Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel, Insignia 1.4 Turbo LPG ecoFLEX modelini duyurdu.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel, Insignia 1.4 Turbo LPG ecoFLEX modelini duyurdu.

sanırım bu motor opsiyonu yılın 4. çeyreğinde ençok lpg li araç talebi olan ve ülkemizinde içinde olduğu güney-doğu avrupa pazarında satışa çıkacakmış.hatta italya da reklamı bile yapılmaya başlamış.

Yorum

arkadaşlar kesin olmamakla birlikte (bayinin yalancısıyım) bu araç 2012 yılında satışa sunulacakmış.piyasanın tepkisine göre bu sistem diğer modellerede entegre edilecekmiş.bu konuştuğum bayinin sahibi opel bölge müdürüne lpgli insigniaların ilk geldiği gemideki tüm lpgli insigniaları almayı taahhüt etmiş
      aslında sitemizin sponsoru olan bayiden de bu bilgileri teyyit ettirebilecek arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

Yorum

Konu ile ilgili herhangi bir gelişme var mı acaba?

Yorum

EVET ARKADASLAR OPEL AYLESINE GIRDIM BURDAKI DOSTLARIMI SELAMLIYORUM ....! YORUMA GELINCE LPG DUMESI ORDA OLMAMIS BUNU BIRAZDAGA GORSELLIKLE BIYERE SAKLANABILIRDI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: debu
            EVET ARKADASLAR OPEL AYLESINE GIRDIM BURDAKI DOSTLARIMI SELAMLIYORUM ....! YORUMA GELINCE LPG DUMESI ORDA OLMAMIS BUNU BIRAZDAGA GORSELLIKLE BIYERE SAKLANABILIRDI
            hoşgeldiniz, kendinizi Tanışma Bölümü nde konu açıp tanıtırsanız seviniriz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

Not: forumlarda büyük harfle yorum yazmak düşüncelerinizi bağırmak veya sitemli bir şekilde ifade etmek anlamına gelmektedir.. lütfen bu yüzden mümkün mertebe küçük font kullanarak yazmaya özen gösterelim..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Start stop tuşunun yeri değil mi o Lpg tusunn oldugu yer? Sizce de tuhaf değil mi ? =)

Yorum

İşleniyor...
              X