Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dolu arabanın tavanını göçertti!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: dolu arabanın tavanını göçertti!!!

Orjinal yazı sahibi: sebazios
    Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
    Emre abim sana da büyük geçmiş olsun, aracınız onarıldığına ve güzel olduğuna sevindim... sağol blackwind abi oraya da bir bakarım... bu arada arabalarımızın gerçekten sağlam olduğu ortaya çıkıyor, yaklaşık 5-6 dk o dolu altında gittik, ama içerden kimse denk geldi mi bilmiyorum, dedik tavanı delip içeri girecek herhalde :S şimdi sağolsun Platinum HD Hünkar abim aradı o bir yer tavsiye etti bir de oraya bir bakacağım... Hünkar abi de dr Vinyl'den bahsetti autoking'e bir arkadaşı audi götürmüş izmirde arabayı çok berbat yapmışlar...
    Ömer, bende İzmir autoking'den uzak dur derim. Yeri üçüncü sanayinin ilerisinde. Bu güne kadar oraya girip de memnun çıkan görmedim. Ben de önceki aracı oraya götürmek zorunda kalmıştım. Daha Aracı içeri sokmadan kapıda iki müşterinin calisanlarla kavga ettiğine şahit oldum. Dedim olur böyle seyler ve hasarı gösterdim. Tam 17 gün sonraya randevu verdiler.

Sizinle mı uğraşacağım deyip dışarıda, kendi cebimden yaptırmıştım çiziği.

çok sağol abim, Dr. Vinyl'e gitçem inşallah randevulaştım, evet abi, Hünkar abimin de arkadaşın audisini mahvetmişler, bende ordan uzak durcam inşallah, sağol tavsiyen için

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
    ömer faruk büyük geçmiş olsun sakınan göze comak girermiş seninde öyle oldu heralde tekrardan gecmiş olsun

öyle oluyor abi, biraz oluruna birakıcam bende ya, haftada 3 yıkıyordum, ikiye düşürcem çok sağol Emre abim iyi dileklerin için

Yorum

Ömer kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Geçen sene ben Mardin'deyken inanılmaz bir dolu yağmış. Portakal büyüklüğünde... Şans eseri ben Urfa'ya gitmiştim. Geldiğimde arabaları görünce inanamadım. Araçların aynaları bile kırılmıştı. Göçükler inanılmaz derindi. Arkadaşın arabasında 30 - 40 göçük saydık. Autoking'e götürdük ışığın altına koydular ve 160 tane göçük olduğunu gördük. Autoking garanti verdi ve hepsini tamir ettiler eskisi gibi oldu araç. Daha sonra diğer arkadaşlar da aynı yere götürdü. Fakat bir kısmının istediği gibi olmadı. Aynı usta yapmamış tamiri. Burada ustanın tecrübesi çok önemli. Fazla çekme yapmaması ve boyaya zarar vermemesi gerekiyor. Bu konuda tecrübeli birine yaptır derim hangi şirketin yaptığı önemli değil... Tekrar çok geçmiş olsun...
      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
        Ömer kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Geçen sene ben Mardin'deyken inanılmaz bir dolu yağmış. Portakal büyüklüğünde... Şans eseri ben Urfa'ya gitmiştim. Geldiğimde arabaları görünce inanamadım. Araçların aynaları bile kırılmıştı. Göçükler inanılmaz derindi. Arkadaşın arabasında 30 - 40 göçük saydık. Autoking'e götürdük ışığın altına koydular ve 160 tane göçük olduğunu gördük. Autoking garanti verdi ve hepsini tamir ettiler eskisi gibi oldu araç. Daha sonra diğer arkadaşlar da aynı yere götürdü. Fakat bir kısmının istediği gibi olmadı. Aynı usta yapmamış tamiri. Burada ustanın tecrübesi çok önemli. Fazla çekme yapmaması ve boyaya zarar vermemesi gerekiyor. Bu konuda tecrübeli birine yaptır derim hangi şirketin yaptığı önemli değil... Tekrar çok geçmiş olsun...
        sağol Kadir abim, bakalım bu gideceğim usta bu işi ilk yapmaya başlayanlardanmış, 14 senedir bu iş ile uğraşıyormuş, Hünkar abi de övdü bayağı bir, inşallah bir sorun çıkmaz... bu arada abim senin arabanın son halini görmedik ya

