmen pilotumuz herşeyi çok iyi anlattı. hatta güzelde bir öğüdü oldu, kendinizi hıza odaklamayın hız yapmaya çalışmayın keyif almaya bakın demişti (keşke ben Corsa'yı kullanamadan deseymiş ihihi ) aynen dediği şekilde, yolda verdiği taktikleri de dinleyerek hayatımdaki en iyi sürüş deneyimini yaşadım diyebilirim. İstanbulpark'ın etkisi de büyük tabi

araçların neler yapabileceğini gördük, Opel'lerin İstanbulPark'ta 10 tur dayanamayacağını düşünenlere biraz kapak mahiyetinde hepsinin sorunsuz görevlerini yerine getirdiğine şahit olduk 2 gündür saat 9-18 arası öğle tatilleri hariç durmaksızın turluyorlar. pite giren araç stop etmeden pilot değişikliği yapıp tekrar piste çıkıyor. motor, şanzıman, baskı balata, frenler herşey sapasağlam. sadece lastikler aşınmış. hatta meşhur TKF 32 bile kullananların dediğine göre iyi durumdaymış
                          ortalama 36lt otomatik vitesin ezikliği, benim kullandığım manuelin ortalaması 19 litreydi

ve günün keyifli anlarından birisi
                          http://www.youtube.com/watch?v=EVZdt3I_VR8

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                          İnsanın hayatında herhalde bir kez karşısına çıkardı.
                          Eymen valla hiç belli olmuyor. ben geçen senelerdeki buluşmalardan sonra çok iyiydi artık bundan daha keyifli buluşmamız olmaz heralde diyorum her yeni buluşma öncekinden daha iyi oluyor.
                          Hezarfen için de ömrümüzde kaç sefer OPC kullanabileceğiz bu fırsat kaçmaz diyordum bu seferde İstanbulpark çıktı mesela
                          bu buluşma içinde daha iyisi olmaz demeyeceğim, artık Opel'den bizi Almanya Nürburgring'e götürmelerini bekliyorum haha olmayacak şey değil, BMW forumundan gidenler var
                          InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı Volkanla Volakan Işık ın sohbetini iyi yakalamışsın hemen bir replik yapalım

Volkan: şimdi Volki Car kaç beygir 125 Hb vs...
                            Volkan: Kaç kişi biliyor Volki Carın kaç beygir olduğunu
                            Fatih : Ben
                            Volkan: Peki Kaç beygir
                            Fatih:125

Bütün herkez kahkayı patlattı haha haha haha haha haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

haha haha haha
                              süpermiş

Yorum

Çağrı dediğin doğru bence GTC'nin TR lansmanını da biz yapalım

Opel TR vizelerimizi alsın biraz da yakıt takviyesi yapsın biz gidelim Almanya'ya
                                2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

İşleniyor...
                                X