Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel, Insignia 1.4 Turbo LPG ecoFLEX modelini duyurdu.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel, Insignia 1.4 Turbo LPG ecoFLEX modelini duyurdu.

Orjinal yazı sahibi: yakupsan
    Orjinal yazı sahibi: 18XET01
    Biraz kafam karıştı desem yalan olmaz.

1.4 de FlexRide var mıydı?

1.4de Koltuk ısıtma var mıydı resmen Cosmo bu. O zaman neden Türkiyeye 1.4T Cosmo Gelmiyor?

Bir de bir konu daha aklımı karıştırıyor LPGnin ne kadar kaldığını nereden görüyoruz bu sistemde yine Benzin göstergesinden mi?

Eğer bu haber gerçekse babama "Kalk baba İnsignia almaya gidiyoruz" diyeceğim ihihi
    resimde flexride var dostum
    Abi tamam da resmen cosmo yani bu 1.4T da FlexRide türkiyeye gelmiyor diye biliyorum.. alala
    Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Yusuf kardeşim, resimdeki aracın kokpit kaplaması dikkat edersen Piano Lake değil.. araç Edition ama Almanya da satılan İnsignia lar sipariş ile kişiselleştirildiği için onlarda bizdek igibi full araç ya da baz donanımlı araç vs yok.. adamlar Edition alıp Elegance Paketini ayrı veya navigasyonu, Flexride yi, deri koltuğu, spor deri koltuğu vs anlayacağın istediği opsiyonu alabiliyor aracına

yani ortaya şöyle bir araç çıkıyor

adam gidip İnsignia alıyor, ve istediği özellikler şunlar oluyor,

İnsingia + Navi 900 + Flexride diyor adam tamam diyor ve sipariş geçiyor fabrikaya içerden bizdeki Cosmo gibi görünsede dışardan AFL Plus bile olmuyor farlar halojen oluyor.. jantlar 17'' Edition jantı oluyor, hatta kapak bile olabiliyor.. kafan karışmasın, 1.4 motorlar yalnızca Edition ve Edition eleganceler de olacak

Cosmo 1.6 Turbo ile satışa devam edilecek ve, ya makyajla birlikte ya da daha önce , şu anki 1.6 Turbo benzinli motorlardan daha performanslı ve daha ekonomik yeni nesil 1.6 motorlarda gelecek Cosmo lara.. yani hem güç sunacak hem konfor ve kalite hem de ekonomi sunacak bu geliştirilen yeni motorlar.. keşke en baştan şu işi adam akıllı yapsalardı da bizde başından itibaren sahip olsaydık istediğimiz araca

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

resimde dikkatimi çekti alala

*park sensörü tuşununun yan tarafındaki Otomatik Park Asistanı tuşu mu??? makyajlı Cosmo larda ya da bundan sonra gelecek araçlarda bu özelliği sunacaklar mı acaba?? bilgisi olan var mı?

* artık navigasyon yönlendirmesini ortadaki kırmızı renkli bilgi ekranından da görebilecez sanırım.. acaba bizim araçlara da güncelleme ile falan olur mu? Head up Display görevi görüyor resmen

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

buna dizel parası istemesinle bide?
          F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
            Yusuf kardeşim, resimdeki aracın kokpit kaplaması dikkat edersen Piano Lake değil.. araç Edition ama Almanya da satılan İnsignia lar sipariş ile kişiselleştirildiği için onlarda bizdek igibi full araç ya da baz donanımlı araç vs yok.. adamlar Edition alıp Elegance Paketini ayrı veya navigasyonu, Flexride yi, deri koltuğu, spor deri koltuğu vs anlayacağın istediği opsiyonu alabiliyor aracına

yani ortaya şöyle bir araç çıkıyor

adam gidip İnsignia alıyor, ve istediği özellikler şunlar oluyor,

İnsingia + Navi 900 + Flexride diyor adam tamam diyor ve sipariş geçiyor fabrikaya içerden bizdeki Cosmo gibi görünsede dışardan AFL Plus bile olmuyor farlar halojen oluyor.. jantlar 17'' Edition jantı oluyor, hatta kapak bile olabiliyor.. kafan karışmasın, 1.4 motorlar yalnızca Edition ve Edition eleganceler de olacak

