Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 İnsignia 1.6 CDTI 136HP Otomatik Dizel Cosmo ile Deneyimlerim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2015 İnsignia 1.6 CDTI 136HP Otomatik Dizel Cosmo ile Deneyimlerim

Yani Şimdi Göz var Nizam Var ihihi
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
      Yani Şimdi Göz var Nizam Var ihihi

Yorum

tebrikler, çok güzel bir anlatım olmuş bir süre araç aradınız bu konuda baya bir yazışma olmuştu hatırlıyorum, hayırlı olsun aracınız. Dışardan gelip bunu okuyan ziyaretçiler için insignia yı çok güzel anlatan bir yazı olmuş tekrar tebrikler. clapclap
        [URL=http://s1347.photobucket.com/user/serdarsemerci/media/Mobile%20Uploads/07%20ycj%2033/fbd6a128-67c0-4ebe-9883-c3653bb12d5c_zpsaf5994b4.jpg.html]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serdardr
          tebrikler, çok güzel bir anlatım olmuş bir süre araç aradınız bu konuda baya bir yazışma olmuştu hatırlıyorum, hayırlı olsun aracınız. Dışardan gelip bunu okuyan ziyaretçiler için insignia yı çok güzel anlatan bir yazı olmuş tekrar tebrikler. clapclap
          Evet 1 sene araç aradım. son iki ay burada araç arayışım sürdü çünkü artık insigniaya karar vermiştim. Valla ben yorumlarımı açık ve net ne gördüysem ona göre yaparım. Olumsuz yanlarınıda yakalarsam affetmem yazarım. Kısacası dizel için konuşuyorum benzinli araçlarla ilgili yorum yapamam çünkü bilmiyorum, ekonomik bir performans ve konfor aracı.İş yerinde sakın bulaşma diyen herkes benim aracı gördükten sonra opelden fiyat almaya başladılar. Dış sesleri fazla umursamayın. Teşekkür ederim bu arada
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Hayırlı olsun. Dolu bir arac almışsınız.
            .
            Benim 3. Insigniamada Sedat bey sebep olmuştu. Bir kez daha tesekkur edeyim.
            .
            Benim tavsiyem kaput korumanın uv ışınları geçirip geçirmediğini sormaniz. Geçirmiyorsa 5 yıl sonunda gunesten solan yerlerle kaput arasinda ton farkı olabilir.
            İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maxut
              Hayırlı olsun. Dolu bir arac almışsınız.
              .
              Benim 3. Insigniamada Sedat bey sebep olmuştu. Bir kez daha tesekkur edeyim.
              .
              Benim tavsiyem kaput korumanın uv ışınları geçirip geçirmediğini sormaniz. Geçirmiyorsa 5 yıl sonunda gunesten solan yerlerle kaput arasinda ton farkı olabilir.
              Teşekkür ediyorum Sağolun.
              Renk farkı oluşmaması için filmi yerleştirmeden önce bir cila tarzı bir kaplama yaptıklarını söylemişti. Yani ben sormadan akıl etmeden kendisi yaptığı işlemi anlatmıştı. Sanırım bundan bahsediyorsunuz sizde...

Yorum

Cilayi bilmiyorum. Ama uv ışığı geçirirse her yer ayni oranda solacagindan ton farki oluşmaz.
                .
                Benim su andaki aracima ilk sahibi serviste kaput koruma yaptırmış. Sanirim kalitesiz malzeme kullanmışlar; Üstü çizik dolu. Araba temizlenince cok belli ediyor. Ilk firsatta söktürüp boya koruma yaptıracam.
                İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

güzel anlatım aracınız hayırlı olsun.
                  insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

clapclap clapclap clapclaparacınız hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın anlatımınız mükemmel olmuş alkışlar onun için
                    06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun.. Güle güle kullanın..
                      Ben de İYİKİ ALMIŞIM diyenlerdenim..

Aracımı sıfır aldım ve 2. Ayı dolmadı daha..

Başka konularda kendi düşüncelerimi paylaşacağımı belirtmiştim ve bununla ilgili biraz çalışmam vardı ki; sizin yazınızı okuyunca hem duygu ve düşüncelerimle aynı olduğunu hem de sizin aracınızın benimkinden ( sport paket + bende flexi şasi yok maleaef ) daha dolu olduğunu görünce vazgeçtim..

