Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Otopark.com Insignia 1.6 CDTI Cosmo Test

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Otopark.com Insignia 1.6 CDTI Cosmo Test

http://youtu.be/O1ZsZGWjnVE videonun sonunda şanzumanı patlatmışlar..))

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Ynt: ''Otopark'' insignia 1.6 cdti test

Test güzel.Doğruya doğru o şanzuman olmuyor.Otoparkın ben de takipçisiyim ve testlerini başarılı buluyorum.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Kaç gündür bekliyordum ne zaman yayınlanacak diye.. bizim efemurat daha önce bir yorum yazmıştı otopark instagramda ona göndermede yapmışlar..)) neden cosmo yu test etmiyorsunuz gibisinden..)

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Çok kaliteli test yaparlar,gerçekçi ve samimiler...
        2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

çok samimi otopark seviyorum kendini

Yorum

Nerdeyse 5 yıldır otopark.com'u takip ederim. Eğlenceli testler yaparlar ama özellikle And VW tandanslıdır. VW grubu dışındaki araçları pek beğenmez, zaten bir kaç yıl önce yalnızca VW grubu bunlara test aracı sağlıyordu. Daha önceki Opel testlerini kaldırmışlar, "aşırı sorunlu, elektrik aksamı elde kalacak gibi" yorumlar yapıyorlardı. Doğan Kabak ile işbirliğine girmeleri sonrası biraz toparlandılar, dünyanın VW'den ibaret olmadığını anladılar. Ancak ben halen Sinan Koç ve Doğan Kabak'ı daha objektif buluyorum.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
            2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Ynt: Otopark.com Insignia 1.6 CDTI Cosmo Test

Testi izledim, güzel olmuş. Dizel otomatikle ilgili soru işaretlerim ortadan kaltı, alınmaz haha Dizel manuel bulsam değiştirir miyim, ona da karar veremiyorum.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Otopark'ı bende takip ediyorum. Hyundai testi dışındaki testler objektif bence de. Otopark insignia 1.6 dizel videosunu bende izledim. Unutmamız gözümüzden kaçmaması gereken önemli bir detay var. Adamlar gördüğünü, hissettiğini bizlere aktarıyor. Araçlar hakkında tecrübelerini aktarmıyorlar. İnsignianın şanzımanı en sorunsuz şanzımandır. 100 bin km kullanmış biri olarak bildiğimi yazıyorum. Hisli olmadığı doğrudur. Eski teknolojide olduğu doğrudur. Ama sorunsuzdur.
                https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Ben de insignia ve süperb arasında kaldım ancak gerek karizmatik duruşu gerekse de süperb deki dsg yüzünden gönlüm insigniadan yana olacak gibi. Sizin de fikirleriniz nedir

Yorum

sürücü koltugunda oturan vatandaş otomobilden zerre anlamıyor onu anlamış olduk. ayrıca klima düğmesinden bahsediyor ama sınıfının en iyi klimaya sahip onu söylemiyor anlıyacağımız testleri gereksiz sohpet ediyorlar
                    Insignia 2.0 cdti cosmo flexride

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mccoffeer
                      Nerdeyse 5 yıldır otopark.com'u takip ederim. Eğlenceli testler yaparlar ama özellikle And VW tandanslıdır. VW grubu dışındaki araçları pek beğenmez, zaten bir kaç yıl önce yalnızca VW grubu bunlara test aracı sağlıyordu. Daha önceki Opel testlerini kaldırmışlar, "aşırı sorunlu, elektrik aksamı elde kalacak gibi" yorumlar yapıyorlardı. Doğan Kabak ile işbirliğine girmeleri sonrası biraz toparlandılar, dünyanın VW'den ibaret olmadığını anladılar. Ancak ben halen Sinan Koç ve Doğan Kabak'ı daha objektif buluyorum.
                      Merhaba hocam,
                      Bende nerdeyse OTOPARK ilk çıktığından beri testlerini izliyorum, söylediklerinizde çok haklısınız. Opeli hep yerer bir tavrı vardı And'ın, Vw grubunu da hep şaha kaldırırlar.

Opelin hep çok yaktığından bahsederler ancak test verilerini de incelediğinizde VW ile hemen hemen aynı değerleri yakaladıklarını göreceksiniz. VW yakıt değerlerini de gerçekçi yansıtmadığından insanlar az yakıyor sanıyor, sonra aldıklarında gerçeği görüyorlar ama muadillerinin çok üstünde bi rakamı bayıldıktan sonra erkekliği de elden bırakmıyorlar

Opelde VWda mükemmel araçlar değiller, ama VW u bukadar abartanları malesef anlamıyorum, kendi araçlarınızla aynı yaş ve kmlerde bir passata bindiğinizde o tok kapının ne hale geldiğini kendi gözlerinizle görmüş olursunuz.

Yorum

Genel olarak objektif olmayabilirler ama bu testte söyledikleri gayet objektif. Aracı resmen yere göğe sığdıramamışlar.

Yeni Insignia'nın süspansiyonları eskisine oranla gerçekten bariz iyi mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukk
                          Genel olarak objektif olmayabilirler ama bu testte söyledikleri gayet objektif. Aracı resmen yere göğe sığdıramamışlar.

Yeni Insignia'nın süspansiyonları eskisine oranla gerçekten bariz iyi mi?
                          İyi tanımı yerine göre değişir.

Konfor anlamında; yenisi iyi
                          Sertlik ve güvenlik anlamında; eskisi iyi
                          InsigniaTEAM

Yorum

Testte konfor artmış ama yol tutuşta bir değişiklik olmamış gibi yorumlar vardı. Eğer cagri'nin söylediği gibiyse otopark.com aracı gereğinden fazla övmüş bile diyebiliriz.

Yorum

Ben Muharremin yaptığı inceleme ve yorumların bunlardan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.Muharrem aynı aracı test etti ve Bana daha somut daha deneyimli daha gerçekçi geldi.Flexi özelliğini aç kapa yaparak izleyicilere farkını göstermemiş. Aracı da sürekli mondeo ve superb rakibi gibi göstermiş.Oysaki bu araç en fazla passat ile mukayese ediliyor.Tabii bu söylediklerim o yorumcular gibi şahsi fikirlerim. )
                              "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

İşleniyor...
                              X