Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi Boyutlarda Hangi Marka Kış Lastiği Kullanıyorsunuz?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

Bunu düşünerek sensör sipariş ediyorum teşekkürler.
    Ne demek rica ederim bir katkım olduysa ne mutlu bana. Hayırlı olsun.
    Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Ne demek rica ederim bir katkım olduysa ne mutlu bana. Hayırlı olsun.
      4 adet 18 inç jant + michelin pilot alpin kış lastikleri ve 4 adet sensör sipariş edildi. Teslimleri bekleniyor. (Ankara'nın kışııı!!! kim korkar senden :P )

Yorum

4 adet 18 inç jant + michelin pilot alpin kış lastikleri ve 4 adet sensör sipariş edildi. Teslimleri bekleniyor. (Ankara'nın kışııı!!! kim korkar senden :P )
        Öncelikle hayırlı olsun. Lastik ve jant marka ve boyut detaylarını bir de fiyat bilgisini paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
        Teşekkürler...
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Ben korkarım hocam sağı solu belli olmuyor

Yorum

Çaktırmayın sakın ben İncek'teyim bide hiç sormayın! :S

Yorum

Çaktırmayın sakın ben İncek'teyim bide hiç sormayın! :S

Yorum

Bir hata oldu sanırım defalarca mesaj düştü

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Öncelikle hayırlı olsun. Lastik ve jant marka ve boyut detaylarını bir de fiyat bilgisini paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
                  Teşekkürler...
                  Teşekkür ederim, toplam 4400 TL + sensör maliyeti oldu. Jantları orjinal almayı çok düşündüm ancak, sıfır (0) jant bulmak biraz zor ve orjinal jantların 0 ları çok pahalı hem de biraz çirkinler. Bu yüzden satıcı arkadaşın samimiyetine istinaden tüv ve tse onaylı, jant üreticisi olan bir markanın replika jantını tercih ettim 18 inç . Lastik ölçüleri 245 45 18 michelin

Yorum

Teşekkür ederim, toplam 4400 TL + sensör maliyeti oldu. Jantları orjinal almayı çok düşündüm ancak, sıfır (0) jant bulmak biraz zor ve orjinal jantların 0 ları çok pahalı hem de biraz çirkinler. Bu yüzden satıcı arkadaşın samimiyetine istinaden tüv ve tse onaylı, jant üreticisi olan bir markanın replika jantını tercih ettim 18 inç . Lastik ölçüleri 245 45 18 michelin
                    Replikanın en büyük derdi jant göbekleri
                    Çoğu marka için adaptör kullanılıyor ve randıman alınsa bile çileli bir iş.
                    Kullanılmış, temiz orijinal jant daha mantıklı, aynı zamanda sağlıklı.

Bir de kış lastiği ebadı 235/45/18 olarak seçilirse daha doğru olur, zorunlu
                    kalınırsa zincir payı olsun diye, 245/45/18 zincir takılmaz, takılırsa sağlıklı olmaz.

Yorum

• Michelin iyi bir marka kuşkusuz, yalnız fiat / fayda ilişkisi gözetilince , en az kendisi
                      kadar iyi ve kış lastiğinin mucidi olan bir marka (nokian) var, daha hesaplı, ben kullanıyorum,
                      yaz lastiğinden daha sessiz olduğunu söylersem mübalağa sanılır ,ama gerçekten öyle ,çok memnunum.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                        Michelin iyi bir marka kuşkusuz, yalnız fiat / fayda ilişkisi gözetilince , en az kendisi
                        kadar iyi ve kış lastiğinin mucidi olan bir marka (nokian) var, daha hesaplı, ben kullanıyorum,
                        yaz lastiğinden daha sessiz olduğunu söylersem mübalağa sanılır ,ama gerçekten öyle ,çok memnunum.
                        Paylaşım için teşekkürler, tecrübeleriniz benim için çok önemli zaten bu forumda olmamın sebebi bu otomobille ilgili olarak çok daha tecrübeli üyelerden bilgi alışverişi yapmak. Replica jant tercihinde biraz mecbur kaldım açıkcası. Çıkma jantlara da güvenemedim. Aslına bakarsanız çok içime sinmiyor ancak yapacakta maalesef çok fazla seçeneğimde yoktu. Nokian ı gerek forumda gerek ise araştırmalarım sonucu hep duydum ancak ister marka fanatikliği deyin, isterse yeniliklere kapalı olmak deyin ama yıllardır memnuniyetle kullandığım markadan caymak istemedim. Ancak mevcutta yaz lastikleri continental ve maalesef yolda çok sesli (yani marka ve markanın maliyeti herşey değil)

Teşekkürler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                          Michelin iyi bir marka kuşkusuz, yalnız fiat / fayda ilişkisi gözetilince , en az kendisi
                          Hocam ses olayına aynen katılıyorum.

Yorum

• 245\45\18 evergreen kışlık kullaniyorum ve oldukca memnunum.

Yorum

• Bugün benim aldığım nokian lar geldi, yanlız lastik dehşet derecede yumuşak ve dişler içindeki sert çivi vb malzeme sanki aracı taşımıyacak gibi duruyor ama ilk izlenim olarak şaşırttı.

Yorum

• jinyu 245 40 19 kış lastiği hakkında biraz daha bilgi verebilirmisiniz, özellikle ses ve ıslak zemin performansı hakkında, almayı düşünüyorum da.

Yorum

İşleniyor...
                                X