Duyuru

Collapse
No announcement yet.

100 Km Yakıt Tüketimi Değerleme Ve Sonuçları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 100 Km Yakıt Tüketimi Değerleme Ve Sonuçları

yaş muhabbeti yapmak değil amacım ama ben yaşlanmışım galiba....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oziozborn
      yaş muhabbeti yapmak değil amacım ama ben yaşlanmışım galiba....
      yok yok oğuzhan bey bizim beklentilerimiz başka eğer yıl sonuna dogru satmayı düşünürseniz haberim olursa sevinirim...
      konuyu dagıttık kızacak şimdi modlar
      2012 HONDA CIVIC PREMIUM

Yorum

walla satılık olur muhtemelen ozamana kadar gitmezse.. kızacak bi şey yok beklentiler farklı olabilir onu tartışırım ama yazdığım şeyler bilinen doğrular..

Yorum

Vallahi ne kadar yakarsa ysksin hicbir arabamin icinde oturmaktan kullanmaktan bu adar haz duymadim. Ben aracimla ilerlerken insanlarin aracima bakip ta karsi kaldirimdn arabami gostermesi kada keyifli bi sey olamaz.hayatta bizi mutlu eden kac tane sey var ki? Arabam da benim hobim dostum dert ortagim.yakiti da fala oluversin her guzelligin bir bedeli vardi degil mi?

Yorum

Yeni insignia gelene kadar en iyisi bu...........

Yorum

güle güle kullanmaya devam edelim... yaksın anasını satayım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                Vallahi ne kadar yakarsa ysksin hicbir arabamin icinde oturmaktan kullanmaktan bu adar haz duymadim. Ben aracimla ilerlerken insanlarin aracima bakip ta karsi kaldirimdn arabami gostermesi kada keyifli bi sey olamaz.hayatta bizi mutlu eden kac tane sey var ki? Arabam da benim hobim dostum dert ortagim.yakiti da fala oluversin her guzelligin bir bedeli vardi degil mi?

Yorum

sana yürekten katılıyorum en iyisi bu.... ne diyeyim başka şimdi ...

Yorum

onun için 2. eli 0 ın dan pahalı olan bir d sınıfı aaraç türkiye de yıllardır d segmentinin 1. cisi

Yorum

Yaklaşık 250km önce sıfırladık ve bu süreden sonra tamamen şehir içinde kullanıldı. Park ederken 8.0/100km yazıyordu.

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

gecen 60 km yol yaptım 185 e sabitledim 7.9 lt 130 bg sonradan chipli 166 bg az yakmamasını istiyorsan dizel alacaksınız birde sunu söyleyim passat 1.4 opel 1.6 biri 122 bg biri 180bg bırakında yaksın okadar sonra bana göre yeni passat ihtiyar arabası kaldıki 2007 passatım vardı insigniayı almadan önce bu benim şahsi görüşüm tabiki herkezin düşüncesine saygı duymak lazım
                        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

sevmek ayrı doğruları kabul etmek ayrıdır arkadaşlar çoğunuzdan daha uzun süredir opel kullanıyorum 3 kasa vectra kullandım ... ben de severek aldım...

Yorum

dedim ya yaşlandım galiba ben...

Yorum

Ben sunu soyleyebilirm ben d sinif gercek bi arabaya binmek istiyorum. Passat mi caddy mi golf m jetta mi polo mu oldugunu anlamadigm sifir guzelligi olan bi makine degil.dogusun butun ust duzey yonetimi arkkadasim gel insigniani birak hemen passat verelim diyorlar ben de gulerek once aracin disini sonra icini yapmayi ogrenin ondan sonra diyorum.kullanmadigim araba kalmadi bu fiyata bundan daha guzel daha sik daha performansli daha duygu dolu bir araba gormedim.o yuzden yilin otomobili secildi o yuzden dekra testlerinden en sorunsuz araba olarak gecti o yuzden farkli o yuzden kabul edilebilir.gerisi size kalmis yaninizdan gecerken ya bu da caddy mi yok ya passatmis yok ya gilfmus yok ya haatta amarokmus derler.neyse kendi dusunceniz bize de saygi duyup yaninizdan gecerken xenon farlarimizla selektor yapip cift eksozumuzun gurultusunu duyurmak duser.saygilar sevgiler

Yorum

14 gun once 310 kmlik Merzifon-Ankara arasi dijital kadrana gore 127 km, GPS'e gore 121 km/h cruise control ile 7.4 litre yakti + 110 km ankara sehir ici, donuste 140-160 km seyirle tuketim 9 litreye cikti.
                                110 km sehirici 620 km sehirlerarasi. 1 depo ile toplam 730 km yol yaptim.

90 a sabitleyince. 6.1 - 6.2 tuketimi gormuslugum coktur.
                                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                                X