Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel İnsignia Corvin Android İnterface

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel İnsignia Corvin Android İnterface

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
    Orjinal yazı sahibi: airlove
    1000 Tl olursa ben varım.
    yurt dışı fiyatları minimum 1200 tl den başlıyor. işçilikte yok. garanti desen o da meçhulç adamlar belliki ürün çekmişler. imkansız android interface o fiyata maalesef.
    Dediğin gibi fiyatlar 400$ civarında aşağıda bir tane var mesela aslında montajıda çok kolay gibi ama oraları sökmeye bile cesaret edemiyom, geri görüş kamerasını es geçip sadece multimedyayı kendim alıp taksammı bilemedim.

http://tr.aliexpress.com/item/Car-Mu...d-ddbeb16a5b8d
    Insignia 2015 1.6 SIDI AT Cosmo (41GN584)

Yorum

Sn. selcuktuncer multimedya aracın orjinal ekranında iken geri vitese takıldığında ekran otomatik olarak android geri görüş kamerasına mı geçiyor acaba? Yoksa geri manevra yapmadan önce androide geçip ondan sonra mı geri vitese takmalıyız?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opel2013
        Sn. selcuktuncer multimedya aracın orjinal ekranında iken geri vitese takıldığında ekran otomatik olarak android geri görüş kamerasına mı geçiyor acaba? Yoksa geri manevra yapmadan önce androide geçip ondan sonra mı geri vitese takmalıyız?
        bu konuda bilgim yok araştırmadımda aracımda orjinalinde geri görüş sistemi olduğu için ama bir butonla androide geçen sistem bence geri vitese alındığında da direk kamera açılır yoksa bir manası anlamı yok. yüzde 99 geçiyordur direk geri görüşe.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Selami
          Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
          1000 Tl olursa ben varım.
          yurt dışı fiyatları minimum 1200 tl den başlıyor. işçilikte yok. garanti desen o da meçhulç adamlar belliki ürün çekmişler. imkansız android interface o fiyata maalesef.
          Dediğin gibi fiyatlar 400$ civarında aşağıda bir tane var mesela aslında montajıda çok kolay gibi ama oraları sökmeye bile cesaret edemiyom, geri görüş kamerasını es geçip sadece multimedyayı kendim alıp taksammı bilemedim.

http://tr.aliexpress.com/item/Car-Mu...d-ddbeb16a5b8d
          bu ürünler bile 400 dolar civarında evet interface en mantıklısı ve harika bir olay bence. orjinal donanımı sökmeden ekran dahil, bağlantı ile orjinal butondan direk androide geçiş olayı bence yapılmalı. interface daha mantıklı OEM cihazlara göre. aslında eğer iyi bir firmaysa müşteri ilişkileri sağlamsa 9 taksite 1800 tl olayı mantıklı olur. ciddi ciddi düşünüyorum ama biraz daha fiyatların düşmesini bekliyorum, ama dolar çıkıyor işte.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

1800 TL mantıklı bir rakam. Ben Ankara'dayım. Ben de bu fiyat olursa düşünüyorum.

Yorum

Sayı artarsa 1600,e kadar inebilirler diye düşünüyorum...

Yorum

Android versiyonu kaç acaba cihazın ve güncelleme alıyor mu ? ben bu hafta olmazsa önümüzdeki hafta bir uğrasam fikir alsam iyi olacak.

Yorum

taksitle olmak kaydıyla ben varım 1600 e acelem yok. ama sanmıyorum.

Yorum

Aslında en güzeli sistemi deneyerek bilgi sahibi olmak. Ankara'da Corvin li cihaz bulamadım. Bu nedenle böyle bir imkanım yok. Eğer siz gidip bizzat görebilirseniz bir çok soru ve şüphe giderilmiş olur.

Yorum

aradım konuşacağız. gideceğim ilerleyen günlerde. telden soracağım sorularda var. gün içinde konuşacağız.

bu arada araçta dahili kamera orjinalinde varsa montaj işi 15 dakika sürüyormuş.

Yorum

yetkili arkadaş ile telefonda konuştuk yani fiyat olarak 1850TL+KDV diyor. fatura istemeyenlere 1850 diyor. kamera dahil. Aynı zamanda yan görüş kamerası da takıyormuş bu sisteme. sinyal kolunu sağa çektiğinizde sağ tarafı gösteriyor falan dedi. ben sitemiz adına kendisi ile yüzyüzede görüşeceğim inşallah. hafta sonu. insigniateam adına indirim talebim oldu ama bu konuda oldukça ketum bakalım.

