Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi Boyutlarda Hangi Marka Kış Lastiği Kullanıyorsunuz?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hangi Boyutlarda Hangi Marka Kış Lastiği Kullanıyorsunuz?

Günaydın arkadaşlar,

Kış Lastiği kullanan arkadaşlar buraya kullandıkları lastiğin boyut / marka vede memnuniyetlerini yazarsa, benim gibi alacak olan arkadaşlara da bir referans olur kanaatindeyim. Aslında bu bir kış lastiği anketine de dönüştürülebilir.
    26
    Michelin
    15.38%
    4
    Bridgestone
    0%
    0
    Goodyear
    3.85%
    1
    Pirelli
    7.69%
    2
    Lassa
    7.69%
    2
    Continental
    0%
    0
    Dunlop
    7.69%
    2
    Toya
    0%
    0
    Kumho
    19.23%
    5
    Hankook
    3.85%
    1
    Petlas
    15.38%
    4
    Nokian
    19.23%
    5

İmza fotoğrafınız kurallara aykırı olduğu için kaldırılmıştır, lütfen uygun çözünürlükte fotoğraf ekleyiniz.

2012 Opel Insignia 1.4T Edition Elegance + 18'' Jant + AFL / Beyaz

Ynt: Hangi Boyutlarda Hangi Marka Kış Lastiği Kullanıyorsunuz?

255x35x19 brıdgestone

Sessiz ve gayet memnunum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

geçtiğimiz yıl; petlas 245/45/18, oldukça memnun kaldım, asla yolda bırakmadı....

Yorum

daha önce toyota corolla için 205/55/16 good year ultragrip 7+ kullandım ve birçok arkadaşıma da bu lastikden aldık. herkes fazlasıyla memnun kaldı. tahmini bu ay içerisinde insignia için yine good year ultragrip 8 performance almayı düşünüyorum (225/55/17).

Yorum

Ben kendim de yazayım.

17'' jant + 225 55 17 Goodyear Ultragrip 8 ile Kumho arasındayım diyebilirim.

İmza fotoğrafınız kurallara aykırı olduğu için kaldırılmıştır, lütfen uygun çözünürlükte fotoğraf ekleyiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: EnigmaX
            daha önce toyota corolla için 205/55/16 good year ultragrip 7+ kullandım ve birçok arkadaşıma da bu lastikden aldık. herkes fazlasıyla memnun kaldı. tahmini bu ay içerisinde insignia için yine good year ultragrip 8 performance almayı düşünüyorum (225/55/17).
            Hocam bende aynı ebatta araca sahibim. Ne kadara aldığınızı memnuniyetinizi söylermisiniz?
            2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

17'' jant + 225 55 17 cms jant + lassa
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

petlas 245*40*18 geçen ay aldım henüz kullanmadım. ama diğer araçlarda petlas yıllardır kullanıyoruz gayet memnunuz.
                bu arada ankette petlas göremedim.
                   2012 1,3 ASTRA J BEYAZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                  geçtiğimiz yıl; petlas 245/45/18, oldukça memnun kaldım, asla yolda bırakmadı....
                  +1

Ankete Petlasıda eklerseniz iyi olur sitede petlas kullanan arkadaşlar mevcut
                  [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HAN_____
                    petlas 245*40*18 geçen ay aldım henüz kullanmadım. ama diğer araçlarda petlas yıllardır kullanıyoruz gayet memnunuz.
                    bu arada ankette petlas göremedim.
                    Eklendi, kusura bakmayın gözden kaçmış

Yorum

petlas ekleninci kulananlarda meydana çıktı. bu sene zorunlu olmuş almayan arkadaşlarda petlası tercih ederlerse en azından ülkemiz kazanır ve emin olun çok iyi lastik kesinlikle memnun kalırsınız. nede olsa f16 ların lastikleride petlas

Yorum

eee bizim araçlarında f16 dan farkı bi kanadı eksik o kadar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
                          Orjinal yazı sahibi: EnigmaX
                          Hocam bende aynı ebatta araca sahibim. Ne kadara aldığınızı memnuniyetinizi söylermisiniz?
                          bashettiğim lastikleri 3 sene önce aldım ve geçen sene araç ile birlikte sattım. dolayısı ile güncel fiyatını bilmiyorum. ama tahminim 170-180 civarı olabilir. memnuniyet konusuna gelince, daha önce belirttiğim gibi, insignia için yine aynı serinin lastiğini hiç tereddütsüz alıcam.

Yorum

Selamlar
                            İnsigniadan önce bir çok araçta farklı kış lastikleri kullandım kendi sıralamamı yapmam gerekirse mutlak birinci gooodyear ug serisidir arkasından bridgestone ve lassa snoways diyebilirim
                            İnsignia içn 225 55 17 continental alındı şirket tarafından
                            Şimdiye kadar kullandığım en berbat kış lastiği . 2 arkadaşız 2 mizde çok kez yolda kaldık
                            Diğer arkadaşlarımız bizi yoldan topladı diğer marka kış lastikleri takılı araçları ile
                            Hatta bir seferinde eşimle arkalı önlü gidiyoruz siteden çıkar çıkmaz ben yolda kaldım aracı bi tarafa yanaştırıp eşimin araca geçtim tam da sitenin tanıdıkların önünde hoş değildi continental yorumum budur saygılar
                            1.6 T carbon siyah edition elegance+ben

Yorum

petlas kullanıyorum.hiç boşuna diğer markalara iki kat fazla vermeye gerek yok. geçen yıl ankarada 1 ay kar yerden kalkmadı ,otoparkta lastiğin yarısına kadar gömülü olurdu,kimsenin gidemediği yerlere koydum arabayı,her gün araçla çıktım maaşallah yolda bırakmadı. desenide çok iyi.hemde gavura niye kazandıralım....
                              180 COSMO ,BEYAZ.. 245/45/19 SPOR JANT VE DUNLOP SPORTMAXX 98 Y LASTİKLER.. OPC SPOİLER..   EIBACH PRO KİT YAY SİSTEMİ (3 CM ) ,SİYAH RENKLİ CAMLAR..K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ VE İNTAKE KİT

www.zaferboyraz.com

Yorum

İşleniyor...
                              X