Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Astranın Fiyatları Belli oldu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Astranın Fiyatları Belli oldu

Katalog henüz gelmemişti, oradaki arkadaş bana bir katalog buldu verdi, çok enteresan veriler var; bütün rakiplerle karşılaştırmalar golf, auris, 308, megane falan. rakiplerin artısı eksisi, ölçüleri, bagaj hacimleri, hayret dedim bunları nasıl paylaşmışlar derken bir de baktım ki arkasında sadece dahili kullanım (satış departmanı için) hazırlanmış bir katalogmuş, bana yanlışlıkla vermişler.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      Orjinal yazı sahibi: kingdragon
      Astra K gerçekten güzel tasarımlı ama içi kapkara (tavanı bile siyah yapmışlar), kapı kapanma sesleri falan çok çok iyi. Orta konsol güzel, ön arka popo ısıtma bile var ama bana pek de sempatik gelmedi. satış aşamasında hangisi daha avantajlı sizce? hızlı ve yüksek fiyattan satılması (ileride ben satarken kastediyorum)
      Gtc gibi spor bir arqcta daha siyah tavan koymayan opel c sınıfı aracta standart siyah tavan mi koymus?
      Fotosunu paylaştığım kırmızının tavanı öyleydi ama sanırım sport versiyonu

Yorum

Sitede konfigürasyona eklenmiş

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Golf kullanıcısı olarak Astra J dış tasarım konsol düzeni ile hep hoşuma giderdi. Astra K beklentim hem kasa hem iç mekan olarak yüksekti ama bende çok heyecan yaratmadı gelen model. Öncelikle Arka kapıda yukarıya doğru yükselen metal kısım aracı dıştan Mpv sınıf havası veriyor. 1.84 cm boyumla arka kısımdaki diz mesafesi yeterli ama otururken cam omuzumun hemen altından başlıyor ve sanki scirocconun basık ve küçük camı olan arka kısmında gidiyor hissi veriyor. Dolusunda arkada kol dayama olmaması bu durumu seven benim için bir eksi. İç mekan geniş ama bagajdan çalınmış kullandığımız Corsa daha işlevsel bagaja sahip . Araca direk önden baktığığımda Astra H nin far makyajlısı gibi geldi. Donanım olarak günün teknolojileri kullanılmış. Ben genel olarak tasarımını beğenmedim . Biraz aceleye getirilmiş bir hava sezdim. 2. eli ile ilgili olarakta tutumu belirleyecek olan Opel olacağı için yıl sonuna kadar en az full paket için 7000 tl indirim bekliyorum. Bunun dışında 94 e çıkıldıysa 100 e tamamlayıp dizel otomatik İnsignia daha mantıklı bir seçim gibi görünüyor Golf beğenmeyenler için.

Yorum

Arka diz ve baş mesafesi beni bayağı şaşırttı ama ben de arabanın tamamına bayılmadım, özellikle dış görünüşte jantlar çok küçük kalmış, tipik opel özelliği olarak geniş geniş çamurluk yapmışlar, ancak 19'' jantla dolar o boşluklar.

Yorum

Kimsenin işte bu diyecegi bir araba olmamis belliki...
              F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                Zor karar ama 308 de pek yabana atilacak araba degil peugeot kendini baya yeniledi sanziman ve motor anlaminda.. tercih edilebilir
                Ben yazın bir GTC incelemiştim tavanı tavan direkler vs siyahtı araç. K kasalarda da sadece Dynamic paketler siyah tavan.

Yeni Leon da ilk çıktığı zaman göz daha alışmadığı için biraz garip geliyordu genelde insanlara (hatları ve çizgileri) şuanda gayet iyi bence.

Yalnız burada yazılan karşılaştırılan markalar açısından(Pejo,Reno) bence marka değeri ve ondan ziyade insanların bakış açısı olarak Opel bu araçlarla kalite algısı olarak kıyaslaştıralacak bir araba değil kanımca.

Şu şekilde daha net bir örnek olsun, şuandaki mevcut 1 kasadan yeni Astra her yönüyle çok daha üstün. Fakat birisinde bindiğiniz zaman BMW direksiyonunda oluyorsunuz diğerinde Opel. Bu algı aynısı Reno-Pejo vs OPEL olarakta düşünebilir. BMW Mercedes Audi almayacaksam sadece Opel alırım.
                2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Bunu nisana kadar beklemeye karar verdim;

https://www.youtube.com/watch?v=inZ6BLYYGeY

Yorum

İşleniyor...
                  X