Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Yakıt Tüketim Değerleri Listesi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia Tüketim Değerleri Listesi

Orjinal yazı sahibi: KrM
    Şimdi bayiye gitsek 2011 model 1.6t cosmo yu 60 bine alabiliyomuyuz.Biraz inandırıcı gelmiyoda bana.Gidip bayiden bire bir bu fiyatı alan pazarlık eden varmı.Duyum yada arkadaş dedi olmasın lütfen.

almak istiyosanız gidip alalım, fiyat 60000 lira, hatta aracı benim üzerime peşin olarak alırsanız 57500 lira ....

Yorum

Şimdi bayiye gitsek 2011 model 1.6t cosmo yu 60 bine alabiliyomuyuz.Biraz inandırıcı gelmiyoda bana.Gidip bayiden bire bir bu fiyatı alan pazarlık eden varmı.Duyum yada arkadaş dedi olmasın lütfen.
      bomboş, 1.6t cosmo 60.000 lira dendi banada..

Yorum

Dün bende servis te idim.Banada 60 bine biter dendi.Belki daha da aşağıya olabilir bence.Ordaki arkadaşa da söyledim yazıklar olsun millet zam yaparken siz indirim yapıyosunuz.Güzelim arabanın kıymetini bilmiyolar.Birde almak isteyen olursa balkan otoda navigasyonlu 2010 model fırsat arabası diye teknik gri bir araç var.64 yazıyo ama 58 vereceklermiş.Öyle bi şey söyledi.
        Bir başka not ise servis ücreti 420 olmuş.5-6 ay önce 320 idi.Hehalde araba yerine servisten geçirmenin derdinde bunlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
          almak istiyosanız gidip alalım, fiyat 60000 lira, hatta aracı benim üzerime peşin olarak alırsanız 57500 lira ....

57.500 e kesın alınırmı bu araba? emınmısın banada bayıde 60.600 tl dedıler! 1.6 cosmo turbo ıcın!

Yorum

Aracımı (130 hp otomatik) aldığım günden beri aldığım toplam yakıt 342 litre,yaptığım yol 4125 km, Ortalama tüketim 8.3 litre.
            Yol bilgisayarı 7.8 litre gösteriyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzman
              Aracımı (130 hp otomatik) aldığım günden beri aldığım toplam yakıt 342 litre,yaptığım yol 4125 km, Ortalama tüketim 8.3 litre.
              Yol bilgisayarı 7.8 litre gösteriyor.

yol bilgisayarı o kadar farklı çıkmaması gerek aslında, ama yinede maşallah çok az yakmışsınız, benim araçta şuan 13000 km yol yapmış durumda, yaktığım benzinin ise haddi hesabı yok şaka bi yana ortalama 10.8 yakmışım.... 10.8x130x4.15=5.826 lira...

Yorum

Aracımı cuma günü yeni aldım depoyu tam doldurdum 280 TL de tabanca attı şehir içi trafikte tam 100 km yaptım ve tekrar istasyonun yolunu tuttum tekrar fulledim 45 tl lik yakıt aldı. yol bilgisayarı 100 km de 10,4LT yakıt tüketimi gösteriyordu.

İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
                Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

daha öncede yazdım. dizel c-max test aracı kullandım 12 litre ortalaması vardı 3000 km'de idi. tabiki o bir test aracı ve aracın sıkıştırıldığı kesin. ama demek istediğim araçlar basınca yakar bu kesindir. bu dizelde 11-12 litre olur, benzinlide 14-15 litre olabilir.

bende 2005 c-max vardı (benzinli) ortalamasının hiç 9,5'in altına düştüğünü hatırlamıyorum. babam da ben de öyle çok agresif kullanmayız da... dizele göre tabiki çok yakıyor. ama bence "insignia adamın kamını emer" tarzında yaklaşımlar kesinlikle gerçeği yansıtmıyor.

bide garantili LPG sistemleri geleydi. bakın o zaman siz görün yer gök insignia oluyor mu olmuyor mu..

Yorum

Aracim henuz 440km. civarında ve ilk depodayim. Cok ufak ataklar dışında sakin kullanım ile şu anki bilgisayar ortalamam 7.8lt/100km. Ilerleyen zamandaki verileri de sizinle paylasirim.

Yorum

arkadaslar hepinizin bilgisi vardır ama şu kredi kartlarındaki kampanyaları takip edin derim.en son opette 4 tane 100 liraya 40 tl degerinde puan.%10 hiçte küçümsenmeyecek bi rakam bence.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Blackwind
                        Aracim henuz 440km. civarında ve ilk depodayim. Cok ufak ataklar dışında sakin kullanım ile şu anki bilgisayar ortalamam 7.8lt/100km. Ilerleyen zamandaki verileri de sizinle paylasirim.

aracınızın 1.6T olduğuna eminmisiniz, dizel olmasın? ihihi
                        InsigniaTEAM

Yorum

Soforun seyir defterinden; Ilk depo, km. 540.. Dün akşam otoban'a ciktim. 200km/s'leri gorunce ortalama 8.2lt/100km. oldu. Su an mevcut depo ile 504km. yaptim ve 313km. daha menzil gorunuyor.

Yorum

Yahu kim çıkardı şu araçlarımızın adını Millet kendi arabasını öve öve bitiremez, biz kendi araçlarımıza baştan ön yargı yaptırdık diğer araç sahiplerine. Tamam ekstra ekonomik değil, bir tsi teknolojisi yok ama bahsedildiği gibi de değil. Bu arada tam rakamı ben de yazıcam. Hatırladığım kadarıyla sadece şehir içi 9.5lt( ara ara sıkıştırmayla). Tam net rakamı yazarım bakıp.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

ara sıra sıkıstırınca 9.5 cok normal bence
                              eşimin arabası grande punto 1.4 ortalam 8.1
                              daha ne olsun bu motora cok normal. abartmayalım

Yorum

Kia Venga değerleri. Bu hafta dergide gördüm. 37 kuruş yakıyor 125 hp ile.......

Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
                                X