Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bugün yaşadığım problem...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post

Aracınızın akü değerleri gayet güzel. Akü kaynaklı anlık sorun olmuş olabilir. Bu değerleri araç çalıştıktan sonra mı ölçtünüz yoksa önce mi? Böyle durumlarda anahtarı kol dayamanın ordaki ilgili yerine takıp öyle denemek lazım.
    O gün bahsettiğiniz gibi anahtarı yerıne takıp denemiştim, ama hiçbir şey olmadı. Araçta elektrik namına bir şey yoktu. Takviye ile çalıştırdıktan sonra tamamen düzeldi ve o günden beri bir daha sorun çıkmadı. İlginç yani

Yorum

Hayırlı akşamlar
      aynin sorun bende var arac kaportacidaydi orada alarm caldi mı bilmiyorum ama teslim aldigimda lastik konumları bilinmiyor uyarısı vardı ve vites gösterge ışıkları yanmıyordu.
      ne önerirsiniz kutup başı sok tak mi yapayim servise mi gideyim ilk kez oldu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: colornick View Post
        Hayırlı akşamlar
        aynin sorun bende var arac kaportacidaydi orada alarm caldi mı bilmiyorum ama teslim aldigimda lastik konumları bilinmiyor uyarısı vardı ve vites gösterge ışıkları yanmıyordu.
        ne önerirsiniz kutup başı sok tak mi yapayim servise mi gideyim ilk kez oldu.
        kutup başı söküp takın. tamamdır.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Teşekkürler kutup başı sök tak yaptım düzeldi. Inşaallah bir daha olmaz

Yorum

Merhabalar,

Aynı problem daha önce başıma gelmişti, aracı servise götürünce bir yazılım attık sorun düzeldi demişlerdi. Ancak problem yaklaşık 6-7 ay sonra bu sabah yine tekrarladı. Bire-bir aynı sorun. Mesajlardan birinde servisin araç içinde uzaktan kumanda olmasın dediği yazıyordu ki araçta 2 adet kapı kumandası var ama bunlar kullanılmadan aracı nasıl etkiler aklım almıyor. Ya da bu araç bu kadar hassas mıdır bunu da anlamış değilim. Günlük olarak kullanacağım araç sorunsuz olsun diye gittim bu aracı aldım ama bu tür teknik sorunlar can sıkıyor, araçtan soğutuyor insanı.

Bugün aracı tekrar servise götüreceğim ne dediğini ya da yaptığını buradan yazarım yine.

Yorum

Merhabalar bende aracımda ‘lastik konumları bilinmiyor’ ve ‘lastik izleme sistemi’ hataları aldım ayrıca otomatik vites konumları ışıkları da yanmıyor dünden beri. Bugün servise geldim bakalım ne diyecekler araç şu an içerde. Tecrübeleri olan yazar mı ? Teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Acy View Post
                Merhabalar bende aracımda ‘lastik konumları bilinmiyor’ ve ‘lastik izleme sistemi’ hataları aldım ayrıca otomatik vites konumları ışıkları da yanmıyor dünden beri. Bugün servise geldim bakalım ne diyecekler araç şu an içerde. Tecrübeleri olan yazar mı ? Teşekkürler.
                Tanışma bölümünde kendinizi de tanıtırsanız memnun oluruz, hoş geldiniz
                InsigniaTEAM

Yorum

ki zaten bu konuda yeteri kadar bu konuyla ilgili tecrübe var ??? akü kutup başınısökü bekleyin bir süre takın. tamamdır.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Arkadaşlar, konuyu baştan sona okudum. Bir arkadaş, kol dayanağın altındaki anahtar yerini sormuş ama kimse cevaplamamış. Bir de akü kutup başından kastınız hangisi, her ikisi de mi yoksa herhangi biri mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enteresans View Post
                      Arkadaşlar, konuyu baştan sona okudum. Bir arkadaş, kol dayanağın altındaki anahtar yerini sormuş ama kimse cevaplamamış. Bir de akü kutup başından kastınız hangisi, her ikisi de mi yoksa herhangi biri mi?
                      Sadece eksi kutup başı.
                      Kol dayanağını kaldırınca dip kısımda anahtarı diklemesine koyabileceğiniz bi yer mevcut.
                      @Murat
                      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post

Sadece eksi kutup başı.
                        Kol dayanağını kaldırınca dip kısımda anahtarı diklemesine koyabileceğiniz bi yer mevcut.
                        Teşekkür ederim.

Yorum

Rica ederim.
                          @Murat
                          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

bu konuyu daha önceden okumuştum, olursa çözümünü de biliyodum ancak ne zaman başıma geleceğini bilmiyodum. bu sabah işe giderken arka kapıyı açtığımda korna çalmaya başladı, hiç uğraşmadan aracı alıp mahalleden çıkardım. yol kenarında kutup başını sökünce bi on saniye daha çalıp sustu. anahtarı kol dayamanın altına koymak da fayda etmedi ki zaten aküyü her türlü sökeceğim için çok uğraşmadım. yalnız bir şeye dikkat ettim, telefon araca bağlıysa ve biri sizi arıyosa alarm susuyo, yeriniz kalabalıksa ve yanınızda biri varsa sizi arasın telefondan en azından kimseyi rahatsız etmeden sakin bi yere atarsınız kendinizi. onun dışında da akünün kapağı için iki tane klips var akünün arka tarafında, önce onlara bastırıp akü kapağını söküyosunuz, daha sonra 10 lokmaya akü başlığını çıkarıvosunuz. başına gelecek arkadaşlar inşallah okumuştur bu konuyu
                            OPC Line Sport

Yorum

Merhaba, bu sorunun çözümü için fotoğrafta sağ tarafta kalan somunu mu söküyoruz?
                              You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 1 photos.

Yorum

Geçici çözüm için akü, kalıcı için benim yazdığım, servis aksiyonu ile çözülüyor sorun.

Yorum

İşleniyor...
                                X