Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Otopark.com Insignia 1.6 CDTI Cosmo Test

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Otopark.com Insignia 1.6 CDTI Cosmo Test

And'ın özellikle passat hayranı olduğunu bilmeyen yok. Mukayeselerde sürekli passat ile karşılaştırma yapıyor. Ama test ettiği araçlarda ne eksik görürse esprili bir dil ile de izleyenlere aktarıyor. Örneğin yeni mondeo'nun sesli komut sistemi ve dokunmatik ekran ünitesini az eleştirmedi, haklıda. Ayrıca makyajlanan Wv jetttanın test videosunda da wv'ı yerden yere vurdu. Onun aracı passat, test videolarında bariz övüyor ama test arabasını yollayan firmaya da kazalı passat gönderdi diye az giydirmedi. Ben şahsen And'ın passata rakip olan bizim insignia gibi modellere karşı objektif yaklaşmadığı kısmınıza katılıyorum ama markası ne olursa olsun test araçlarında gördüğü eksiklikler kısmında izleyenlerin olmayacak noktalara dikkat kestirmesini de olumlu buluyorum. Misal yeni mazda 3 1.5 skyactive testinde arabanın herşeyine bayıldı ama motor kısmına gelince video sonunda doğruyu söyleyerek bu araba gitmiyor dedi. Mazda cx3 SUV testinde mazdayı pek beğenmedi, donanım eksikliklerini gizlemeden söyledi ve birçok eksiğini dile getirdi ama hyundai tuscon'a bayıldı adam 10 numara 5 yıldız bir SUV olmuş dedi. ama grup olarak otopark ekibi gayet başarılı. Sinan'ın ilk yıllarda and ile test ettiği muhtemelen 2009 model bir dizel cosmo insignia videosu var. Orada da dizel insigniayı beraber ağır eleştirdiler.

Yorum

Bence de güzel bir test olmuş.Klima ve şanzuman yorumlarına katılıyorum.Klima dokunmatik olmasına rağmen gerçekten de bir kaç kez dokunduktan sonra algılıyor. Kalkışlarda araba bağırıyor anlattıkları gibi bunu bende sevmiyorum ama yolu görünce de gidiyor hani.Testi beğendim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        Orjinal yazı sahibi: ufukk
        Genel olarak objektif olmayabilirler ama bu testte söyledikleri gayet objektif. Aracı resmen yere göğe sığdıramamışlar.

Yeni Insignia'nın süspansiyonları eskisine oranla gerçekten bariz iyi mi?
        İyi tanımı yerine göre değişir.

Konfor anlamında; yenisi iyi
        Sertlik ve güvenlik anlamında; eskisi iyi
        makyajlı eskisi kadar yol tutmuyor mu yani , burdan anlaşılan bu .biz de makyajlı dizel ve makyajlı benzinli var.benzinli olan flexride olmasına rağmen sport paket dizelden daha sert bir araç bunda bridgestone lastiklerin etksi olabilir dakat o kadar olacağını düşünmüyorum.
        2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
        2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: beter55
          Orjinal yazı sahibi: cagri
          Orjinal yazı sahibi: ufukk
          Genel olarak objektif olmayabilirler ama bu testte söyledikleri gayet objektif. Aracı resmen yere göğe sığdıramamışlar.

Yeni Insignia'nın süspansiyonları eskisine oranla gerçekten bariz iyi mi?
          İyi tanımı yerine göre değişir.

Konfor anlamında; yenisi iyi
          Sertlik ve güvenlik anlamında; eskisi iyi
          makyajlı eskisi kadar yol tutmuyor mu yani , burdan anlaşılan bu .biz de makyajlı dizel ve makyajlı benzinli var.benzinli olan flexride olmasına rağmen sport paket dizelden daha sert bir araç bunda bridgestone lastiklerin etksi olabilir dakat o kadar olacağını düşünmüyorum.
          Evet eskinin yol tutuşu daha iyiydi.
          InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
          X