Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia aracınıza LPG taktırmadan önce mutlaka okuyun

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia aracınıza sakın LPG taktırmayın...

önceki sayfada yazdığım gibi o konuda da anlaşmazlık var

http://www.insigniateam.com/forum/in...38887#msg38887
    InsigniaTEAM

Yorum

Landirenzo distribütörü Olgun LPG ile görüştüm. Mart 2. haftasında Landirenzo Marka General Motors garantili LPG sistemleri geliyormuş. LPG dönüşümleri garantili olarak takılacakmış opel servislerinde. Yağlama sistemi eklenmiş.
      2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

İNSİGNİA 1.6T COSMO lpg Landirenzo taktırdık ama sorunlar bitmiyor peşpeşe üç araca taktırdık ilk araç 35000km de motor indi yapıldı tamam denildi 55000km de gene aynı sorun lar ve motor tekrar indi bizde sıramızı bekliyoruz belirtiler başladı ikincide üçüncüde kendi aracım buna ilave bir sistem uyguladık gayet iyi şu anda lpg taktıracak arkadaşların dikkatine garantiden cıkmıyor diye serviste lpg taktırmayın aracınıza yazık sorularınızı yanıtlamaya çalışırım

Yorum

sağlam bir sistem olursa ben taktırmayı düşünebilirim..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gonzi
            İNSİGNİA 1.6T COSMO lpg Landirenzo taktırdık ama sorunlar bitmiyor peşpeşe üç araca taktırdık ilk araç 35000km de motor indi yapıldı tamam denildi 55000km de gene aynı sorun lar ve motor tekrar indi bizde sıramızı bekliyoruz belirtiler başladı ikincide üçüncüde kendi aracım buna ilave bir sistem uyguladık gayet iyi şu anda lpg taktıracak arkadaşların dikkatine garantiden cıkmıyor diye serviste lpg taktırmayın aracınıza yazık sorularınızı yanıtlamaya çalışırım
            Öncelikle sizi tanırsak seviniriz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
            InsigniaTEAM

Yorum

kesinlikle tavsiyem haricii yağlama sistemini uygulamanız yoksa kısa sürede carbon fiber siboblar yüksek hararetten dolayı şişiyor

Yorum

arkadaşlar foruma yeni üye oldum ANKARA'DAN YUNUS

Yorum

Simdi aracımı dün aldım 1.6 180 Bg T. aracım var taktirmayı düsünüyordum taktirmiyimi yardım edin
                  Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Ben 1 yıldır kullanıyorum sorunsuz ama sonuçta karar sizin
                    Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

landirenzo kiti kullanan biri olarak yazıyorum biraz daha sabır edin arkadaşlar...

Yorum

İnsanları o kadar zor durumda bırakıyolar ki,o kadar para verip 130 luk edition ı almak istemiyor insan,eee 160 lık cosmonun fiyatları belli(vergiyi söylemiyorm hadi ona razı olduk) 1.6 turbo cosmo tamam eyvallah ama gel gelelim benzinin fiyatı durmak bilmiyor...(hükümete söylencek bişi kalmadı keske opel biraz düşünseydi de 1.6 dizeli cıkartsaydı:S )Diyorlarki o araca lpg takılır mı!Bence tamda insignia ya takılır aslında.neden mi,çünkü hepimizin aylık geliri 10bin tl yı bulmuyor oyle olsa herhalde mercedes audı bmw ilk tercihimiz olurdu zaten yakıt derdimiz olmazdı.belki yılların birikimiyle bu araca sahıp oluyoruz yada kredi vs. ama aracı almakla iş bitmiyor.bu kadar emegın sonunda gönül rahatlıgıyla bindirmiyolar araclarımıza.ve dogal olarak yakıta çözüm aramaya başlıyoruz.
                        Bu siteyi keşfetmeden izmirde 1.6 cosmo lpg li arac vardı kesin gözüyle bakıyodum cünkü vectrada lpg kullanmıstım memnundum ama burdakı yazıları görünce vazgectim ve iyide yaptım galiba.kesin bi şey söylenmeden de lpg li insignia düşünmüyorum malesefbuda araca kavuşma süremi uzatıyor...neyse hayırlısı diyelim.
                        (Borsa güzel gitsede 1 senelık yakıtımızı 1 günde çıkarsak:P

Yorum

bn lpg kullanmayı önermiyorum arkadaşım en iyisi biraz daha beklemek ve yeni bir lpg teknlojisini beklemek çünkü bu çalışmalar yapılıyor yağlı kuru olmayan sitemler 1-2 yıla satışa çıkarılcakmış bnde bekliyorum ama şuan ki sitemler arabaları mahvediyor
                          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Arkadaslar LPG konusunda bir gelisme olursa lutfen paylasin. Ozellikle su Landi Renzo nun garantili yeni kitleri hakkinda. Bu araci almayi cok istiyorum ancak LPG konusunda bir gelisme olmazsa mecburen Passat` a kaymak durumunda kalicam. LPDI sistemi ile ilgili de bilgi aldim. Onlar da emin degil ve hicbir garanti vermiyorlar. LPG kitine 3000 tl uzerinde para vericez, bir de motoru bozarsa kit, onun parasini da karsilamiyicak. Hic mantikli degil.

Yorum

arkadaslar simdi özençler otogaz la görüstüm adam bölge bayisi italya ya falan gidip geliyor ve cok bilgili bir adam..reklama gecmesin diye link veremiyorum daha önce bir çok insignia ya lpg takmıs...
                              dedigi adamın bu araclarda belli bir devirden sonra brc olarak yeni bir sistem gelistirdik belli aralıklarla benzin püskürtme olayı..simdi ye kadar 20 ye yakın araca taktım sorun yasamadık sibob olayına gelince evet bu sorun devam ediyor dedi.ama 30 bin km hesaba vurdugnuzda 12 bin tl gibi bir tasarufunuz oluyor buda zaten sibobların parasını cıkartıyor dedi.bende kendisine motorda baska bir sorun cıkartırmı dedim kesinlilkle hayır dedi sadece siboblarda erime yapıyor dedi.aklıma gelen soru su eger 30 bin 40 veya 50 ne kadar yakıt tasarufu saglıyorsa taktırmakta fada var malum benzin aldı basını gidiyor.sizler ne dersiniz
                              Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

YURTDIŞıNDA İnsignia nın subaplarını değiştirmeden LPG uygulamıyorlar.....karar sizin
                                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                                [center]

Yorum

İşleniyor...
                                X