Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Birazda gülelim .. Fıkra, Resim, Karikatür

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Birazda gülelim .. Fıkralar

Kadın: Ben ölürsem ne yaparsn? Tekrar evlenir misin?

Adam : Hayır. Kesinlikle hayır !!

Kadın: Neden?? ...Evli olmak hoşuna gitmiyor mu!!??
    ...
    Adam : Öyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor.

Kadın: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki??

Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim.

Kadın: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)....Evlenirsin..

Adam ne diyeceğini bilemez ve azıcık kızgın bir iç çeker)

Kadın: Onunla bizim yatağımızda mı yatarsın?

Adam : Başka nerede yatılabilir ki??

Kadın: Benim resimlerimi kaldırıp yerine onun resimlerini koyar mısın??

Adam : Sanırım bu yapılacak en uygun şey olur.

Kadın: O zaman onun benim ayakkabı koleksiyonumdan ayakkabılar giymesine de izin verirsin....??

Adam : Hayır onun ayaklari 37 numara...

Kadin: .....................????

Adam : Haas....s.......ttiirr.........!!!

Yorum

konunun gidişatı artık iyice düzeldi sanırım

Yorum

Birgün fenerbahçe Türkiye kupasını almış. nokta
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
          Birgün fenerbahçe Türkiye kupasını almış. nokta
          haha haha ihihi seNEde biir güün ihihi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Temel Fıkrası =)
            Temel'le bir adam parkta oturuyormuş.
            Temel de sigara içiyormuş. Adam dumandan
            rahatsız olmuş.
            Dönmüş Temel'e ve sormuş:
            - Kaç yıldır sigara içiyorsun?
            Temel cevap vermiş:
            - 30 yıl.
            Adam başlamış nasihata:
            - Bak 30 yılda sigaraya verdiğin parayı
            biriktirsen şu karşıdaki lüks villa ve önünde duran son model araba senin ...olabilirdi.
            Temel dönmüş ve sormuş:
            - Sen sigara içiy musun?
            Adam cevaplamış:
            - Ben hiç sigara içmedim.
            Temel tekrar sormuş:
            - Peçi şu villa ve lüks araba senin mu?
            - Hayır !
            Temel eklemiş:
            - Fazla konuşma o zaman. Onlar penum... =D

Yorum

Fransız erkeğine sormuşlar. "Kadının elini niye öpersiniz?" diye
              Fransız cevaplamış " Kadına saygı duyarım. Erkek ile bir bütünü tamamlar."

Alman erkeğine sormuşlar. "Kadının elini niye öpersiniz?"
              Alman cevaplamış "Kadın kutsaldır. Hayatın devamını sağlar doğurur."

Türk erkeğine sormuşlar. "Kadının elini niye öpersiniz?"
              Türk erkeği cevaplamış-" Bir yerden başlamak lazım! D

Yorum

Sevgili Haydar Hocam.Ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum Oda beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Haydar Hocam sizce erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

HAYDAR HOCANIN CEVABI : " Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus.. "

Yorum

Bir gün bir adam Anadol marka arabasıyla yolda gidiyormuş, ama birden arabası bozulmuş. Tam o sırada yoldan çok güzel bir Ferrari geçiyormuş. Neyse adam durdurmuş arabayı, anlatmış olayı. Ferrarinin sahibi demiş ki:
                  - Seni şehre kadar çekerim, ama dikkat et hızlı gidebilirim; eğer hızlı gidersem beni uyarmak için selektör yap. Ben anlar yavaşlarım.
                  Ferrarinin sahibi sürmüş arabayı. Derken yolda kendini kaptırıp bir Porche ile yarışmaya başlamış. Tabiî arkada Anadol selektör yapmaya başlamış. Tam o sırada yukardan bir polis helikopteri olayı görmüş. Helikopterdekiler olayı merkeze bildirmişler: "Efendim bir Ferrari ile bir Porche kapışıyor; Anadol da onları geçmeye çalışıyor."
                  2011InsigniaSportsTourerCosmoFlexrideOPC20"

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=TT7RVdlIeeM&feature=fvw
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=huU_x...eature=related
                      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                      [center]

Yorum

EL ARABASI
                        Temelin bir koyunu varmış, bir türlü gebe kalamıyormuş.
                        Temel düşünmüş taşınmış ve nam salan koçun sahibi İdris ile konuşmaya karar vermiş.
                        İdris : - Tamam koyunun koçum ile ciftlesebilir ama 5 liranı alırım... der.
                        Bunu seve seve kabul eder Temel ve ertesi sabah koyununu el arabasına oturtur, İdris`in yolunu tutar. Koyun ile Koç çiftlesir.
                        Ama Temel tedirgindir ya gebe kalmazsa diye sorar : - Koyunun gebe olduğunu nereden anlayacağım ?
                        İdris : - Sabah kalktığında eğer ayakta ise gebe değil, eğer yatıyorsa gebedir... der.

