Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ŞEHİTLERİMİZ

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ŞEHİTLERİMİZ

Orjinal yazı sahibi: omfaya
    İyi hoş konuşuyorsun samimisin abicim fakat başlığa göz atar mısınız? Konuya illaki kilit vurarak mı son verilmesi gerek. Nereye çekeriz de nasıl insanların değerlerine laf söylerizin peşine düşmemek gerek.
    Tartışma konusunu farklı bir başlıkta belirtirsek daha uygun olmaz mı?
    Benim amacım konu sonlandırmak değil, konuyu doğru yerde tutmaya çalışmak. "Tarih bilgisi almak isteyene de ders verilir özelden numarasını yazması yeterli."
    Kardeşim yazdığın yazıyı yaşına veriyorum, ayrıca bir tarih okuyan sen olmayabilirsiniz forumda değil mi? Sen daha küçük yaştayken o bahsettiğin tarih zamanında belki biz oralarda askerdik değil mi? Yapma bilmeden kesin konuşma içimiz zaten acıyor kim ne kadar yakının kaybetti oralarda kimin ellerinde kimler can verdi bu duyguyu okulda alamazsın , beni daha konuştuğuma lütfen tekrar şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına da sabır dilerim

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Bu acı hepimizin acısı arkadaşlar konuyu acımızı paylaşalım diye şehitlerimizi yad etmek dua etmekiçin lütfen konuyu başka mercilere özellikle siyasete bulaştırmayalım bu vatan toprağının her yerinde kardeşlerimiz var sizlerden anlayış bekliyorum Şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine sabır diliyorum.

Opel Insignia COSMO 34FG350 2.0 CDTI 160hp AS

Yorum

Tüm milletimizin başı saglosun.. Rabbim gerise kalanlarına sabır versin..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
          Orjinal yazı sahibi: omfaya
          İyi hoş konuşuyorsun samimisin abicim fakat başlığa göz atar mısınız? Konuya illaki kilit vurarak mı son verilmesi gerek. Nereye çekeriz de nasıl insanların değerlerine laf söylerizin peşine düşmemek gerek.
          Tartışma konusunu farklı bir başlıkta belirtirsek daha uygun olmaz mı?
          Benim amacım konu sonlandırmak değil, konuyu doğru yerde tutmaya çalışmak. "Tarih bilgisi almak isteyene de ders verilir özelden numarasını yazması yeterli."
          Kardeşim yazdığın yazıyı yaşına veriyorum, ayrıca bir tarih okuyan sen olmayabilirsiniz forumda değil mi? Sen daha küçük yaştayken o bahsettiğin tarih zamanında belki biz oralarda askerdik değil mi? Yapma bilmeden kesin konuşma içimiz zaten acıyor kim ne kadar yakının kaybetti oralarda kimin ellerinde kimler can verdi bu duyguyu okulda alamazsın , beni daha konuştuğuma lütfen tekrar şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına da sabır dilerim
          Bende sizin yazdıklarınızı bir şeylere vermek istedim fakat yaşınıza duruşunuza bakınca verilecek bir şey bulamadım. 23 yaşında cahil bir kardeşiniz (sizin görüşünüz ile) ŞEHİT kanının tarihte kaybolmasına izin vermeyecektir.
          Her insan askere gitmeden Tarihinde neler olmuş nelerin boyunduruğu altında görevini yerine getirecek ve bunun sebebinin neler olduğunu araştırıp anlayıp teslim olabilse...

