Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6T Sidi Tekleme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: YILDIRAN View Post

Konuyu baştan sona kadar okudum bazı konularda bilgi sahibi oldum yalnız anlamadığım ve can sıkıcı olayla karşılaştım acizane soruyorum bu formun amacı bu forumda bulunan arkadaşların birbirine yardımcı olması değilmi? bir sorun olduğunda çözüm amaçlı bilgi alışverişi değilmi? ben şahsen öyle olduğu için bu forumdayım bilgi paylaştıkça iyidir güzeldir bir işe yarar herkesin bilgisi kendine olursa bir işe yaramaz olduğu kanısındayım, acizane sizin konu sanki pire yüzünden yorgan yakma işine dönmüş bilgi aktarma düşüncesi olmayanın bence bu forumda kalmasına da gerek yoktur tüm forum üyelerine kazasız belasız sürüşler temenni ediyorum
    Yıllarını forumculuğa vermiş birisine forum adabını öğretmeye kalkmayın.!

Kendi forumumda konuya hakim kişilere yada ustalara kesinlikle laf ettirmem.!
    Malum arkadaş konuyu baltalıyor dediğim halde kimse müdahil olmadı.

Bize de yol almak düşerdi bende öyle yaptım. Burada birkaç arkadaşla whatsapp grubu kurup artık ortadan bilgi alışverişi yapıyoruz.

Size zahmet konuyu ve hesabımı yönetime sildirtin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kadir İlbay View Post

Sağolun. Bujiler şase no dan bakılarak alınmıştı. 1. göze taktigimiz buji hemen kararıyor. İşin komiği aracin torpidosunun arkasına sıkışmış bir servis kağıdı çıktı. Eski sahibi bu aracı servise götürmüş ve müşteri taleplerinde. ''2 kez motor indi. bu sorun icin sanzımanci bakti ama arıza çözülemedi" yazıyor. Görünen o ki sorun çözülemiyor ve bana bu durumu anlatmadan bu araç satıldı. Çözümü mahkemede arayacağım artık. Bunun yanında bütün gözler 15 ve üstü kompresyon vermesi gerekirken 12 12 12 10 veriyor. Aracın mazisi epey bir var anlaşılan. Aracı almadan önce 1 kurumsal ekspertize 1 yetkili 1 özel servise soktum kimse bu sorundan bahsetmedi. Memlekette güvenecek insan kalmamış gerçekten...
      Kuvvetle ihtimal 1.piston sekmandan kaçırıyor. Moly gen 5w30 dexos 1 gen 3 yağ kullanıp bi deneyin. Düzelme ihtimali var.
      @Murat
      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
      X