Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Birazda gülelim .. Fıkra, Resim, Karikatür

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Birazda gülelim .. Fıkralar

Temel batılılarin en iyi kovboyuymus. Temel bir bara girmis ve ickisini icmis ve hesabi odemeden cikmi...s disari. 3 dakika sonra geri gelmis ve sinirli bir sekilde:
    - Benim atimi kim caldiysa hemen geri versin.
    Hic kimsede ses yok ve Temel bir kez daha:
    - Atim 5 dakikadan gelmezse 1980'de yaptigimi bugunde yaparim, demis.
    Herkes korkmaya baslamis. Sonra Temel'in atini getirmisler. Iclerinden biri dayanamamis ve sormus:
    - 1980'de ne oldu, diye.
    Temel adama dogru donmus:
    - 1980'de yine atim calinmisti, bende.... yuruyerek eve gittim)
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
      Temel batılılarin en iyi kovboyuymus. Temel bir bara girmis ve ickisini icmis ve hesabi odemeden cikmi...s disari. 3 dakika sonra geri gelmis ve sinirli bir sekilde:
      - Benim atimi kim caldiysa hemen geri versin.
      Hic kimsede ses yok ve Temel bir kez daha:
      - Atim 5 dakikadan gelmezse 1980'de yaptigimi bugunde yaparim, demis.
      Herkes korkmaya baslamis. Sonra Temel'in atini getirmisler. Iclerinden biri dayanamamis ve sormus:
      - 1980'de ne oldu, diye.
      Temel adama dogru donmus:
      - 1980'de yine atim calinmisti, bende.... yuruyerek eve gittim)
      muhaha hiho

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Temel akşam eve gelmiş Fadime boynuna sarılarak
        karşılamış onu.
        'Temel'um harika bir haberim var. Bir ...ay geciktim.
        Herhalde bir bebeğimiz olacak, Doktor bu sabah test yaptı.
        Sonucunu alana kadar lütfen kimseye söylemeyelim!'
        demiş heyecanla.
        Ertesi sabah Trabzon Elektrik idaresinden bir görevli son
        faturayı ödemedikleri için kapıyı çalmış:
        'Siz Fadime misiniz? Biliyor musunuz bir aylık
        gecikmeniz var.'
        'Bir aylık gecikmem olduğunu siz nereden
        biliyorsunuz?' demiş Fadime hayretle.
        'Bu dosyalarımızda açıkça görünüyor.'
        'Ne? Dosyalarınızda mı?'
        'Kesinlikle!'
        'Beyefendi, bu gece eşimle bu konuyu
        görüşürüm!' demiş.
        Fadime korkuyla ve akşam olanı biteni Temel'e
        anlatmış. Temel ertesi sabah kızgın bir boğa gibi
        Trabzon Elektrik idaresine dalmış:
        'Neler oluyor
        burada? Karim bir dosyadan bahsetti. Aylık gecikmesi ile
        ilgili!' diye bağırmış Temel.
        'Sakin olun. Ciddi birşey değil!' demiş memur.
        'Bu gecikme için bize borçlusunuz!'
        'Size borçlu muyum? Ya ödemezsem?'
        'O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacağız!'
        'Ama o zaman Fadime ne
        yapacak?'
        'Bilmiyorum!' demiş memur. 'Hanımefendi artik
        fenerle falan idare eder...
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

terzi agop ile vartanuş evlenmişler. mutlu birkaç yıldan sonra terzi agop aniden ölüvermiş. genç dul vartanuş da demirci agop ile evlenmiş. gerdek gecesi demirci agop geçmiş vartanuş'un karşısına yavaş yavaş soyunmaya başlamış...

