Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dolu arabanın tavanını göçertti!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: dolu arabanın tavanını göçertti!!!

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
    Emre abim sana da büyük geçmiş olsun, aracınız onarıldığına ve güzel olduğuna sevindim... sağol blackwind abi oraya da bir bakarım... bu arada arabalarımızın gerçekten sağlam olduğu ortaya çıkıyor, yaklaşık 5-6 dk o dolu altında gittik, ama içerden kimse denk geldi mi bilmiyorum, dedik tavanı delip içeri girecek herhalde :S şimdi sağolsun Platinum HD Hünkar abim aradı o bir yer tavsiye etti bir de oraya bir bakacağım... Hünkar abi de dr Vinyl'den bahsetti autoking'e bir arkadaşı audi götürmüş izmirde arabayı çok berbat yapmışlar...
    autoking çok şikayet alan bir firmadır ama Ankarada ki autoking dolu konusunda ciddi anlamda uzmanlaşmış...

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=MlkAo...eature=related

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

aynen Emre abi bizde durmadık bir müddet ondan oldu büyük ihtimalle ya, zannediyorum bizde giderken verdik arabaya zarar

sağol Ulaş abim, amin

Yorum

kardesım gecmıs olsun cok valla uzuldum dogrusu bende cok ! bende dusunuyorum otoparkta duruyor bızım araba acıkta acaba bırsey olurmu dıye ıcım ıcımı yıyor dogrusu ama yapacak bırsey yok napalım yer olmayınca! kardesım sen hıc uzulme yaptırırız en kral yerde sorun deıl! ızmır estetık oto cerrahı dıye bır var orayada gıdıp sorarız yanı yapıyorlarmı fln hunkar abının dedıgı yerede gıdıp bakarız sıkma canını kardesım sen tekrardan gecmıs olsun allah beterinden saklasın kardesim.! emre abı senın arabayada gecmıs olsun boyle cok ıyı ustalar keske boyle fırmaların hepsınde olsada gonul rahatlıgıyla arabalarımız bırakıp pırıl pırıl alsak..

Yorum

Eyvallah kardeşim çok sağol, yaptıralım bir ya, bakalım Hünkar abim sağolsun ilgilenecek, yakın zamanda bi getirelim arabayı kardeşim, birlikte gideriz...

Yorum

tamam olur kardesım ne zaman ıstersen ben musaıtım bı alo dersın gıderız hepsınle tek tek konusuruz sonra karar verırsınız hayırlısıyla!

Yorum

dr vinyl'de Hünkar abinin tanıdığı bir adam varmış, tavsiye etti onu, bi bakalım izmirdeyse seni ona yönlendircem dedi

Yorum

tamam kardesım hallederız sorun degıl

Yorum

Ömer kardeşim bu arada aractaki hasarı net görmek istiyorsan eğer güzelce yıka tavanı kaputu ve bagajı beyaz florasan lambanın altında bak çok daha net görürsün inşallah saydığın kadardır göçükler...

Yorum

Ömer geçmiş olsun sorun rahatlıkla çözülebilecek bir olay.Pizzacı motoru düşüp bizim şirket sahibinin jipinin kaportayı göçertmişti 3. sanayide uzman bir yer var orada düzelttiler göçüğü hiçbir iz kalmamıştı.Yerini öğrenebilirim istersen.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                      17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                      35GB5825  A Rh+

Yorum

Geçmiş olsun Allah daha büyüklerinden korusun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

düzelttirin üstüne siyah (parlak) kaplatın derim )
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                            Ömer kardeşim bu arada aractaki hasarı net görmek istiyorsan eğer güzelce yıka tavanı kaputu ve bagajı beyaz florasan lambanın altında bak çok daha net görürsün inşallah saydığın kadardır göçükler...
                            bakalım bi abi öyle, sağol

Orjinal yazı sahibi: taner
                            Ömer geçmiş olsun sorun rahatlıkla çözülebilecek bir olay.Pizzacı motoru düşüp bizim şirket sahibinin jipinin kaportayı göçertmişti 3. sanayide uzman bir yer var orada düzelttiler göçüğü hiçbir iz kalmamıştı.Yerini öğrenebilirim istersen.
                            sağol Taner abim, Hünkar abi bi haber versin de bana olmadı seni de ararım.

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                            Geçmiş olsun Allah daha büyüklerinden korusun
                            Amin Fatih abicim

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                            düzelttirin üstüne siyah (parlak) kaplatın derim )
                            Sufy abim, belli olmaz ki, araç zaten koyu bu arada face de gördüm, bende aslen Sivas'lıyım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                              Emre abim sana da büyük geçmiş olsun, aracınız onarıldığına ve güzel olduğuna sevindim... sağol blackwind abi oraya da bir bakarım... bu arada arabalarımızın gerçekten sağlam olduğu ortaya çıkıyor, yaklaşık 5-6 dk o dolu altında gittik, ama içerden kimse denk geldi mi bilmiyorum, dedik tavanı delip içeri girecek herhalde :S şimdi sağolsun Platinum HD Hünkar abim aradı o bir yer tavsiye etti bir de oraya bir bakacağım... Hünkar abi de dr Vinyl'den bahsetti autoking'e bir arkadaşı audi götürmüş izmirde arabayı çok berbat yapmışlar...
                              Ömer, bende İzmir autoking'den uzak dur derim. Yeri üçüncü sanayinin ilerisinde. Bu güne kadar oraya girip de memnun çıkan görmedim. Ben de önceki aracı oraya götürmek zorunda kalmıştım. Daha Aracı içeri sokmadan kapıda iki müşterinin calisanlarla kavga ettiğine şahit oldum. Dedim olur böyle seyler ve hasarı gösterdim. Tam 17 gün sonraya randevu verdiler.

Sizinle mı uğraşacağım deyip dışarıda, kendi cebimden yaptırmıştım çiziği.
                              1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
                              Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

ömer faruk büyük geçmiş olsun sakınan göze comak girermiş seninde öyle oldu heralde tekrardan gecmiş olsun
                                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                                X