Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Harita Güncelleme

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Orjinal yazı sahibi: lk1973
    Hafta sonu Ankara'da olacağım. Gecen sene gelen DVD 800 için Navi güncellemesi Ankara'da hangi serviste var acaba? Teşekkürler.
    Opiste olması lazım
    Ufuk beye selamımızı söylersiniz.
    Teşekkürler mutlaka ileteceğim selamınızı.
    Aslen galatasaraylıyım.
    Siyah 2009 Opel insignia 1.6 turbo cosmo DVD 800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lk1973
      Hafta sonu Ankara'da olacağım. Gecen sene gelen DVD 800 için Navi güncellemesi Ankara'da hangi serviste var acaba? Teşekkürler.
      Opiste olması lazım
      Ufuk beye selamımızı söylersiniz.
      UFUK bey yıllık izindeydi. Ancak benim güncellememi onun ismini verince ücretsiz hallettiler. Tekrar teşekkürler
      Aslen galatasaraylıyım.
      Siyah 2009 Opel insignia 1.6 turbo cosmo DVD 800

Yorum

Yeni haritan hayirli olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yeni haritan hayirli olsun
          Fatih abi DVD800 güncellemesi yaptırmak istiyorum Bakımları hep opal da yapılmış oraya sormadan sana danışmak istedim

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

kontrol ettir günceli varsa ücretsiz yaptır para isterlerse opise git ufuk beyi bul yardımcı olur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kontrol ettir günceli varsa ücretsiz yaptır para isterlerse opise git ufuk beyi bul yardımcı olur
              Şimdiden teşekkür ettim abi

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Opal da 1 ay kadar öncesine kadar yoktu ben opis batıpark ta yaptırdım.Orada ilgileniyorlar.Şimdiden hayırlı olsun.
                Insignia 1.6T Cosmo / Navi 800 / Isıtmalı Bej Deri Koltuk

Yorum

2011 1.6 turbo cosmo için yeni bir gelişme varmı Navigasyonda Isparta ınn hiç bir ilçesini göremiyorum. Konya seydişehir bile gözükmüyor.

Yorum

15000 bin bakmı yenı yaptırdım aracım alındığı günden beri ilk kez servise 15000 bin bakımı için giti..DVD 800 için Navi güncellemesini biz söylemeden yapıyorlarmı ? unutum yormayı
                    ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Bügun Next'in de yetmediği yerde Iphone imdada yetişti. O da sol tarafta vantusluydu

2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Arkadaşlar merhaba,

Şu navigasyon sorununu aşağıdaki linkte bulunan DVD ile çözmek mümkün mü acaba çünkü bu haliyle hiçbir işe yaramıyor.
                        Ya da elinde bu cd den bulunan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi
                        Saygılar

http://www.navigation.com/Opel-Insig...log/en_GB/EUR/
                        Dost ise düşünme, ver ömrünü gitsin.
                        Dost değilse, hiç bekletme yol ver gitsin....

Yorum

Size en yakın opel yetkili servisine müracaat ederseniz
                          güncelleme sorununuz kolayca halledilir; güncel navigasyon
                          epey işe yarayacaktır.

Yorum

Aslında benim merak ettiğim özellikle İstanbul da oturan arkadaşlardan elinde güncel harita cd si olan arkadaşım var mı onu merak ediyorum. Eğer varsa yardımcı olabilir mi?
                            Dost ise düşünme, ver ömrünü gitsin.
                            Dost değilse, hiç bekletme yol ver gitsin....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
                              Size en yakın opel yetkili servisine müracaat ederseniz
                              güncelleme sorununuz kolayca halledilir; güncel navigasyon
                              epey işe yarayacaktır.
                              En yakın servis Erzurum Erdemir ve ellerinde cd yok. Ücreti karşılığında siparişle getirdiklerini söylüyorlar. Böyle bir anlayış yok!
                              2011 Teknik Gri Opel Insignia 1.6 T Cosmo+DVD800+Sunroof+Flexride

Yorum

sevgili forum uyeleri ben 2013 INSIGNIA SPORT TOURER ECO FLEX sahibiyim.aracin uzerinde nav 800 var.dvd nasil seyredebilirim?aux cikisindan nasil faydalanabilirim.birde aracin farlari normal ben sadece gunduz farini xenon veya led lamba ile degistirebilirmiyim.onereceginiz bir marka veya bir link var mi?simdiden tesekkurler....

Yorum

İşleniyor...
                                X