Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ŞEHİTLERİMİZ

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ŞEHİTLERİMİZ

Allahım bizlere birlik olmayı nasip et, şehitlerimize rahmet et
    http://www.milliyet.com.tr/daglica-d...undem-2113550/

Opel Insignia COSMO 34FG350 2.0 CDTI 160hp AS

Ynt: ŞEHİTLERİMİZ

Allah rahmet eylesin,tüm Türk halkının başı sağolsun.
    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Allah rahmet eylesin. Onlar şehadet mertebesine erişti. Bunu yapan itlerde cehennemin gazabını tadacak inşallah.
      "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Allah rahmet eylesin acımız buyuk
        2010 İnsignia 1.6 turbo

Yorum

Yüzyıllardır dünyada rahat yüzü göremeyen bir milletin evlâdıyız. Sevincimiz üzüntümüz birbirine karışıp bu yaşa geldik. Yalancı dünyanın zevkine dalmaktan Rabbim alıkoysun. ŞEHİT dendiğinde sevinse mi üzülse mi bilemeyen Vatanımın evladının başı sağolsun.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Ne diyeceğimi bilemiyorum..
            Allah'tan şehitlerimize rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyorum..
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Allah sonumuzu hayırlı etsin hepimizin evladı var 20 yaşına kadar büyüt askere yolla şehit desinler nalet olsun yazık bu askerlerimize böyle serefsizlik olmaz hepimizin başı sağ olsun alah bu teröre yardım eden arkasında duran ın belasını versin

Yorum

Yazık çok üzgün vekızgınım, Allah yakınlarına sabır versin, terör örgütünün haber ajansının yazdıkları doğru değildir umarım

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Gün karanlık, dönem karanlık, aydınlık için mücadele şart ama bu sefer çok farklı hepimizi çıkmaza sokacak kadar farklı

Yorum

Bölgedeki asker arkadaslardan gelen bilgiye göre 19sehit yaklasik 30 civarindada kayip (sehit diil kayip) oldugu söyleniyor. Dilerimki kayip kardeslerimiz sehid yada terör örgütünün elinde degildir. Allah bölgedeki güvenlik güclerimizin yardimcisi olsun. Ateş düstügü yeri yakiyor.
                    İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
                    Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

Ülkemizin başı sağ olsun şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum geride kalanlara sabır diliyorum.

Son yıllarda coğrafyamızda ciddi olaylar oluyor ve bu oyunlarla Ülkemizi bölmeye çalışılıyor bizler birlik ve beraberliğimizi korumamız lazım şunu hatırlamak lazım bu vatan için Çanakkale'de ve diğer cephelerde savaşanlar Türk,Kürt,Laz,Çerkez,Arap,Ermeni hep beraber birlik ve beraberlikle ülkemizi bölmeye çalışanlara karşı tek bir yumruk olmuş ve gerekli dersler verilmiş, gün o gündür birlik ve beraberlik günüdür.

Allah'ım bizleri Savaşla Açlıkla Vatanla imtihan etmesin.

Tekrar başımız sağ olsun.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Ülkemizin başı sağ olsun şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum geride kalanlara sabır diliyorum.

Son yıllarda coğrafyamızda ciddi olaylar oluyor ve bu oyunlarla Ülkemizi bölmeye çalışılıyor bizler birlik ve beraberliğimizi korumamız lazım şunu hatırlamak lazım bu vatan için Çanakkale'de ve diğer cephelerde savaşanlar Türk,Kürt,Laz,Çerkez,Arap,Ermeni hep beraber birlik ve beraberlikle ülkemizi bölmeye çalışanlara karşı tek bir yumruk olmuş ve gerekli dersler verilmiş, gün o gündür birlik ve beraberlik günüdür.

Allah'ım bizleri Savaşla Açlıkla Vatanla imtihan etmesin.

Tekrar başımız sağ olsun.
                        O zamanlar düşman vatanın dışındaydı, şimdi mecliste...

Yoldan geçen arabayı uzaktan kumandalı bombayla patlatmak , insanları pusuya düşürmek , bunlar savaşmak değil Teröristliktir.

Bunlara sebep olanların, bu kişilere dolaylı ya da dolaysız destek olanların Allah belalarını versin.

İnşallah cehennemi sadece diğer tarafta yaşamazlar !!!

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Diyarbakır'da evlere bırakılan yazının bir kısmını paylaşıyorum; yakında ayaklanma başlatılacak olup bu aşamada TC asker ve polisiyle çatışırken evlerinin kapılarını bize açmayan düşman sayılacak ve infaz edilecektir. Bölgede asker ve polisler ailelerini memleketlerine yollamaya başladı. Durumun aciliyet ve önemini biz anladık da, ülkeyi yönetenler de anlar umarım.
                          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Onur bir ülke hiç bir zaman dışarıdan gelip yıkılmaz önce içeriden bölersin sonra dışarıdan gelir yıkar geçersin. O zamanda ülkesini vatanını satanlar vardı bunu unutmayalım.

Mutlu bey bence ülkeyi yöneten/yönetmeye çalışanlarda bunun farkında ama bizler farkında değiliz gibi

her zaman dediğim gibi birlik ve beraberlik içinde olmamız lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Allah şehitlerimize rahmet etsin. Hepimizin içi yüreği kanıyor...
                              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

İşleniyor...
                              X