önce pazularını göstermiş.
          - bunlar terzi agopta var idi?
          - yok idi
          demiş vartanuş

demirci agop pantolonunu indirmiş ve bacak kaslarını göstermiş.
          - bunlar terzi agopta var idi?
          - yok idi
          demiş vartanuş

en son demirci agop külodunu indirmiş.
          - böylesi terzi agopta var idi?

vartanuşun sabrı taşmış:
          - yok idi yok idi, ama bu kadar zamanda terzi agop seni de s... beni de s... üstüne iki de pantolon diker idi!
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Doktorun biri yeni bir muayenehane açmış. Kapıya yazmış... " Vizite ücreti 100 Dolar. İyileştiremediğimiz hastaya beş mislini geri veriyoruz..." Vizite pahalı ama, doktor gerçekten doktor... Her gelen hasta iyileşip gidiyor... Doktorun ünü her geçen gün artıyormuş... Uyanığın biri doktora gidecek, iyileşmeyecek ve beş misli parayı geri alacak ya, kapıyı çalmış... "Doktor! Ağzımın tadı hiç yok... Öyle kötüyüm ki, hiçbir şeyin tadını alamıyorum..." Doktor... Adama şöyle bir bakmış, hemşireye seslenmiş: "Hemşire hanım! Sekiz numaralı kutuyu getirin" Hemşire adama uzatmış kutuyu, adam, bir kaşık içindekinden yemiş ve anında tükürmüş... "Ama Bu bok!!!!!" Doktor sakin, "Evet! İyileştiniz. Tad alıyorsunuz artık.." Adam, parayı ödemiş sinirleri tepesinde gitmiş... Aradan birkaç ay geçmiş. Büyük bir hırsla yeniden kapısına dayanmış doktorun .. "Doktor bey, ben de hafıza kaybı başladı... Herşeyi unutuyorum...!" Doktor, adama şöyle bir bakmış yine, hemşireye dönmüş, "Kızım, sekiz numaralı kutuyu getirir misin?" demiş. Adam, hemen itiraz etmiş, "Ama, o kutuda bok var!"... Doktor, "Doğru! Bakın, hafızanız da yerine geldi!...." Adam, ağlamaklı, hırsla ödemiş parayı çıkmış dışarı... Kurmuş da kurmuş intikam planlarını... Birkaç ay sonra.. "Doktor! Ben de iktidarsızlık başladı... Durumum kötü, hiçbir şey yapamıyorum..." Doktor adamı gözüyle şöyle bir inceleyip, "Hemşire hanım sekiz Numaralı kutuyu getirir misin" diye seslenince, adam, tüm hırsıyla, "S.kecem,seni de sekiz numaralı kutunu da..." diye bağırmış.. Doktor gayet sakin, "Geçmiş olsun! Artık yapabiliyorsunuz!!!!"

[center]

Yorum

Adamın biri evcil maymunu ile bir bara gitmiş. Bir içki ısmarlamış, o sırada da maymunu ortalıkda dolaşıp eline ne geçirirse ağızına atıyomuş. Son olarak bilardo masasındaki bir topu mideye indirince barmen bağırmaya başlamış. -"Yav naapo bu hayvan bilardo topumu yedi". Adam da Ya o yer ,parası neyse veririm." demiş. Parayı verip çıkmışlar. Aradan bir hafta geçtikten sonra maymunlu eleman yine gelmiş. Yine bir içki ısmarlamış. Bu arada maymun da barda duran eriklere elini uzatmış. Barmende bir yandan seyrediyomuş. Maymun önce erigi g***ne sokmuş sonra çıkarıp aazına atmış. Barmen adama dönüp -"Bu ne yaptı şimdi" demiş. - Adam: "Senin şu bilardo topu olayından sonra herşeyi ölçüp de yiyor."*

[center]

Yorum

bu malpraktisden önceydi sanırım abi şimdi vallahi adamlar 8 numaralı kutuyu direk imalattan verıyorlar bize muhaha
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                  bu malpraktisden önceydi sanırım abi şimdi vallahi adamlar 8 numaralı kutuyu direk imalattan verıyorlar bize muhaha

[center]

