Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Opel İnsignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2017 Opel İnsignia

Audi A7 ye benzemiş.
    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Insignia yine bağımsızlığını ilan etti)) Opel'in güncel tasarımlarıyla pek alakası yok gibi. Çok iyi
      InsigniaTEAM

Yorum

Valla ben begenmedim simdiki makyajli ve makyajsiz kasa daha guzel duruyor...

Yorum

Uuuu şimdi gördüm, sinyaller aynada oleyy
          Beni heyecan sardı şimdiden
          InsigniaTEAM

Yorum

Kore arabalarına benzettim.Daha özgün bişey bekliyordum.

http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Arkası Kia cerato ihihi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Resmen Chevrolet Malibu'nun kopyası. GM sadece logo değişimi yapmış.

http://automotiveguard.com/2016-chev...beautiful/1570

Hiç beğenmedim. Kaç zamandır bunu bekliyorsak yazık yaa. Şahsen Yeni Astra K'nın geniş karoserli kopyasını bekliyordum. Öyle olsaydı kesin niyetlenecektim ama 2013-2016 kasa arayışına gireyim 2011 kasa aracımı yükseltmek için.

Yorum

Chevrolet Malibu bu, insignianın platform kardeşi. Daha önce yayınlanan kamuflajlı gotolarda ön plakalık daha altta, arka plaka ise tampondaydı, bu aracın yeni insignia olacağını sanmam.

https://www.google.com.tr/search?q=c...fUa6yz8NAJM%3A

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                  2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

O değilde, malibu daha havalı duruyor. Kamuflajlı fotolara dikakt ettim. Farklar var az buz.
                    Hala derim. ilk insignia candır

Dipnot, Malibu harikaymış. Dibim düştü....
                    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

• Ynt: 2017 Opel İnsignia

Orjinal yazı sahibi: aSya
                      O değilde, malibu daha havalı duruyor. Kamuflajlı fotolara dikakt ettim. Farklar var az buz.

Ali ustam, ilk kasa gerçekten güzel ama az sonra aşağıda resimlerini vereceğim konsept olsaydı kesin niyetlenecektim. Malibuda fena değil ama beklediğimiz bu değildi. Kasa yükseltmesi için 2013-2016 yılları arası 170 HP SIDI Benzinli Cosmo paket arayacağız artık...

Yorum

fan gruplarının çalışmasımıydı bu ?
                        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aykutekim
                          Orjinal yazı sahibi: aSya

Ali ustam, ilk kasa gerçekten güzel ama az sonra aşağıda resimlerini vereceğim konsept olsaydı kesin niyetlenecektim. Malibuda fena değil ama beklediğimiz bu değildi. Kasa yükseltmesi için 2013-2016 yılları arası 170 HP SIDI Benzinli Cosmo paket arayacağız artık...

Gönderdiğiniz resimdekiler bence çok çok daha iyi...Tabiki yine de beklemekte fayda var...Hani olurda son 100,lükte atağa kalkar belki...

Yorum

Gosterilen arac malibunun ta kendisi.Opel motor test surecinde bu platformu kullaniyor.Aracin bu olacagini hic sanmiyorum.Opel spor hatlara sahip insignia dan vazgecerde kendini passat superb cizgisine sokarsa belki ticari olarak mantikli bir karar olur ama bizler icin hayal kirikligindan ote gecmez..Fan sayfalarinin yayinladigi konsept aracin olacagini dusunuyorum ben.Herseyiyle astra k nin abisi gibi duruyor.

- INSIGNIA 1.6T 180HP SEDAN COSMO + FLEXİ
                            - ASTRA 1.4T 170HP HATCHBACK SPORT
                            - AUDI Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO SLINE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatihdemircelik
                              Gosterilen arac malibunun ta kendisi.Opel motor test surecinde bu platformu kullaniyor.Aracin bu olacagini hic sanmiyorum.Opel spor hatlara sahip insignia dan vazgecerde kendini passat superb cizgisine sokarsa belki ticari olarak mantikli bir karar olur ama bizler icin hayal kirikligindan ote gecmez..Fan sayfalarinin yayinladigi konsept aracin olacagini dusunuyorum ben.Herseyiyle astra k nin abisi gibi duruyor.
                              bende aynen öyle düşünüyordum. Ancak sadece panjura chevrolet logosunu çıkarıp opel logosu takacaklarsa tam bir hüsran olur, niyetine bile girmem. Bence de Astra K'nın büyük ve geniş kasalı bir üst modeli olmalı yeni insignia yukarıda konsept resmini paylaştığım gibi. Örneğin Renault bile yeni sedan ve hatchback Megane'ı Amiral gemi Talismanın bir alt modeli gibi üretti. İhşallah umduğumuz gibi olur da bu malibu modelini yeni insignia diye yutturmazlar millete.

Yorum

Opelin işi hertürlü çok zor makyaj falan derken 7-8 yıldır aynı kasayla belli bi noktaya geldi.kasa değiştirme zamanı çoktan geldi.bence garanti yol daha büyük bir astra yapması.zamanında insignianın küçüğünü de astra yapmışlardı zaten
                                2010 insignia 1.6t cosmo karbon siyah..

Yorum

İşleniyor...
                                X