Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel İnsignia Corvin Android İnterface

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel İnsignia Corvin Android İnterface

Orjinal yazı sahibi: Arfagan
    Garantiyi bozarmı bu uygulama sizce ?
    Yetkili servisler de yaptığına göre bozmuyordur.

Yorum

Bozmaz, temiz bir işçilikle anlaşılamaz bile.
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Teşekkürler
        2015 Insignia 1.6 170 HP AT cosmo

Yorum

Şu an tek kişi bu işi yaptığı için rekabet ortamı yok..Yeni ürünler vs gelmeye başladığı zaman daha alınabilir seviyelere gelecektir fiyat olarak. 1800 lira gibi rakkamlar bence çok çok fazla abartı
          1.6 CDTİ SPORT MOHANGAY KAHVE

Yorum

Konu ile ilgili gelişme var mı acaba merak ettim. Uzun zamandır siteye giremediğimden bu konuyu yeni okudum. Site içinden uygulamayı edinen oldu mu tecrübelerini paylaşması güzel olur.
            2015 Beyaz İnsignia 1.6 CDTI Cosmo + Kış Paketi

Yorum

Ben de yeni bir gelişme var mı diye girdim. Ancak hiç bir haber yok. Acaba yaptıran mı yok? Ben Ankara'dayım. Yaptıran var sa aracında görmekten mutluluk duyarım.

Yorum

Bu fiyatlar bu ürün için değmez,çok aşırı yüksek.Maliyeti çok düşük olan bir ürünü,sırf arz düşük talep fazla diye düşünerek bu fiyata pazarlamak,başarılı olmaz.Bence bizim hepimizin mirroring olayına ağırlık vermemiz gerek.Çok daha ucuza ve daha başarılı bir çalışma olur.Bu konuda aramızda muhakkak ustalar vardır,yardımcı olacak.

Yorum

Bu konuda bir gelişme yok,yerimizde sayıyoruz.Taktıran arkadaşlar var mı ? Tecrübelerini paylaşmak üzere.Aradım ben, satıcı 1750-1800 den aşağı inmiyor.Çok yüksek,bir bayram kampanyası filan yapsa,bayram öncesi herkes mutlu olur.

Yorum

Selamlar ben birkaç gün önce taktırdım.şuan gayet iyi çalışıyor,r700 ile corvin arasındaki geçiş çok hızlı.navigasyonu gayet hızlı.aslında işlerimin yoğunluğu nedeniyle adam akıllı kurcalama fırsatım olmadı henüz,
                    2013 opel insignia cosmo 1.6 sidi manuel
                    http://i.hizliresim.com/R1Jnda.jpg

*İmza görseliniz kurallara aykırıdır, lütfen tekrar düzenleyiniz

Yorum

Bu konuda biraz daha açıklama verebilirseniz memnun oluruz. Örneğin geri vites kamerasını nasıl buldunuz? Navigasyonda harita güncellemeleri hangi kaynaktan yapılmakta? İlave uygulamalar yüklenebiliyor mu? Vs. Ayrıca nerede, ne kadar bir ücrete yaptırdınız? Bu konularda izlenimlerinizi ve bilgileri paylaşabilirseniz çok memnun oluruz. Güle güle kullanın.

Yorum

selamlar arkadaşlar ,
                        bende corvin cihaz taktırdım ve arabanın orjinal ekran bozulmadan sol ust koseye basarak gecis saglanıyor.
                        android cihaz olduğundan TomTom Traffic yükledim ve 3 yıllık 150 tl karşılığı Türkiye haritasıda yükledim.Sorunsuz mükemmel bir navigasyon için cihazı alan arkadaşlara tavsiye ederim.Eğer cep telefonunuzdan da internete bağlarsanız anlık trafik durumunu size bildiriyor.
                        ayrıca Spotify ibb trafik yükledim istediğim müziği dinliyorum.
                        bana göre işlevsiz ekran bu sayede süper bir hal aldı.en güzeli de araba üzerinde hiçbir orjinallik bozulmadı.

bu arada TomTom Traffic için link...

https://play.google.com/store/apps/d...y.navapp&hl=tr

Yorum

Hayırlı olsun, yandex navigasyon,yüklediğiniz uygulamalar filan varsa resim veya foto ile paylaşabilir misiniz.Say aynaya kamera taktırdınız mı? Fiyat nedir ?

Yorum

önümüzdeki ay bendee corvini taktıracağım inşaallah

hayırlı olsun..
                            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: airlove
                              Hayırlı olsun, yandex navigasyon,yüklediğiniz uygulamalar filan varsa resim veya foto ile paylaşabilir misiniz.Say aynaya kamera taktırdınız mı? Fiyat nedir ?
                              teşekkür ederim.tabikide akşam resimlerini çeker yarın paylaşırım.geri görüş kamerası var oda gayet başarılı...

Yorum

Takılan cihaz bu 300 Usd normal satış fiyatı, toptan yada 1 elden çok daha ucuza alınmıştır.Türkiyede istenen fiyat 1800 den başlıyor, şaka gibi...Yarım saatde montaj.% 100 kar.

Yorum

İşleniyor...
                                X