Yorum

Bursa resimlerinde var. Gümüş gri olan benim araç. Tek gümüş gri vardı zaten
          İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

çok geçmiş olsun kardeşim
            Beyaz tutkudur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Güneş
              çok geçmiş olsun kardeşim
              eyvallah kardeşim

Yorum

http://www.hepsiburada.com/Liste/pop...&SKU=OTM09C008

bua bi bak istersen
                2012 HONDA CIVIC PREMIUM

Yorum

Geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden korusun.. Göçükler için canını sıkma kolay düzeliyor..

Yorum

geçmiş olsun Ömer :/
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                      Geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden korusun.. Göçükler için canını sıkma kolay düzeliyor..
                      sağol Murat abi inşallah bakalım, herkes dikkat etmeli bu aralar, benim durumuma bir insignia daha düşmesin, dayanamam valla

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      geçmiş olsun Ömer :/
                      sağol adminim...

Yorum

Bununla geçmiş olsun Ömer kardeşim.

Yorum

Selam arkadaşlar. Bu doludan en çok hasarı ben görüdm galiba.
                          Dolu sonrası arkadaşım gitti arabama baktı, ben işte olduğum için 15 tane civarı var dedi.
                          Anneme git bak dedim. 8-9 tane var dedi.
                          Akşam eve gider gitmez baktım araca. Karanlıkta pek belli bişler yoktu.
                          Hemen yıkamacıya gittim. yıkadık , köpükledik, kuruladık.
                          Beyaz floresan lambanın altına çektik. Tek tek açı açı kontrol ettim.
                          Sonra arkadaşın dükkana çektik. Orda da kontrol yaptım. 3-4 kişi tek tek araştırdık.

Sonuçç....

Ön kaput un büyük bi kısmı çam ağacı altına geldiğinden dolayı.
                          Detaylı incelemem sonucu 6 tane göçük var ( 3. belirgin . 3 ü belirsiz. )

Arka bagaj kapağı 9-10 civarıydı.
                          Kapı kenarları ve kapı kolu ile cam seviyesi arası boşluk mesafede sadece sol tarafda var. ( 8-9 tane ) Çoğu çok hafif belli

Gelelim tavan kısmına.
                          Tavanın özellikle sol tarafı bayağı dolu yemiş Anten hizasından ikiye bölecek olursak 8-9 tane sağ tarafda , 15-16 tane de sol tarafda var. Yarısınına yakını biraz daha belirgin.

Toplam 50'ye yakındı toplam göçük sayısı.
                          3-4 kişi, 1 saate yakın da inceledik.

Kasko şirketim Axa oyak. Şimdi nasıl yapcam onu düşünüyorum.

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun ...Mersin- Adana piyasası bu işi dolu tanesi izi başına 30 tl civarı bir meblağ alarak yapıyor, oradaki piyasası ne kadar mış?
                            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

25 tl civarı sanırım ama kasko karşılayacakmış...
                              Opal Ankara ile görüştüm. Yaparız dedi. Sizce arkadaşlar..
                              Görüş ve önerileri olan varmı.
                              Auto king inanılmaz yoğunmuş aradım. Orası bana aracın teslimini bu gidişle bayram ertesine atacak gibi.
                              Pek bi ilgi ve netlik alamadım açıkçası. axa ile de anlaşmamız yok. Siz ödersiniz. Kaskoda size öder dedi.
                              Kasko şirketimi aradım. İnanılmaz şikayet alıyoruz. Oraya gitmeyin dediler. Napcam bilmiyorum.

Yorum

Opis i de aradım şimdi. Onlarda yapıyolar ama Auto king bizden daha iyi yapar. Onu söyleyeyim dediler.

Yorum

İşleniyor...
                                X