Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dolu arabanın tavanını göçertti!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: dolu arabanın tavanını göçertti!!!

Arkadaşlar konu ile ilgili olarak sigorta şirketi hava raporu ve trafikten yazı istemişti bilginiz olsun. Sigorta şirketinize hangi belgeler isteniyor bir sorun derim....
    İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Sigorta Şirketini aradım. Bi belge istemediler.
      Opal da meterolojiden kağıt istedi.
      Kafam karıştı.

Yorum

Evet arkadaşlar görüş ve önerilerinizi bekliyorum dolu hasarım konusunda... Acaba orjinali gibi olacakmı tekrardan. Ayrıca ankara grubu üyeleri arkadaşlardan Araç branda - çadır 'ı düşünenler var mı ?

Yorum

BOS otomotiv adlı firma ile konuştuk ve anlaştık.
          Tavsiye üzerine aradım. Temiz çalışıyolarmış ve dikkat + özen gösteriyolarmış.
          Adamla uzun uzun konuştuk. Hiç belli bile olmaz dedi.
          Dosyam açılıyor şuanda bakalım hayırlısı...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
            BOS otomotiv adlı firma ile konuştuk ve anlaştık.
            Tavsiye üzerine aradım. Temiz çalışıyolarmış ve dikkat + özen gösteriyolarmış.
            Adamla uzun uzun konuştuk. Hiç belli bile olmaz dedi.
            Dosyam açılıyor şuanda bakalım hayırlısı...
            geçmiş olsun allah beterinden saklasın ömerden başka sizide vurdu demek telafisi olur inş belli olmaz..

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Geçmiş olsun Ersin kardeşim. Umarım sorunun kısa zamanda çözülür. Yapılan işlem de içine siner.

Yorum

İnşallah abicim. Ayın 28 inde aracı teslim edicekmişim. Dosyam açıldı şuanda. 5-7 gün civarı da aracım kalıcak. Bayram öncesi alıcam aracı inşallah. Çok övdüler o yeri , bu işin uzmanı dediler. Bakalım hayırlısı...

Yorum

Geçmiş olsun. İşinin uzmanı ise hiç belli olmuyor. O tarz uygulama yapılmış bir aracı bende inceledim ve gözle görülür elle hissedilir hiç bir iz kalmamıştı.

Yorum

arkadaşlar çok geçmiş olsun gerçekten üzücü bir durum. umarım en iyi şekilde hallolur
                    ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                    ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Cemil abi, bassoprofondo, Fırat abi ve Murat abicim, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah hepimizin canavarlarını korusun inşallah, ersin kardeşim sana da çok geçmiş olsun, meterolojiden rapor istediler, başka da bişey istemediler, onlar diğer şeyleri kendisi hallediyor galiba, bir de Davidoff Emre abinin söylediğine göre, kasko 25 göçüğe kadar karşılıyormuş, belli olacağını zannetmiyorum, çünkü bu işin geçmişi var bayağı bir, ama işin uzmanına teslim etmek lazım, Emre abi Ankara autokinge götürmüş ,ordaki ustalar iyiymiş, bir oraya da bak derim, burdaki autoking hakkında güzel yorumlar yok o yüzden dr. vinyle yöneldim...

Yorum

İşleniyor...
                      X