Yorum

Selçuk bey,çabalarınız için teşekkürler.Orjinalinde geri görüş kamerası olan modeller için geri görüş kamerası masrafını düşerek,diğer opsiyonlar dahil(yan görüş kamerası...vs),fiyat öğrenebilir misiniz.Birde umarız güzel fiyat alırsınız.Aracın garantisini bozar mı,uygulamanın garantisine kadar,3G sim kart giriş yerimi var tv yayınları için gibi detayları konuşursunuz sanırım.Tekrar teşekkürler.

Yorum

Selçuk bey,çabalarınız için teşekkürler.Orjinalinde geri görüş kamerası olan modeller için geri görüş kamerası masrafını düşerek,diğer opsiyonlar dahil(yan görüş kamerası...vs),fiyat öğrenebilir misiniz.Birde umarız güzel fiyat alırsınız.Aracın garantisini bozar mı,uygulamanın garantisine kadar,3G sim kart giriş yerimi var tv yayınları için gibi detayları konuşursunuz sanırım.Tekrar teşekkürler.
                            fiyatta çok değişiklik olacağını sanmıyorum. kamera dahil 1850 faturasız diyor. aslında firma toptan satış yapıyor perakende satış yapmıyormuş. bakalım belki biraz daha indirim yaparlar, talebe bağlı birazda bu durum.Soruları cevaplamaya çalışayım aynı şeyleri sordum bende zaten,

-Aracın garantisi bozulmuyor. Mevcut yazılıma herhangi bir müdahale yok. sadece + özelik katılıyor.
                            -Uygulama garantisi Standart 2 yıl.
                            -3g sim kart girişi yok. Zaten olanda pek yok diye biliyorum. 3g dongle ile bağlanıyor araç. burada dikkat edilmesi gereken durum dongle içeride kalacak süresiz olarak. ben yaptırırsam bu uygulamayı hazır açılmışken sistem, birde usb çoğaltıcı HUB montajı yaptırırım. Çoklu USB Kullanmış olurum. diğer seçenek ise telefonunuzdaki interneti TETHER yaparak yani, paylaşıma açarak cihazın WI-FI bağlantılarından telefonu bularak bağlanıyorsunuz o size kalmış.
                            -TV yayını olsun diğer tüm uygulamalar bildiğiniz gibi internet verisi kullanan uygulamalar. Canlı yayın yada radyo gibi kullanımlar olacaksa internet olmalı tabiki. ama tüm müzik arşivini filmleri klipleri falan depolayıp kullanabiliriz. anlık internete ihtiyaç olursada bağlanması kolay.

interface gerçekten araca + değer katan birşey bence. android = herşey sınırsız...

AMA FİYAT @

Yorum

Beni de yazın arkadaşlar bende taktırabilirim benim aracımın da orjinal geri görüş kamerası ve kör nokta uyarı sistemi mevcut zaten onlara gerek yok
                              Nakit bunlar olmadan 1500TL olabilir sanki.
                              2011 Opel Astra 1.4T Cosmo (Power Red) SATILDI

2013 Opel İnsignia 1.6T Cosmo AT Park&Go  19''Rim

Yorum

Çinden sadece cihazı 1200TL ye getirtebilirken bu cihazı montaj ile birlikte 1500 den aşağı almak biraz zor gibi o rakamlarada bu adamlar inmeyecek anladığım kadarı ile ama umarım olur, 1850 biraz bana fazla gibi fakat ciddi ciddi düşünmedeyim her an fikrim değişebilir. Önemli olan cihazın donanımı ve android versiyonu, versiyonu bi şekilde güncelleriz diyecem ama sökmeden biraz zor gibi. En iyisi güncel bir versiyon ile satınalıp 1-2 sene ellememek. Selçuk hocam gitmişken cihazın işlemci ve ram birde sd kart girişi falan filan gibi donanımsal özelliklerinide öğrenebilirsen çok hora geçer, arayıp sorayım diyordum ama sen gittiğinde canlı canlı öğrenirsen daha iyi olacak.
                                Insignia 2015 1.6 SIDI AT Cosmo (41GN584)

Yorum

İşleniyor...
                                X