Yorum

Buda benim fıkram..haha Bu gün sağ arka tekerleğe tesadüfen baktım..aha! bijonun biri yok!! nasıl olur ya filan deyip tekerleğe doğru zoom yapınca daha da şaşırdım.. biri bijonu çalmış, yerine somunla vida takmış!! ne iyi hırsızlar var ya dedim içimden..en azından topal kalmasın diye yerine ucuzundan somun takmış.. sonra diğer alaşımlı+çelik+altın işte öle sert metalden yapılmış bijonların birini mıncıkladım..üle oda ne??..plastik kapak..tuttuğum elimde..opel kazıklamış beni..naylon ülen bunlar.. haha içinde tırnakları bile yok..iyi bile bu güne kadar yolda uçmamışlar..neyse artık yerine fanta kapağı taktım..en azından haftada bir değiştiririm..önümüzdeki hafta diet cola..grisinden canım..sizde hemen beyaz kapaklardan sanacaksınız..o yaza muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cem Atay
                      Buda benim fıkram..haha Bu gün sağ arka tekerleğe tesadüfen baktım..aha! bijonun biri yok!! nasıl olur ya filan deyip tekerleğe doğru zoom yapınca daha da şaşırdım.. biri bijonu çalmış, yerine somunla vida takmış!! ne iyi hırsızlar var ya dedim içimden..en azından topal kalmasın diye yerine ucuzundan somun takmış.. sonra diğer alaşımlı+çelik+altın işte öle sert metalden yapılmış bijonların birini mıncıkladım..üle oda ne??..plastik kapak..tuttuğum elimde..opel kazıklamış beni..naylon ülen bunlar.. haha içinde tırnakları bile yok..iyi bile bu güne kadar yolda uçmamışlar..neyse artık yerine fanta kapağı taktım..en azından haftada bir değiştiririm..önümüzdeki hafta diet cola..grisinden canım..sizde hemen beyaz kapaklardan sanacaksınız..o yaza muhaha

[center]

Yorum

temeL duRsuna deRt yanıyoRmuss .. '' Benim Fadime Yine Hamile '' diyee ..

Dursun da :
                        - Bunda Ne var ? Sevinsene demişş..
                        ...
                        .........temeL :
                        -Ne sevinmesi Be adam ! ßizim Fadime İlk hamileliğinde İKİ ŞEHRİN HİKAYESİ'ni okuyoRdu , İkizimiz oLDu.
                        ikiNci HamiLeLiğinde : ÜÇ SİLAHŞÖRLERİ okudu Üçüzümüz oLdu ..
                        Demişş ..

Ee şimdi Hanqi Kitabı okuyor ??

temeLL ..

- KırK HaramiLer'i

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09

Dursun da :
                          ...
                          .........temeL :
                          -Ne sevinmesi Be adam ! ßizim Fadime İlk hamileliğinde İKİ ŞEHRİN HİKAYESİ'ni okuyoRdu , İkizimiz oLDu.
                          Demişş ..

temeLL ..

- KırK HaramiLer'i

[center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09

Dursun da :
                            ...
                            .........temeL :
                            Demişş ..

temeLL ..

- KırK HaramiLer'i
                            konunun gidişatını kurtardın abi, teşekkürler
                            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                              konunun gidişatını kurtardın abi, teşekkürler
                              ihihi ihihi
                              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Lazın biri bir gün içindekilerin hepsinin Kayserili olduğu bir uçağa biniyor.Uçağın pilot bir anos y...apıyor."uçağımız düşmek üzere lütfen gereksiz eşyaları atın"herkes geereksiz eşyalarını attıyor.bir anos daha eliyor"uçağımız düşmek üzere lütfen bütün eşyalarınızı atınız" bütün eşyaları atıyorlar.

bir anos daha geliyor "uçağımızın altı düşmek üzere herkes üste tutunsun herkes" tutunuyor ve uçağın altı düşüyor.

ve son bir anos daha geliyor. "aranızdan bir kişi atlayacak yoksa uçağımız yere çakılacak" diyor. herkesin gözü lazın üstünde ve lazda" tamam ben atlarım ama hani alkış".......... ))

Yorum

İşleniyor...
                                X