Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia aracınıza LPG taktırmadan önce mutlaka okuyun

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia aracınıza sakın LPG taktırmayın...

Çorum'daki sorunlu Insignia'nın lpg'sini de Özençler taktı, ondan bahsettimi hiç?
    InsigniaTEAM

Yorum

2011 fort c-max ımı satıp yerine insignia 1.6 almak istiyorum.Benzinli olduğu için lpg taktırırım diye düşünmüştüm.Yazılanları okuyunca aklım karıştı.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum

2009 ford focus TDCİ aracımı satıp insignia 1.6 T cosmo aldım 4 ay bindim 8000 km yqaptım yakıt durumu 18- 21 kuruştan 40-44 kuruşa çıkınca onuda satıp dizel insignia aldım şimdi memnunum hem konfor hem görüntüye hemde dizelin ekonomisini yaşıyorum... bu benim görüşlerim...
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Foruma yeni üye oldum.Ben akif.Ankara'dan katılıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: utkutuna
            Foruma yeni üye oldum.Ben akif.Ankara'dan katılıyorum.
            tanışma bölümünde kendinizi tanıtırmısınız ltf http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

merhaba arkadaşlar.nu lpg konusu iyice kaynadı.ben bir yıldır kullanıyorum lpgyi.landirenzo marka.aracı alırken sıfır taktırdım ve aracım şu anda 36000 de.herhangi bir sıkıntı yaşamadım.ben bu konuyu çok araştırdım.en fazla subaplar yanar o da 1500 tl gibi bir rakam tutar değiştirirsin olur biter.zaten insignia için geliştirilmiş dayanıklı subaplar şu anda piyasada mevcut.korkulacak bir şey yok yani.yaptığın ekonomiden zaten 30000 kmde zararını çıkartıyorsun ki subapların eğer yanarsa.şunu iddaa ederimki uzun yolda küçük dizellerle aynı yakıyor.tam bitmiş tanka 50 tl gaz koyuyorum(2.30)tl 110-120 km hızda 250 km çok rahat gidiyor.sen bir albeayla aynı hızda 250 km yolu kaç paraya yaparsın.mazot olmuş 3.70 tl.hesap meydanda.size tavsiyem opelin anlaşmalı olduğu landi renzo marka bence biçilmiş kaftan.performans olarakta 180 bg sadece 15-20 bg kaybettiriyor.varsın 160 bg olsun.rallimi yapıyoruz sanki.özet olarak şunu söyleyeyim.insignia günümüz şartlarında donanımına göre en ucuz kaliteli ,duruşuyla herkesin gönlünde taht kuran bir arabadır.o bahsettiğiniz focus mocus onlar hikaye.alınca pişman olmayacaksınız.

Yorum

Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cosmo61
                  merhaba arkadaşlar.nu lpg konusu iyice kaynadı.ben bir yıldır kullanıyorum lpgyi.landirenzo marka.aracı alırken sıfır taktırdım ve aracım şu anda 36000 de.herhangi bir sıkıntı yaşamadım.ben bu konuyu çok araştırdım.en fazla subaplar yanar o da 1500 tl gibi bir rakam tutar değiştirirsin olur biter.zaten insignia için geliştirilmiş dayanıklı subaplar şu anda piyasada mevcut.korkulacak bir şey yok yani.yaptığın ekonomiden zaten 30000 kmde zararını çıkartıyorsun ki subapların eğer yanarsa.şunu iddaa ederimki uzun yolda küçük dizellerle aynı yakıyor.tam bitmiş tanka 50 tl gaz koyuyorum(2.30)tl 110-120 km hızda 250 km çok rahat gidiyor.sen bir albeayla aynı hızda 250 km yolu kaç paraya yaparsın.mazot olmuş 3.70 tl.hesap meydanda.size tavsiyem opelin anlaşmalı olduğu landi renzo marka bence biçilmiş kaftan.performans olarakta 180 bg sadece 15-20 bg kaybettiriyor.varsın 160 bg olsun.rallimi yapıyoruz sanki.özet olarak şunu söyleyeyim.insignia günümüz şartlarında donanımına göre en ucuz kaliteli ,duruşuyla herkesin gönlünde taht kuran bir arabadır.o bahsettiğiniz focus mocus onlar hikaye.alınca pişman olmayacaksınız.

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Landi Renzonun yeni OBD lpg kiti de çok yakında bayilerde olucakmış.Lpg ecu su aracın kendi Ecusuyla bire bire haberleşip gazı daha düzgün sevk ediyor diye duydum.Ayrıca bu kit motor belli bir sıcaklıkta ise ilk çalışmada doğrudan lpg ile motoru çalıştırıyor.İlk çalışmada benzin tüketimi de olmuyor.Çokça km yapan arkadaşlara bende tavsiye ederim lpg.Kısa sürede kendini amorti eder lpg kiti.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                    35GB5825  A Rh+

Yorum

• Ynt: Insignia aracınıza sakın LPG taktırmayın...

Landi Renzonun sistemini unutun bence aracın birini yedik sistem yüzünden

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gonzi
                        Landi Renzonun sistemini unutun bence aracın birini yedik sistem yüzünden

nasıl aracı yediniz acarsan olayı
                        Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Aracı yenileyip prins taktırdık daha bişey belli dil her kafadan bir ses cıkıyor kimi sorun cıkarmaz artık diyor kimide zaman uzatıyor diyorlar belli aralıklarla devire göre sıvı püskürtüyor ama yalama dil buda sorun bence

Yorum

Landi Renzo
                            ham yaptı motor iki sefer yapıldı ama düzen tutmadı özellikle sorunuz varsa yanıtlaya bilirim

Yorum

ayın 25 de param gelcek taktıracam ben. göze aldım yani.brc ile konustum yatmadı kafama acıklamaları..landi ile konustum o yattı arastırmama görede landi arac için uygun..benim tek korkum sibob lardan cok bi sıkıntı cıkması yani oda motora komple zarar vermesinden korkuyorum...ama ŞUNA İNANIYORUM TAKAN USTADA BİTİYOR HERŞEY USTA SAĞLAM İSE GERİSİ SORUN DEĞİL...bi iki aracta arkadaslarımızın basına geldi aynı olay usta dandik cıktı arac düzen tutmadı
                              Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

CARBON SİBOPLAR HARARETTEN DOLAYI KESİNLİKLE ŞİŞİYOR BU GÖRÜNEN SORUN GÖRÜNMEYENLERE GELİNCE GÖMLEK VE SEKMANLARDA CİDDİ AŞINMALAR MEYDANA GELİYOR ARAÇ ÇEKİŞDEN DÜŞÜYOR KOL YATAKLARINDAN SES GELİYOR VESAİRE

Yorum

İşleniyor...
                                X