Duyuru

Collapse
No announcement yet.

100 Km Yakıt Tüketimi Değerleme Ve Sonuçları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 100 Km Yakıt Tüketimi Değerleme Ve Sonuçları

rolantiniz çok yüksek acaba kaç devirde duruyor?Bizim araç yeni olmasına rağmen ben 1.2 litre görüyorum ve rolanti devirim 0.8-0.9 gibi.Birkaç fotoğrafta anlık sarfiyatı rolantide 0.7-0.8 litre görmüştüm ben de daha düşer diye tahmin ediyordum ama sizinkisi gerçekten yüksek
    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oziozborn
      forda bakmaya gittim mondeo tdci 1.6 trend 60 lira arabanızı da alırız dediler kaç lira dedim 35 lira imiş ... inanılmaz değer kaybı da var bu araçda gibi geliyor bana ama hayırlısı..
      ben 36 vereyim.
      ya gerçekten bu araba bu kadar yakıyormu peki lpg durumu nedir bende bir ford kullanıcısıyım benim aracım lpgli ve 30 liralık lpg ile 120-130 km arası gıdıyorum acaba degıstırmesemmi...
      2012 HONDA CIVIC PREMIUM

Yorum

sakın değiştirme .. lpg uyumu yok .. ben şunu da anlamıyorum ayrıca lpg taktıracaksam niye aldım ? 2002 den beri opel kullanıyorum 2009 da ötv den 40 almıştım 41 liraya arada insignia çıkınca aynıı paraya satıp bunu aldım sakın sen de hata yapma şimdi al bakalım 0 40 liraya dizel d sınıfı araç da göreyim..

Yorum

40 dediğm 407

Yorum

Yani şunu söyleyim her güzel şey aynı anda olamıyor olanlarda 100bin TL'nin üzerinde.Araçlarımız gerçekten hem performans hem konfor açısından o yakıtın hakkını veriyor.Yanında iç ve dış dizaynı da cabası.Evet yakıyor ama çok yakmıyor en azından benim görüşüm bu.LPG taktıranlar var ama o da ucuz değil k!Nereden baksanız 2000-2500 TL oluyor.Bunu ne kadar da amorti edersiniz size kalmış ama çok randuman alınmıyor sanırım

Yorum

almayı düşündüğüm araç passat dizel 6 aya gün veryorlar falan ama bekleyeceğim ... hayırlısı olur inşallah ... bu arada aracım makul fiyatdan satılık ... hayır çocukları tatile bırak gel 600 sinir oluyorum ...

Yorum

sakın değiştirme ..
                Yani siz memnun olmayabilirsiniz ama bu aracın fazla yakıt sarfiyatı göreceli bir kavram! Daha geniş ifadeler kullansanız hepimiz için daha uygun sanırım. Sonuçta sizin böyle yazmanız farkında olmasanız da araçlarımızın ikinciel fiyatlarını da etkiliyor.Sonra demeyin araçlarımız niye böyle!!! Aracın ikinciel fiyatını belirleyen de bizleriz yanılıyor muyum?

Yorum

geçtim performansı.... heyo ben bunu geçtim işte çağlarını geçmişim ben..... evet güzel araba ... evet sadece tüketim sorun olan ama kabul de edelim teknik olarak da diğer almanlardan 1 adım geride gibiyiz... motor gm ... en büyük güzellik o gibi .. opel kendisi de motor üretmiyor zati... bildiğim kadarıyla dizel 1.3 -1.7 fıat 1.9-2.0 ısuzu dan geliyor benzinliler de gm

Yorum

sayacı en son ne zaman sıfırladığımıza ne zaman bakıyoruz. Ben aracı aldığımdan beri sıfırlamadım8.5 yazıyo
                    Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

araçdan soğudum iyice... doğruları söylüyorum .. içimi döküyorum anlayacağın.... ama bunun doğru yeri burası değil haklısın ... yoğurdum ekşi demek de doğru değil....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                        sakın değiştirme ..
                        Yani siz memnun olmayabilirsiniz ama bu aracın fazla yakıt sarfiyatı göreceli bir kavram! Daha geniş ifadeler kullansanız hepimiz için daha uygun sanırım. Sonuçta sizin böyle yazmanız farkında olmasanız da araçlarımızın ikinciel fiyatlarını da etkiliyor.Sonra demeyin araçlarımız niye böyle!!! Aracın ikinciel fiyatını belirleyen de bizleriz yanılıyor muyum?

Oğuzhan bey anladığım kadarıyla sıkıntılı bu yakıt tuketımınden ama bence aracın agırlıgı sagladıgı guc hesaba katıldıgında normal gıbı bırde dusunsenıze 6 vites olmasa daha fazla yakar. Birde kullanıcıların fiyat belirlediğini sanmıorum pek bu ç.k.l galericiler belirliyor bu ülkede fiyatı yok boyalı bilmem ne ıvır zıvır. Ama herşeye rağmen ben istanbul-çorum arası giderken benim arabanın ara hızlanmalırı pek iyi degıl ve bende gucu ve torku yuksek bir araç almak istiyorum, gerektiğinde kızdıgım adamın tamponunda bitecegım gerektigındede stopları gosterecegım bı araba ıstıyorum şimdilik insignia tercihim ama bir aklımda tsi passat diyor ama onunda fiyatı yüksek geliyor 40 sınırını gecmeyen arabalar bana daha makul gorunuyor simdilik. yakıt çok onemli bir konu onu da lpg ile aşma planım var yıl basına kadar bakacagız artık yeni yıla gırerken fıyat durumlarına gore degıstırecegım....
                        2012 HONDA CIVIC PREMIUM

Yorum

Sorun caddede yarışmak ve geçmek değil performans demek de o değil zaten...Performans demek aracın sizi tatmin etmesidir...Hangi Alman? Merso,BMW,Audi mi?Bunların C sınıfı fiyatlarından haberiniz var mı?Evet Passat daha az yakıyordur şüphem yok ama tercih meselesi bu ama ben o kadar parayı sırf az yakacak diye o tasarıma veremem(performansı katmıyorum bile)

Yorum

hayırlısı olsun şimdiden.... tercihler tartışılmaz .....

Yorum

Öyle tabiki sonuçta herkes beğenmek ve tatmin olmak zorunda değil zaten böyle de bir çabamız olamaz.İnşallah içinize sinen ve mutlu olacağınız bir araç alırsınız.

Yorum

haklısınız hepiniz ....ne diyeyim..... artık geri adım atayım......

Yorum

İşleniyor...
                                X