Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İpuçları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İpuçları

Hemen bir ipucu paylaşayım.

Cosmo'lu araçlar için KOLTUKTAN RAHAT İNME.

Normalde koltuktan rahat inme modunu açarsanız tekrar aracınıza geldiğinizde düzeltmek için 1 ya da 2 düğmesine basılı tutmanız gerekir. Ama bu yöntemle aracınızın kapısını açtığınızda koltuk hafıza ayarına dönüyor..

Yapmanız gereken koltuktan MENÜ+1 tuşları ve + KAPI KİLİTLEME tuşu. Üçüne birden basmak. (bu arada configürasyon menüsünden "uzaktan kayıtları çağır" açık omalıdır )

Kullanırken de anahtarla kapı kilidini 2 kere açmak. Kapıyı açtığınız zaman koltuk yerine geliyor.
    1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Ynt: İpuçları

tesekkürler bilgi için

Yorum

Bunu nasıl keşfettin. Başka böyle trikler de var mı? Paylaştığın için çok sağ ol. obaa
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bir Tripte ben söyleyeyim

Config Tuşuna uzun süre basın yaklaşık 15-20 sn ekranda Test modu aktif mesajı göreceksiniz daha sonra info tuşuna basarak daha detaylı bilgileri göreceksiniz not bu işlem Cd500 ve dcd800 denenmiştir diğer modellerde test edilmedi ama büyük ihtimalle orda da aynıdır.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

CDC400'de de var.

bu işlemi Vectra'da bulunca çok hoşuma gitmişti, çünkü dijital km saatine kavuşmuştum ihihi
          Insignia'da zaten dijital km saati var.
          çok fazla yazı olduğu için neyin ne olduğunu çözemedim ama birde saniyede kaç metre yol gittiğimizi gösteren bir satır vardı.
          InsigniaTEAM

Yorum

bu özellik astralarda da var...
            F30 Sport+

Yorum

hatta daha iyisi. koltuktan rahat inmeyi koltuğa rahat oturma olarak ta kullanabileceğiz. Kapı kilidini bir kere aç, geriye çekili koltuğa otur. Sonra kilidi bir daha aç, sen koltuktayken koltuk düzeliyor.

Bu arada kapıların otomatik kilitlenmesi var mı diye inceliyorum. Benden önce bulan olursa paylaşımları bekliyoruz.
              1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Yorum

bir şeyi merak ediyorum. yardım ederseniz sevinirim.
                araba ilk geldiğinde nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde sadece yan aynayı kapatmıştım.
                daha sonra ne kadar denediysem olmadı. tek ayna kapatmanın nasıl olduğunu bilen var mı?
                Renault!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Av.OCAL
                  araba ilk geldiğinde nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde sadece yan aynayı kapatmıştım.
                  daha sonra ne kadar denediysem olmadı. tek ayna kapatmanın nasıl olduğunu bilen var mı?
                  el ile manuel ihihi
                  gece birisi gıcıklığına elle kapatırsa bozulmaması için kesin manuel kapatma imkanı da vardır.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    Orjinal yazı sahibi: Av.OCAL
                    el ile manuel ihihi
                    gece birisi gıcıklığına elle kapatırsa bozulmaması için kesin manuel kapatma imkanı da vardır.
                    gerçekten tek tarafı kapandı. nasıl yaptım bilmiyorum. kimseye denk gelmedi mi böyle bir şey?
                    Renault!!!

Yorum

ARKADAŞLAR Config Tuşu NE İŞE YARIYOR ACABA. BENDE CDC 400 VARDA

Yorum

Aracınız ile ilgili temel ayarları yapabilmenizi sağlıyor.
                        Bunun içinde "eğer modeliniz cosmo ise" Bluetooth bağlantısı, koltuk ayarları, ayna kapanma ayarları, ses görüntü vs ayarları . Kısaca tüm ayarları oradan yapıyorsunuz.

Orjinal yazı sahibi: aykut
                        ARKADAŞLAR Config Tuşu NE İŞE YARIYOR ACABA. BENDE CDC 400 VARDA
                        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Başka ipucu bulan var mı?

Yorum

Daha önceden de bahsetmiştim ama bilgilileri tazeleyelim

Turist Modu Aktifleştirme

Selektör kolunu sabit tuttuğumuz zaman bir özelliği devreye sokuyorsunuz Turist modu özelliği

Bu araç Trafik yönüne(İngiltre trafiği mesala) göre farların açısını değiştirebilirsiniz bunu yapmak için Selektör yapargibi kolu sabit tutup kontağı çevirdiğinizde farlar bir göz kırpıyor normal yaptığı show değil böylelikle farların trafik akışına göre ayarlayabilirsiniz tabi kim trafiğin ters olduğu bir ülkeye gidecek araçla bilmem ama böyle bir özellik var turist modu bence fazla oymayın sonra hangi trafik moduna göre çalıştığını anlayamazsınız

Park asistanının Yönünü değiştirme

İlk değer olarak Park asistanı Sağ tarafta aracın park edebileceği yeri arıyor Sol tarafta araması için Park asistan düğmesine 2 saniye basıyorsunuz Sol tarafı kontrol ediyor tekrar 2 saniye basıyorsunuz sağ tarafa geçiyor.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bende dün gece bir şey farkettim. Forumda da yazılmamıştı.
                              Gece bagaj kapağını açıp kapattığınızda, arka plakalıkların ışığı bir müddet açık kalıp sonra sönüyor.
                              Muhtemelen önümüzü görebilmemiz için...
                              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                              X