Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Harita Güncelleme

Harita güncellemesi gelmiş sonunda bir yolum düşerse yaptırayım bende ya 7 8 aydır çok ihmal ettik arabayı :/ başka bir güncelleme filan varmı onuda yaptırayım takıp edemedım cunku
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

DVD 800 harita güncellemesini geçen hafta yaptırdım ama zoom in ve zoom out yaparken resmen takılıyor navigasyon, başka bu sorunu yaşayan varmı ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Arasıra bendede oluyor.Hatta haritada in out yaparken 20km den daha fazla mesafede harita kuzeye yönelirken şimdi harita malesef yönelmiyor.Bazen konumumu genel haritada bakarken yerimi anlamada zorlanıyorum
        INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
        20" jant
        infinity
        DVD 800
        Sunroof
        Deri koltuk

Yorum

Ya arkadaşlar hala samsun a reis yetkili Servisi'ne bu güncelleme gelmedi. Ne yapmam gerekli bilmiyorum. Hala ordu, sinop gibi iller navigasyonda yok. Cd si falan nereden temin edilebilir?
          Yaz aylarında çıkan bu güncellemeden neden hala faydalanmadık. OPEL Türkiye ye nasıl ulaşıp bu sorunu bildirbilirebiliriz? Navigasyonda güncellemesi için büyük şehirlere mi gitmeliyiz? Çok ayıp etti OPEL.
          Saygılar.
          Aslen galatasaraylıyım.
          Siyah 2009 Opel insignia 1.6 turbo cosmo DVD 800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lk1973
            Ya arkadaşlar hala samsun a reis yetkili Servisi'ne bu güncelleme gelmedi. Ne yapmam gerekli bilmiyorum. Hala ordu, sinop gibi iller navigasyonda yok. Cd si falan nereden temin edilebilir?
            Yaz aylarında çıkan bu güncellemeden neden hala faydalanmadık. OPEL Türkiye ye nasıl ulaşıp bu sorunu bildirbilirebiliriz? Navigasyonda güncellemesi için büyük şehirlere mi gitmeliyiz? Çok ayıp etti OPEL.
            Saygılar.
            Bence Servisinizi sorgulayın diğer illerdeki bayiler gibi onlarda bu hizmeti sunabilirler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

insignia'daki güncel!!!! harita tam facia. megane'daki navigasyonda neredeyse tüm yollar var, insigniada ana caddeler bile yok neredeyse.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adamsapple
                insignia'daki güncel!!!! harita tam facia. megane'daki navigasyonda neredeyse tüm yollar var, insigniada ana caddeler bile yok neredeyse.
                Megane'daki çin malı navigasyon o yüzden haritasi daha iyi
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  Orjinal yazı sahibi: adamsapple
                  Megane'daki çin malı navigasyon o yüzden haritasi daha iyi
                  Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

yok meganedaki tomtom orjinal navigasyon

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Yaz aylarında çıkan bu güncellemeden neden hala faydalanmadık. OPEL Türkiye ye nasıl ulaşıp bu sorunu bildirbilirebiliriz? Navigasyonda güncellemesi için büyük şehirlere mi gitmeliyiz? Çok ayıp etti
                      OPEL.
                      Saygılar.
                      Bence Servisinizi sorgulayın diğer illerdeki bayiler gibi onlarda bu hizmeti sunabilirler.
                      Sorgulayım da nerden ?
                      Tam 10 kere uğramışımdır İstanbul da Ankara da var dedim. Yok bize gelmedi deyip kesip atıyorlar. Nereye mail falan atabilirim bu konuda.
                      Yanıtınız için de teşekkürler.
                      Aslen galatasaraylıyım.
                      Siyah 2009 Opel insignia 1.6 turbo cosmo DVD 800

Yorum

Yaz aylarında çıkan bu güncellemeden neden hala faydalanmadık. OPEL Türkiye ye nasıl ulaşıp bu sorunu bildirbilirebiliriz? Navigasyonda güncellemesi için büyük şehirlere mi gitmeliyiz? Çok ayıp etti
                        OPEL.
                        Saygılar.
                        Sorgulayım da nerden ?
                        Tam 10 kere uğramışımdır İstanbul da Ankara da var dedim. Yok bize gelmedi deyip kesip atıyorlar. Nereye mail falan atabilirim bu konuda.
                        Yanıtınız için de teşekkürler.
                        Aynen Erzurum Erdemirde bize gelmedi dedi, yazık yani...
                        2011 Teknik Gri Opel Insignia 1.6 T Cosmo+DVD800+Sunroof+Flexride

Yorum

• DVD800 Harita Güncelleme

Merhabalar,
                          2009 115 Hp Cosmo kullanıcısıyım. Bu gün İstanbul Altunizade de servise gidip navigasyon güncellemesi talep ettim. Ancak; 2009 modelin CD sinin hala gelmediğini söylediler.
                          2011 model ve daha yukarısı için varmış.
                          Gelecek bekliyoruz diyorlar.Servis personeli gelecek CD deki verilerin de yeterli olacağını sanmıyorum uyarısında bulundu. Türkiye'ye gerektiği kadar önem vermiyorlarmış.
                          Ayrıca güncelleme ücreti olarak 50._ TL istiyorlar.
                          ,
                          Sevgi ile kalın.

Yorum

Bide şu 2009 2011 farklı olması mevzusu saçma geliyo bana bu hesaba göre yakında silerler 2009 ları güncelleme falanca gelmez
                            2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sbasnur
                              Merhabalar,
                              2009 115 Hp Cosmo kullanıcısıyım. Bu gün İstanbul Altunizade de servise gidip navigasyon güncellemesi talep ettim. Ancak; 2009 modelin CD sinin hala gelmediğini söylediler.
                              Gelecek bekliyoruz diyorlar.Servis personeli gelecek CD deki verilerin de yeterli olacağını sanmıyorum uyarısında bulundu. Türkiye'ye gerektiği kadar önem vermiyorlarmış.
                              ,
                              Evet 2009-2010 lar için ayrı güncelleme cd si var eğer yolunuz düşerse Topkapı Opel odak yada Opel Ataköy servislerine giderseniz Insigniateam üyesi olduğunuzu söylerseniz size yardımcı olacaklardır

Yıllara göre yazılımlar ve kullanılan ekipmanlarda farklılık oluşabiliyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sbasnur
                                Merhabalar,
                                ,
                                Evet 2009-2010 lar için ayrı güncelleme cd si var eğer yolunuz düşerse Topkapı Opel odak yada Opel Ataköy servislerine giderseniz Insigniateam üyesi olduğunuzu söylerseniz size yardımcı olacaklardır

Yıllara göre yazılımlar ve kullanılan ekipmanlarda farklılık oluşabiliyor
                                Teşekkür ederim ilk fırsatta ilgili servislerle iletişime geçeceğim. Sonuçtan üyelerimizi bilgilendiririm.
                                Sevgi ile kalın.

Yorum

İşleniyor...
                                X