Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Değişik bir AFL sorunu!...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Hayabusa hocam, aracim astra j cosmo 2011 model. Aracimda afl var. Gunlerdir internette cok arastirdim ve sizin paylasiminizi sadece buldum. Şöyle bir problemim var. Far sistemimde ampullerde veya fonksiyonlarda bir sıkıntı yok. Sadece yağmur yağdığında yerde su birikintileri oldugunda ve ben buralardan gecince, once afl yukseklik uyarisi arizasi veriyor sonra afl servis gerekli uyarisi verip oyle kaliyor. Hava kuru oldugunda hic boyle problemim yok. Yani ariza kodu islenip oyle kalmiyor sadece yer islak oldugunda ve aracı yikattigimda bu oluyor. Ben de sizin gibi soket problemi dusunuyorum. Arac lifte kalktiginda soketleri sokup sprey ve hava ile temizlettim. Ama problem devam ediyor. Sizde durum nasil, çözüm bulabildinizmi? Acaba bu soketlerin izolasyonu saglansa duzelirmi, bu izolasyon sizce nasil yapilir yaptiran varmi bildiginiz. Tesekkurler simdiden...

Yorum

Post'u açmışım sorunumu hallettim ama buraya bilgi düşmeyi atlamışım.
      Benım hatamın kaynağı arka tekerleğin oradaki far yükseklik seviye sensörünün soketi çıktı.Soketi elektronık kart temizliyi sprey ile temizleyip izole ettim.Sorunum kalmadı.

Yorum

Soket İzolasyonunu nasıl yaptınız acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drsos71 View Post
          Soket İzolasyonunu nasıl yaptınız acaba?
          Mum silikon kullandım

Yorum

İşleniyor...
          X