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Arkadaşlar acı büyük sizlerde büyük gördüğüm kadarıyla acınızı böyle rahatlamazsınız.. eğer eksik gördükleriniz varsa özelden mesajlaşın lütfen.. Senelerce birileri geldi birşeyler yapmaya çalıştı ama doğru ama yanlış gelinen süreç belli..Rabbim kötünün eline bırakmasın bizleri.. bunun içinde bizlerde aklıselim hareket edelim...
            Huzeyfe, Peygamber Efendimiz (s.a.v)’e soruyor. “Resulullah(s.a.v) buyurdu:‘Zevra Doğu’da nehirler arasında bulunan ve ümmetimin en şerlilerinin yaşadığı bir bölgedir. Zalimlerin çoğu hep orada otururlar…(Celaleddin Suyuti’nin Tasnifinden Hadisler, Ahir Zaman Mehdisinin Alametleri, El Muttaki, s. 70) Zerva Fırat Dicle arası.. PKK sanırım işaret ediliyor...
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

Mezopotamya dediğimiz topraklarda tarihin en kanlı savaşları olmuştur geçmişte. Olmaya da devam edecek gibi görünüyor. Topraklar bereketli, o bölgeyi elinde tutan hangi devlet veya millet olmuşsa hep o toprakları savunmak zorunda kalmıştır.

Bugün yine şehit haberi geldi. 11 şehit daha verdik. Acaba şehit sayımız daha çok da bunu hengameye sebep vermemek için azar azar mı söylüyorlar diye de aklıma gelmiyor değil.

Şehitlerimiz cennete gidecek. Allah geride kalan ailelere sabır, güç ve kuvvet versin.
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Geçen günkü 16 Asker Şehidimizden sonra Bugün 14 Polisimizin şehit olduğunu öğrendik.Allah Onlara da rahmet eylesin.Bu Ülkemize kurşun sıkan ve destek verenlerinde Her iki dünyada Cehennemi yaşatsın Yüce Rabbim. Bu şerefsizler ve onları piyon olarak kullananların neden bizi hedef aldıklarını düşünün.Yediğimiz yemeği,İçtiğimiz içeceği seçerken bile bir tepki veremiyorsak ve bunu bile münakaşa edebiliyorsak diğer Millletler gibi parçalanmaya ve yok olmaya mahkumuz.Ve kendi top tüfeğimizi aracımızı teknolojimizi yapmaya da MECBURUZ.
                "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

şehit olan askerlerimizi ve polislerimizi yarabbim allahdan rahmet eylesin yakınlarına ve anne babalarına yarabbim peygamber efendimizin (sav) sabrını versin. söylenecek söz yok acımız büyük
                  [img width=600]http://i.hizliresim.com/m5zD02.png[/img]

Yorum

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, hayatın bir imtihan olduğunu çok iyi hatırlatan süreçler yaşıyoruz.
                    2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Metin
                      Tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin

Vatanımızı bölmeye çalışan ve bunlara yardımcı olan herkesinde mekanı cehennem olur inşallah

Amin, bi hürmeti seyyidil mürselin...
                      MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

PKK bir Kürt terör örgütü değildir, bizzat tanıdığım 3 kişi aslında ermeni asıllı olduklarını, dedelerinin 1915 olaylarında kürtler tarafından öldürüldüğünü, bugüne kadar kimliklerini gizleyerek geldiklerini ve pkk'yı desteklediklerini söylüyor. Ermeniler ve diğer batılı devletler bu sayede PKK'yı kullanarak hem Türkler'den hem Kürtler'den intikam alıyor. Zaten Asala'nın bittiği dönemde PKK'nın kurulması da bunu gösteriyor. Şu anda Kürtler'in büyük kısmının PKK'yı desteklemelerinde bizim de elbet büyük hatalarımız olmuştur. Artık biz Türkler'in yapacağı tek bir şey var tüm Kürtleri terörist gibi görüp öyle davranmamak. Ermeniler Türkiye'den toprak koparamayacağını biliyor. Tüm olay bundan ibaret.
                        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Mutlu Bey,

Biz hiçbir zaman Kürt=Pkk Demedik ve demeyiz

Sonuçta bir Örgüt bir topluluk var İçinde Türkte vardır Kürt te vardır Ermenide vardır Ingilizde Arapta bize düşen bizleri birbirimize düşürmemelerini sağlamak.

Birlikte ve huzurlu kalın

Konunun gidişatı sebebi ile konu kilitlenmiştir

Anlayışınız ve desteğiniz için Teşekkürler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                          X