Cosmo 1.6 Turbo ile satışa devam edilecek ve, ya makyajla birlikte ya da daha önce , şu anki 1.6 Turbo benzinli motorlardan daha performanslı ve daha ekonomik yeni nesil 1.6 motorlarda gelecek Cosmo lara.. yani hem güç sunacak hem konfor ve kalite hem de ekonomi sunacak bu geliştirilen yeni motorlar.. keşke en baştan şu işi adam akıllı yapsalardı da bizde başından itibaren sahip olsaydık istediğimiz araca
            bir düzeltme; araç için paketler yine var
            Selection
            Edition
            150.Yıl
            Sport
            Innovation

ama paket kapsamları esnek yani ekleme çıkarma yada değişiklik yapılabiliyor. ayrıca ana donanıma göre seçilebilecek opsiyonlarda değişiklik gösteriyor Türkiye'deki gibi. onlarınkinin güzel yanı en ufak özellikleri bile tek tek parasıyla ekleyebilmek yani stil paketi, sunroof paketi, elegance paket gibi kalıp halindeki donanımlara mecbur değiller Opel Türkiye'de en kısa zamanda bu sisteme geçer umarım.

1.4T Cosmo (hemde ST) yurtdışında var ama Opel TR Türkiye'ye getirmiyor.

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
            resimde dikkatimi çekti alala

*park sensörü tuşununun yan tarafındaki Otomatik Park Asistanı tuşu mu??? makyajlı Cosmo larda ya da bundan sonra gelecek araçlarda bu özelliği sunacaklar mı acaba?? bilgisi olan var mı?

* artık navigasyon yönlendirmesini ortadaki kırmızı renkli bilgi ekranından da görebilecez sanırım.. acaba bizim araçlara da güncelleme ile falan olur mu? Head up Display görevi görüyor resmen
            makyajla birlikte otomatik park asistanı da eklenecekmiş. VW ve Ford'daki gibi gaz fren debriyajı sürücü kontrol edip direksiyonu araç çevirecek (geç kalınmış bir yenilik )

ayrıca yeni 18", 19", 20" jantlar da opsiyon listelerine eklenmiş

InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              Opel Türkiye'de en kısa zamanda bu sisteme geçer umarım.
              Emin ol Opel TR'nin o sisteme geçtiğini biz göremeyiz Çağrı.

Bu arada, Opel tasarımcıları simetriden ve klasik jantlardan sıkılmış olmalılar ki yeni jantların hepsini asimetrik yapmışlar, ama maalesef hiç birini beğenmedim.

Yorum

Ben sondaki jantı beğendim ))))))))))9

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
                  Hadi canııımmm,beşbin tl etmez bence haha
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
                    o jant benim arabanın üstünde olsa ya o arabayı hiç almazdım ya da hemen değiştirmenin yollarına bakardım
                    F30 Sport+

Yorum

Şimdi bu motor bizim 1.4 lerle aynımı? işin özü ,bizim araçlara LPG takılabilecekmi sorunsuz olarak?.Dün opel Türkiye yi aradım.İnsignia nın LPG li olduğundan haberi yok.Bu bilgidoğru değil dediler Opelin sitesinde var dedim.Biz Türkiyeden sorumluyuz her ülke ile ilgili bilgimiz olamaz dediler .
                      2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                      2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                      2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

Opel'in 1.4 Turbo'ya fabrikasyon LPG koymuş olması, mevcut 1.4'lere bu sistemin takılabileceği anlamına gelmiyor.
                        Opel kendi LPG sistemini uygulamak için motorda süpap ve süpap yataklarını güçlendirmiş, yazılımı optimize etmiş, göstergelerde ve butonlarda gerekli değişiklik ve eklemeleri yapmış.
                        Bütün bu değişiklikleri fabrikasyon olarak değil de sonradan uygulamanın maliyetini tahmin etmeye bile çalışmayın derim.

Yorum

yurtdışında lpg li lpg olmayan araca göre 2000£ daha pahalı.sanırm burda o fark 5000£ olur
                          2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                          yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emre2929
                            yurtdışında lpg li lpg olmayan araca göre 2000£ daha pahalı.sanırm burda o fark 5000£ olur
                            sipariş aşamasındaki fiyat farkı ile sonradan eklenen özelliklerin fiyat farkı arasında uçurum oluyor yani eklenecek özellikleri araç üretime geçmeden ekletmek daha ucuz ama sonradan orjinal olarak ekletiyim dersen maliyet %50lere kadar artabiliyor
                            InsigniaTEAM

Yorum

Bence 1.6 ve 1.4 satışlarını kırmamak için bu araçlar TR ye gelmez

Yorum

eğer bu sistem başarılı-sorunsuz şekilde işlerse,opel türkiye ye bu modeli getirir ve inanılmaz bir satış başarısı sağlar.tabi aracın fiyatı burada en önemli unsur olacaktır.eğer fiyatı rakibi olan modellerin 1.6 dizel motorlarına yakın olursa gene hüsran olur sonuç.ayrıca opelin tüm modellerinin 1600cc nin altındaki motorlarına otomatik şart.

Yorum

İşleniyor...
                                X