Sadece ben Kumho kış lastiği tecrübe ettim.. Burada ( Simav ) güzel buz ve kar var o konudaki düşüncelerimi daha sonra belirteceğim..

Yazınız gerçekten çok akıcı olmuş ve sanki karşınızdaymışız hissi vermişsiniz.. Bizler gibi ne alacağını karar verirken gerçekten ciddi tereddütler yaşayan kişilere çok güzel ışık olmuşsunuz..

Ben ufak bir parantez açmak istiyorum ve İnsignia'nın her zaman herkesin hayalini süslediğini fakat motor hacmi ve yüksek yakıt problemlerinden ( şahsım adına yakıtı problem ediyorum ) dolayı ( bir de buna yüksek vergi eklenince ) uzak durulduğunu düşünüyorum. Bence 1.6 Cdti motor İnsigna'ya çok geç gelmiş bir motordur ki beygir ve torkları fazlası ile benim gibi kullanıcılar için on numara beş yıldız bir motordur..

Ben ilk sıfır aracımı 2010 yılında Corsa ile yaptım ve servise her gelişimde uzaktan imrenerek baktığım ve yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı bana uzak olan bir araca bugün binebildiğim için önce şükrediyor sonra da Opel'e teşekkür ediyorum...

Keşke bu motor daha erken gelseydi de daha erken tanışabilseydik... Tabi her şeyde vardır bir hayır.. Araç artık hemen hemen arge çalışmalarını tamamlamış bundan önceki kasası ile ( yanlış bilmiyorsam ) 2700 parçayı değiştirerek son noktayı koymuştur..

Aracımı değiştirirken Yakıt + Vergi + Marka + Servis + Segment + Güven + Tasarım + Kalite gibi unsurların hepsini değerlendirdim ve çok zor karsr verdiğim İNSİGNİA belki bir Bmw Mercedes veya Audi olmasa da onlardan çok da aşağı kalır yanı yok ve gerçekten İNSİGNİA bir tutku...

Son olarak ben sadece araç almamışım.. Bu araç sayesinde hiç tanımadığım ve daha yüz yüze hiç görmediğim binlerce dost edinmişim...

Herkese aracım kadar her konuda güven verdikleri için de ayrıca teşekkür ederim...

İçten teşekkürlerimle..

obaa clapclap

Yorum

Yakıt konusunda degerlendirmelerinizi dort gozle bekliyorum,
                        Bizimkisi babamın sürekli arac siparis edip cayması sonucu showroomda bulunan aracı yıl sonunda hic beklemeden aldık cok dolu degil sizlerinkisi gibi +full yok sadece ama beni fazlasiyla tatmin etti (yaşım 20 bu arada) 5 yıl sonra dolu dolu bir insignia alınacak sanirsam

Yorum

selçuk bey şu ana kadar okuduğum en ayrıntılı dizel insignia açıklaması olmuş
                          kendi adıma sizlre teşekkür ederim elinize sağlık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aliuluer
                            Son olarak ben sadece araç almamışım.. Bu araç sayesinde hiç tanımadığım ve daha yüz yüze hiç görmediğim binlerce dost edinmişim...İçten teşekkürlerimle..
                            obaa clapclap
                            clapclap clapclap obaa

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buraktsn95
                              Yakıt konusunda degerlendirmelerinizi dort gozle bekliyorum,
                              Bizimkisi babamın sürekli arac siparis edip cayması sonucu showroomda bulunan aracı yıl sonunda hic beklemeden aldık cok dolu degil sizlerinkisi gibi +full yok sadece ama beni fazlasiyla tatmin etti (yaşım 20 bu arada) 5 yıl sonra dolu dolu bir insignia alınacak sanirsam
                              Uzun yol yapmadan yakıt konusuna değinmek istemiyorum. Onun için istanbul - ankara arası bir seyahat düşünüyorum. Soğuk havalar biraz bitsin. Malum bebeğim var 8 aylık. ondan sonra yorum yapmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ŞEKEROĞLU
                                selçuk bey şu ana kadar okuduğum en ayrıntılı dizel insignia açıklaması olmuş
                                kendi adıma sizlre teşekkür ederim elinize sağlık
                                Beğenmenize sevindim, umarım yazdıklarım ve yazacaklarım ihtiyacı olan herkese bilgi verir.

Yorum

İşleniyor...
                                X