Sabah olur Temel koşarak gider ağıla ama koyun ayaktadır. Oflayıp yine el arabasına koyunu koyup İdris'in ağılına gider.
                        İdris bu sefer 3 TL alır. Aynı şeyi söyler İdris, ayakta ise gebe değil, yatıyorsa gebe...
                        Sabah olur ancak yine koyun ayaktadır. Yine gider İdris'in ağılına ve bu sefer ona acıyan İdris 1 TL'sini alır ve hayvanlar yine ciftlesir.

Takip eden gün Temel telaşından hiç ağıla gitmek istemez ve karısı Fadime'ye seslenir : - Şu ağıla bi baksana koyun ne alemde ayakta mı, yatıyor mu ?
                        Fadime gider bir zaman sonra geri gelir.

Temel sorar : - Ee koyun ne durumda, ayakta mı yatıyor mu ?

Fadime gülerek cevap verir :

- Ne ayakta ne de yatıyor, el arabasına binmiş seni bekliyor!...
                        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                          EL ARABASI
                          Temelin bir koyunu varmış, bir türlü gebe kalamıyormuş.
                          Temel düşünmüş taşınmış ve nam salan koçun sahibi İdris ile konuşmaya karar vermiş.
                          İdris : - Tamam koyunun koçum ile ciftlesebilir ama 5 liranı alırım... der.
                          Bunu seve seve kabul eder Temel ve ertesi sabah koyununu el arabasına oturtur, İdris`in yolunu tutar. Koyun ile Koç çiftlesir.
                          Ama Temel tedirgindir ya gebe kalmazsa diye sorar : - Koyunun gebe olduğunu nereden anlayacağım ?
                          İdris : - Sabah kalktığında eğer ayakta ise gebe değil, eğer yatıyorsa gebedir... der.

Sabah olur Temel koşarak gider ağıla ama koyun ayaktadır. Oflayıp yine el arabasına koyunu koyup İdris'in ağılına gider.
                          İdris bu sefer 3 TL alır. Aynı şeyi söyler İdris, ayakta ise gebe değil, yatıyorsa gebe...
                          Sabah olur ancak yine koyun ayaktadır. Yine gider İdris'in ağılına ve bu sefer ona acıyan İdris 1 TL'sini alır ve hayvanlar yine ciftlesir.

Takip eden gün Temel telaşından hiç ağıla gitmek istemez ve karısı Fadime'ye seslenir : - Şu ağıla bi baksana koyun ne alemde ayakta mı, yatıyor mu ?
                          Fadime gider bir zaman sonra geri gelir.

Temel sorar : - Ee koyun ne durumda, ayakta mı yatıyor mu ?

Fadime gülerek cevap verir :

- Ne ayakta ne de yatıyor, el arabasına binmiş seni bekliyor!...
                          ihihi ihihi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Devlet Uretme Ciftliginin yeni muduru `Ne yapip edip kendimi gostermeliyim.` derken bolgedeki ozel ciftligin nami almis yurumus, meshur bogasini aldirmis. gel gor ki hakkinda efsaneler dolasan meshur bogada tik yok. mudur kizgin, `rezil etti beni yeni gorevimde` diye ofkeli. cagirtmis bogayi , demis ` bu ne hal!!! gunde 20 25 inekle ciftlesen sen degil miydin, bu ne rezillik!!!`
                            boga piskin piskin :`o zamanlar ozel sektordeydim, ben artik devlet memuruyum.`

Yorum

Badem ikramı...

Tur otobüsü şöförünün omzuna dokunulunca adam hafifçe başını çevirmiş,
                              bir bakmış ki elinde bir avuç badem olan yaşlı bir kadın durmakta..

Teşekkür ederek almış bademleri ve yemiş..

15 dakika sonra, yaşlı kadın tekrar şöförün omuzuna dokunup bir avuç daha badem vermiş ve bu ikramı 5 kere daha yapınca "Zahmet ediyorsunuz efendim.." demiş saygılı şöför:

"Hep bana yedirdiniz.. Biraz da kendiniz yesenize?.."

"Çiğneyemiyorum evladım.." demiş yaşlı kadın,
                              "Dişlerim yok.."

"Niye satın alıyorsunuz o zaman?.."

"Evladım ben sadece üzerindeki çikolatayı emmesini seviyorum!.."

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Hoşça bir kadın çıplak olarak taksiye binmiş.
                                Şoför ikide bir dikiz aynasından kadına bakıyormuş.
                                Kadın:
                                -Ne bakıyorsunuz öyle... Siz hayatınızda hiç çıplak kadın görmediniz mi?
                                Şoför:
                                -Yok yok benim derdim sadece taksi ücreti...
                                Parayı nerden çıkaracaksınız diye merakla bakıyorum.

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                                Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                                X